Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Audi A6 2,5 TDI]czy to uszczelka pod głowicą???

Silniki wysokoprężne
Ignatius
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 32
Rejestracja: 11 mar 2009, 13:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ignatius » 29 wrz 2009, 19:41

I co się okazało?
--
Ignatius

jay_zzA6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 137
Rejestracja: 21 kwie 2008, 19:51
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: jay_zzA6 » 29 wrz 2009, 20:05

Sa jeszcze dwie rurku z tylu silnika od strony podszybia za turbo, moze z tamtad leci, je bardzo ciezko wyciagnac, ale mozliwe ze oringi gumowe ktore tam sa sparcialy, badz tez ktos to juz rozbierał i poprostu zlozyl to na jakims silikonie czy cos... kto wie.. ale z tamtat jakby lecialo to nic na silniku nie widac, jedynie na ziemi, tam tez bym sprawdzil...
tymczasowo brak, new OOOO po zimie....

Awatar użytkownika
psx666
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 30
Rejestracja: 31 sie 2009, 13:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: psx666 » 10 sty 2011, 08:22

Witam

Sorry że dopiero teraz pisze co było przyczyną cieknącego płynu.
Kilka wizyt w warsztacie serwis Audi Dobrucki Warszawa nie zlokalizował tego co ja zauważyłam będąc kobietą i nie znając sie za bardzo na mechanice. Serwis wymienił wszystkie rurki i bóg sam wie co jeszcze. Za naprawy zapłaciłam w sumie ok 1000 zł bo co zaglądali pod maske to ich zdaniem coś było do wymiany twierdząc że to przez to uciekła płyn. Więc bez konsultacji ze mna poprostu wymieniali. Odebrałam auto i po kilku dniach znowu to samo. Zajrzałam lustereczkiem pod zbiorniczek układu chłodzenia i co się okazało??? ÂŻe to nic innego jak pęknięty zbiorniczek. Koszt zbiorniczka 89 zł, wymieniłam sama z kumplem na parkingu. Robocizna trwała 10 minut.


Tamten problem minął ale niestety z A6 jest tak że niestety co jakis czas są inne problemy:(:(:(
Pozdrawiam:)

Awatar użytkownika
diabel
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 132
Rejestracja: 23 maja 2009, 19:05
Lokalizacja: Łódź

Post autor: diabel » 11 sty 2011, 00:42

psx666, 13-letniego auta nie serwisuje sie w ASO :shock: . W zasadzie to kazdego auta po gwarancji nie oplaca sie serwisowac w ASO, ceny z kosmosu a umiejetnosci srednie. Druga sprawa, jako kobieta powinnas jechac do mechanika z mezem/facetem/kolega/bratem (niepotrzebne skreslic). Mechanik jak widzi, ze ktos srednio obeznany w temacie to potrafi pol samochodu wymienic i powiedziec, ze tak trzeba, a jak widzi kobiete, to juz kazda bajke probuje wcisnac.

Awatar użytkownika
psx666
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 30
Rejestracja: 31 sie 2009, 13:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: psx666 » 14 cze 2011, 19:51

Dla wyjaśnienia wszędzie byłam z mężem...A i tak wymieniali wszystko jak leci - bo w sumie powiedziałm żeby naprawili ;/ więc im się wydawało że naprawiają...ehhh... szkoada gadać...

Powiem Wam że po tym wszystkim co przeżyłam z moim zajebistym autem to NIGDY WIęCEJ AUDI!!! Nigdy ale nigdy nie kupie Audi - jeśli już to może a3 hehe...
To ile włożyłam w moja a6 mija się z celem. Auto powinno jeździć a nie... Mam ją w sumie dwóch/trzech lat a już wpakowałam w nią tyle co za nią zapłaciłam - za prawie 40 tyś miałabym samochód, który ma mniej niż 13 lat...
Strasznie się przejechałam... <zalamka>
Ostatnio zmieniony 08 sie 2011, 11:33 przez psx666, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam:)

jac_ek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 49
Rejestracja: 19 wrz 2009, 14:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: jac_ek » 14 cze 2011, 21:27

psx666 pisze:Dla wyjaśnienia wszędzie byłam z mężem...A i tak wymieniali wszystko jak leci - bo w sumie powiedziałm żeby naprawili ;/ więc im się wydawało że naprawiają...ehhh... szkoada gadać...

Powiem Wam że po tym wszystkim co przeżyłam z moim zajebistym autem to NIGDY WIęCEJ AUDI!!! Nigdy ale nigdy nie kupie Audi - jeśli już to może a3 hehe...
To ile włożyłam w moja a6 mija się z celem. Auto powinno jeździć a nie... Mam ją w sumie dwóch/trzech lat a już wpakowałam w nią tyle co za nią zapłaciłam - za prawie 40 tyś miałabym zajebisty samochód, który ma mniej niż 13 lat...
Strasznie się przejechałam... <zalamka>
z calym szacunkiem , ale nie wladowalas tych pieniedzy w audi, tylko nabilas kieszenie oszustom i naciagaczom. Znam faceta co wola nigdy wiecej swiniaka {picasso} i jak myslisz na co ma chrapkę :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga