Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5]Jakie radio kupić?

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, wzmacniacze, zwrotnice głośnikowe, kondensatory itd.
Zablokowany
marcheff
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2008, 09:31
Lokalizacja: Brodnica

[A6 C5]Jakie radio kupić?

Post autor: marcheff » 14 paź 2008, 09:47

Witam!
Właśnie kupiłem Audi A6 99r. i mam problem,bo oczywiście podczas transportu z Włoch ukradziono mi radio i zmieniarkę. Mam 8 głośników i z tyłu suba Blaupunkta i nie wiem jakie powinienem radio kupić.Bose czy Blaupunkta? Domyślam się,że powinno to być radio Audi Concert,ale kompletnie się na tym nie znam. Z góry dziekuje za pomoc. :-)


Zapoznaj sie proszę z regulaminem i nazywaj poprawnie tematy. Miło by też było jakbyś przed pierwszym napisanym postem przywitał sie w odpowiednim dziale.
Ostatnio zmieniony 14 paź 2008, 10:06 przez marcheff, łącznie zmieniany 1 raz.

FAŁDZIK
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 466
Rejestracja: 29 wrz 2008, 12:58
Imię: Marcin
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2002
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 ARJ 165KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Post autor: FAŁDZIK » 15 paź 2008, 08:41

Zainwestuj w radio a zmieniarkę olej, kup sobie lepiej transmiter. To takie urządzonko, do którego wkładasz kartę pamięci lub pendriva z muzyczką, następnie wpinasz je do zapalniczki, ustawiasz częstotliwość na radiu i transmiter wysyła fale radiowe do radia w aucie, bez zabawy w płyty i tak dalej. Na allegro jest mnóstwo takich rzeczy za grosze. A z tego co sam się orientowałem to Alpina robiła radia do audi z lepszymi końcówkami mocy niż Blaupunkt
Pierwszy, gigantyczny forum Audi A6 w Polsce. Gratuluję! A6Klub.PL :)

marcheff
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2008, 09:31
Lokalizacja: Brodnica

Post autor: marcheff » 15 paź 2008, 13:36

ok dzieki. Transmiter juz mam tylko właśnie nie wiem co z tym radyjkiem,bo chciałbym żeby ładnie ten moj sprzęcik grał i był oryginalny do audi,bo lubie jak wszystko jest elegancko zespolone.

janas1985
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 17
Rejestracja: 03 cze 2009, 12:46
Lokalizacja: woj mazowieckie

Post autor: janas1985 » 01 paź 2009, 16:17

Wiecie moze czy zestaw audio z A6 Avant 1999r pasuje do A6 Avant 2003.
Czy lepiej kupic jakies swiezsze np z 2002roku???
Pawel J.

P@weł
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 132
Rejestracja: 04 sie 2009, 14:14
Lokalizacja: Warmia

Post autor: P@weł » 05 paź 2009, 21:26

FAÂŁDZIK pisze:Zainwestuj w radio a zmieniarkę olej, kup sobie lepiej transmiter. To takie urządzonko, do którego wkładasz kartę pamięci lub pendriva z muzyczką, następnie wpinasz je do zapalniczki, ustawiasz częstotliwość na radiu i transmiter wysyła fale radiowe do radia w aucie, bez zabawy w płyty i tak dalej. Na allegro jest mnóstwo takich rzeczy za grosze. A z tego co sam się orientowałem to Alpina robiła radia do audi z lepszymi końcówkami mocy niż Blaupunkt
Pozostaje jedna kwestia - traci sie na jakości gdy na pendriwie jest MP3 i dodatkowo fala radiowa nigdy nie będzie dorównywała jakościa płycie CD .

Zablokowany

Wróć do „Car Audio”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga