Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C4] Nie działające glośniki w tylnych drzwiach....?

Car Audio
ODPOWIEDZ
wrat
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 15 cze 2008, 10:21
Lokalizacja: Wrocław

[A6 C4] Nie działające glośniki w tylnych drzwiach....?

Post autor: wrat » 15 cze 2008, 10:40

Witam wszystkich,

Jako szczęśliwy nowy posiadacz Audi A6 proszę o pomoc. Kupiłem sobie śliczną A6 C4 2.0 quattro Avant w piątek trzynastego :D jak dla mnie dzień szczęśliwy:)

Mój problem to głośniki w tylnych drzwiach. Podłączyłem wczoraj radyjko-wszystko jak należy (tak myślę) do oryginalnych kostek iso. Głośniki w drzwiach przednich działają znakomicie i soprany i basy, natomiast w drzwiach tylnych po obu stronach działają TYLKO piszczałki...... cóż to takiego? jestem pewny, że są sparowane-zwrotnica itp.....więc?
Co mogę z tym zrobić? Może ktoś coś specjalnie odłączył? Jeśli tak to jak ściągnąć boczki z tylnych drzwi, żeby niczego nie uszkodzić?
P.S podczas instalacji radia we wnęce zobaczyłem też dwa kable osobne poza kostką iso - myślę, że od zasilania, ale CZEGO? czarny i czerwony....
Aha i czy w C4 były oryginalne suby w bagażniku?
Dzięki wszystkim i proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Bartek.

m3iaz
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 222
Rejestracja: 29 maja 2008, 15:11
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Post autor: m3iaz » 15 cze 2008, 16:06

już było i jak ściągnąć i co i jak z podłączeniami. boczki to dwie śrubki po bokach i całość do góry wyjdzie. a schemat podłączenia wyślę ci dzisiaj albo jutro na priv.
a na przyszłość pamiętaj że jest na każdym forum coś takiego jak szukaj

[ Dodano: 2008-06-15, 17:44 ]
tutaj schematy
viewtopic.php?t=1634#15074

[ Dodano: 2008-06-16, 08:43 ]
zapomnij o wszystkim co napisałem wcześniej. teraz dopiero widzę że to C4 a nie C5...

[ Dodano: 2008-06-16, 10:10 ]
Od początku.
szukałem teraz schematów do twojego auta ale nigdzie tego niema. elsa mimo że ma model to nic nie pokazuje. diakom.ru ma mase schematów ale samego opisu radia też nie ma...

kable:
sprawdź voltomierzem czy jest napięcie na tych kablach. jeśli nie będzie to jest pewna opcja że może za ich pomocą był zasilany wzmacniacz. jedyne miejsce jakie mi przychodzi do głowy na instalację wzmacniacza to pod tylnym siedzeniem koło akumulatora. o ile pamiętam z mojej audi 100 to wystarczy 2 śruby odkręcić od mocowania siedziska i masz dostęp.

drzwi:
żeby zdjąć boczki w drzwiach c4 musisz poodkręcać wszystkie śruby. 2 masz po bokach boczka (tak jak pisałem wcześniej) kilka (3-4 nie pamiętam bo juz jakiś czas nie mam c4) masz na dole drzwi. są dobrze widoczne. 1 lub 2 masz pod uchwytem za który łapiesz żeby zamknąć drzwi. trzeba zdjąć zaślepkę która jest na wierzchu (prawie cały uchwyt to ta zaślepka). ostatnia śruba której się kiedyś naszukałem jest pod klamką. musisz wyciągnąć plastik który jest jakby przedłużeniem obudowy klamki a potem i klamka ci wyjdzie. potem całość do góry. i masz zdjęty boczek

pozdro
Quattro ;-)
RNS-e + Bluetooth Tel Interface
Shark Fin
DVD VST + kamera cofania

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga