Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5]Kupno nawigacji do mojego auta - poszukiwania w UK.

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, wzmacniacze, zwrotnice głośnikowe, kondensatory itd.
Zablokowany
RP1969
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 60
Rejestracja: 27 wrz 2009, 20:46
Imię: Romek
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2016
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0TDI CNHA 190KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Cieszyn/Corby

[A6 C5]Kupno nawigacji do mojego auta - poszukiwania w UK.

Post autor: RP1969 » 27 wrz 2009, 21:43

Dobry wieczór!

Witam wszystkich użytkowników forum. To mój pierwszy post po rejestracji i od razu zwracam się z prośbą o pomoc. 2 tygodnie temu kupiłem swoją pierwszą szóstkę. Oryginalne radio zostało uszkodzone przez poprzedniego właściciela (uszkodzony potencjometr) i zostało mi dodane gratis do auta. W samochodzie jest natomiast zamontowane radio z odtwarzaczem DVD i dużym wysuwanym ekranikiem.

Mam w związku z tym pytanie. Czy jest teoretycznie i praktycznie możliwe, aby do tego samochodu podpiąć nawigację tak, aby za wyświetlacz służył ekran DVD? Jeśli tak, jaki model nawigacji byłby do tego celu najbardziej przydatny?

Nawigację tak czy inaczej muszę kupić. Problem jest taki, że jestem kompletnie zielony w tym temacie i chciałbym prosić o pomoc kolegów użytkujących takie urządzenia zwłaszcza na terenie Wielkiej Brytanii. Czytam i zgłębiam temat, ale najbardziej przydatne byłyby dla mnie rady bezpośrednich użytkowników, którzy jasno powiedzą o wadach i zaletach każdego rozwiązania.

Jakie mam wymagania? Nawigacja będzie mi potrzebna do poruszania się po Wielkiej Brytanii, powinna zatem bezbłędnie działać na terenie tego kraju. Jeśli nawigacja będzie mieć również mapy całej Europy, w tym Polski będzie to bardzo mile widziane.
Chciałbym kupić dobre, markowe urządzenie aby mieć pewność gwarancji i wsparcia serwisowego. Której firmie zaufać? TomTom, Garmin, Sony? Ważną dla mnie sprawą jest możliwość aktualizacji map w pamięci urządzenia. Jeśli mam zamontowane radio z DVD na konsoli środkowej to czy jestem zmuszony do kupna nawigacji montowanej na wysięgniku montowanym do przedniej szyby? Może są jakieś inne rozwiązania, lepsze? Nawigację będę kupował w Anglii, byłbym bardzo wdzięczny o wpisy polecające dobre urządzenia wraz z ich dokładną nazwą, aby poszukać ich w angielskich sklepach internetowych lub na eBay. A może wiecie gdzie w Anglii kupić dobry i porządny system navi? Budżetu specjalnie na tym etapie nie określam, ponieważ chcę najpierw poznać Wasze opinie i preferencje w tej materii. W każdym bądź razie chciałbym kupić najlepszy sprzęt w relacji jakość/cena, a za jakość wiadomo trzeba zapłacić.

Dziękuję za wszelką pomoc. Pozdrawiam - Romek
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2009, 22:16 przez RP1969, łącznie zmieniany 1 raz.

RP1969
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 60
Rejestracja: 27 wrz 2009, 20:46
Imię: Romek
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2016
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0TDI CNHA 190KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Cieszyn/Corby

Post autor: RP1969 » 27 wrz 2009, 22:56

Przepraszam kolego, faktycznie jest - już czytam. ;-)

Zablokowany

Wróć do „Car Audio”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga