Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ALL] Ochrona lakieru Diamondbrite®

Wszystko co dotyczy ogólnie nadwozia, elementów karoserii, nie przywiązane stricte do konkretnego modelu włącznie z innymi pojazdami.
ODPOWIEDZ
Cien
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 45
Rejestracja: 04 kwie 2009, 22:33
Lokalizacja: UK

[ALL] Ochrona lakieru Diamondbrite®

Post autor: Cien » 13 wrz 2009, 23:06

jako ze lakier w moim samochodze polyskiem nie powala :P zaczalem szukac jakis sposobow na odzysaknie dawnego blasku :)
pierwszy pomysl jaki przyszedl mi do glowy to oczywiscie polerka calosci... nie wyszlo mi to na dobre, pan w zakladzie slabo sie przylozyl i narobil wiecej szkody niz pozydku w sloncu widac slady po maszynie polerskiej (jeszcze mnie teraz nerwy szarpia jak sobie pomysle) kasa odzyskana... ale rysy niestety zostaly.
Szukajac na necie natknalem sie na "Ochrona lakieru Diamondbrite®" z filmikow zamieszczonych na stronie i reportazach w TVN wyglada obiecujaco... mial ktos moze przyjemnosc (lub nieprzyjemnosc) z ta firma? warto wydac te pieniadze?

gość_

Post autor: gość_ » 14 wrz 2009, 09:17

gdzie znalazles reportaz z tvn turbo?
Chodzi ci o ten z cayenne?
Ja szukam starego reportazu ze volvo v40 ktory byl nagrywany jakies 6 lat temu

Co do ochrony to temat juz byl poruszany na forum
Robilem to sam osobiscie na niejednym samochodzie bo pracowalem w firmie zajmujacej sie czyms takim i moim zdaniem gra nie warta swieczki
taki sam efekt uzyskasz jesli zrobisz dobra polerke i nalozysz wosk dobrej jakosci jakis auto glym albo maquiras

Cala sztuczka z ladnym efektem polegala na dokladnej polerce i wyprowadzeniem lakieru zeby nie bylo sladow po tej polerce widac

teodor2424
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 51
Rejestracja: 30 sty 2009, 23:07
Lokalizacja: Sierakowice

Post autor: teodor2424 » 14 wrz 2009, 10:05

Zrobisz to wszystko samemu bazując na wolnoobrotowej kątówce z marketu za 200zł + 2 gąbki polerskie + pasty polerskie 3M (biały , niebieski, czerwony kolor korka).
Koszt może spory ale satysfakcja gwarantowana i na pewno past zbiegnie Ci na kolejne 5 aut.

Awatar użytkownika
alukard
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1283
Rejestracja: 24 lut 2008, 20:39
Imię: Audi A6 Jacek
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2000
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 AGA 165KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Żywiec

Post autor: alukard » 15 wrz 2009, 10:13

meguiars zagladni na moje autko zobaczysz roznice <ok>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga