Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Polecam]Dla chetnych wrażeń S6 C4 Allegro

ODPOWIEDZ
Angel
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 35
Rejestracja: 11 paź 2009, 12:58
Lokalizacja: Lublin

[Polecam]Dla chetnych wrażeń S6 C4 Allegro

Post autor: Angel » 14 paź 2009, 11:27

Witam taka okazja sie pokazala na allegro
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10216382

To co sie dowiedzialem, bo przez sekunde pomyslalem zeby ja zawinac, ale dwie takie Bestie juz bardzo by nadszarpnely moj budżet..

Uderzona w tyl byla... blotnik lewy tylny do poprawki, prawa strona zarysowana, do spasowania przedni zderzak, ogolnie zderzaki do pomalowania, Kakao nie wystepuje chociaz jest walnieta uszczelka... Czyli walnela na kanale wydechowym, i spierniczyla kompresja..

Brak naglosnienia BOSE, brak skory, chociaz ma fotele Recaro elektrycznie sterowane i podgrzewane... W aucie ogolnie jest brudno...
Mialem dzis po to pojechac i obejzec napedy, ale opady sniegu sparalizowaly Lublin, i troche nie chce mi sie pchac w trase 350km w jedna strone.

Ps. przez telefon wynegocjowalem cene 7tys... na miejscu zejdzie koles jeszcze z 200 pln..

Teraz PLUSy tego modelu
1.Kolor
2.Manual
3.Sedan ( malo spotykany)
4.18` fele

Jezeli ktos ma budżet w granicach 11 tys... dobra alternatywa zeby sobie porobic ten model i cieszyc sie z przyspieszenia 6s d0 100km/h

[ Dodano: 2009-10-14, 11:34 ]
Tutaj macie wiecej zdjec tego modelu, zrobionych przez wlasciciela na moja prosbe...
Prosilem tez o komore silnika, ale chyba zapomnial... Zapewnia ze przod nie dostal nigdy...
http://angellbn23.fotosik.pl/albumy/697643.html
Ostatnio zmieniony 14 paź 2009, 19:57 przez Angel, łącznie zmieniany 1 raz.
V8 Americano Look

Angel
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 35
Rejestracja: 11 paź 2009, 12:58
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Angel » 14 paź 2009, 12:16

Gadalem ze swoim nadwornym mechanikiem co zjadl zeby na tych Silnikach... uszczelka + robocizna + zrobienie glowicy = 500pln
Poniewaz tam jest kompresja na 7 i 8 cylindrze ale mala bo walnela uszczelka na kanale wydechowym i wszystko leci w wydech...
auto do dopieszczenia, podwarunkiem ze napedy, skrzynia i sprzeglo sa OK...
Ale tego nie wiem ze zdjec.. hehe

Bodajze ktos w piatek ma po nial przyjechac.. tak mowil sprzedawca... Mial kolesi co dzwonili i dawali odrazu 6 tys i zabieraja, Wlasciciel zna wartosc auta i powiedzial ze za taki bezcen nie odda S6.

Wiec juz nic nie wiem :mrgreen:
V8 Americano Look

Awatar użytkownika
golob
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 293
Rejestracja: 08 mar 2009, 23:22
Lokalizacja: Wro

Post autor: golob » 14 paź 2009, 16:05

Angel pisze:Gadalem ze swoim nadwornym mechanikiem co zjadl zeby na tych Silnikach... uszczelka + robocizna + zrobienie glowicy = 500pln
Ale przy takiej robocie wyjdą jeszcze napewno inne rzeczy, a to moze sprzegło, a to świece, rozrząd itp itd i napewno nie zamknie sie to taką mała kwota, doprowadzic to auto do stanu uzywalnosci to pewnie drugie tyle trzeba wsadzić, ale jak ktos ma i czas i kase to czemu nie jesli auto nie przywaliło nigdy za mocno. Ogólnie po zdjeciach to widać ze strasznie ztyrane jest. Pozatym gdyby naprawa była 500zl to gośc sam by to zrobił i miałby łatwiejsza sprzedaż.

Awatar użytkownika
elmi_k
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 551
Rejestracja: 23 gru 2007, 15:05
Imię: Emil
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1997
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.5TDI 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Poznań

Post autor: elmi_k » 14 paź 2009, 16:30

golob pisze:Pozatym gdyby naprawa była 500zl to gośc sam by to zrobił i miałby łatwiejsza sprzedaż.
dokladnie...

dzwoncie i pytajcie moze blende opchnie :)
A6 C4 2.5 TDI (AEL) NOGARO BLUE PEARL EFFECT

http://img6.imageshack.us/img6/305/95128295.jpg

Angel
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 35
Rejestracja: 11 paź 2009, 12:58
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Angel » 14 paź 2009, 20:02

Golob.. ja napisalem ze wymiana uszczelki+ robocizna mojego mech.+ zrobienie przez niego głowicy to koszt jak dla mnie 500pln...
Napisalem, że jak ktoś by chciał sie podjąc tego tematu, to zrobienie tej Audiczki po moim kosztorysie na lale albo auto w bardzo dobrym stanie to budżet powinien sie zamknąc ok. 12 tys....

Rozmawialem z wlascicielem i tez sie zapytalem dlaczego nie zrobi takiej drobnostki, powiedzial ze ma drugie auto w ktorym musi na dzin obecny wymienic zawieszenie, a to chcialby sprzedac tak jak jest...

Panowie ja tylko dalem taka propozycje. Przepraszam
Jezeli sie nie podoba ten temat to mozna zamknac lub usunac...
W moich oczach jest to w pewnym sensie okazja, którą trzeba doinwestowac i bedzie jak lalunia. :mrgreen:
V8 Americano Look

Awatar użytkownika
golob
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 293
Rejestracja: 08 mar 2009, 23:22
Lokalizacja: Wro

Post autor: golob » 14 paź 2009, 22:38

Angel ja nie kwestionuje ze tyle ta robota by kosztowala, tylko odrazu nie wierze wlascicielowi ze to tylko to bedzie, auto wyglada na strasznie zaniedbane, a wiec pewnie tak samo jest zaniedbane mechanicznie, oczywiscie trzebaby dokładnie je ogladac, ale na moje doswiadczenie z takimi sprawami zaraz wyjdzie kupe rzeczy do robienia o których obecny własciciel "zapomniał" wspomniec....

Ale auto fajne by było gdyby ktoś je odszykował...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polecam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga