Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5 02r.] nietypowe oswietlenie kabiny, czy pasuje inne?

Wnętrze
ODPOWIEDZ
dzban
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 121
Rejestracja: 27 paź 2008, 07:45
Lokalizacja: Torun

[A6 C5 02r.] nietypowe oswietlenie kabiny, czy pasuje inne?

Post autor: dzban » 11 sie 2009, 19:51

W mojej nowej a6 mam jakies inne, wielkie oswietlenie kabiny z przodu. W dodatku na konsoli mam dodatkowy przycisk do wlaczania oswietlenia w calym aucie. Czy ktos moze wyjasnic dlaczego takie cos mam ? Ewentualnie moze ktos wie czy to standardowe poste by pasowalo ? Mam pekniety jeden plastik a na alledrogo takiego nie znalazlem.

Takie cos mam:
To drewko nie wiem czy bylo oryginalnie, troche rozni sie wzorem od tego w reszcie samochodu
ObrazekObrazekObrazek

Takie bym chcial zamontowac:
Obrazek

Swedish Audi
na kolor lakieru na wlepce nie patrzylem. TAXI odpada, auto z Niemiec to by kosc sloniowa byla. Sprawdzalem kody wyposazenia na forum audi: F4E = Sam.do wynajmu. (co ciekawe kody na naszym forum podaja ten kod jako taxi, a kod nastepny F4F- samochod do wynajecia.) TAXI to raczej nie bylo... dziwny wynalazek :)
Ostatnio zmieniony 13 sie 2009, 10:13 przez dzban, łącznie zmieniany 2 razy.

Swedish Audi

Post autor: Swedish Audi » 11 sie 2009, 20:19

Przyznam ze pierwszy raz widze takie lampki jak u Ciebie.Jaki masz kolor auta?A jaki kod lakieru na wlepce w bagazniku?Taxi albo straz pozarna?

łukaszgdynia
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 233
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:30
Lokalizacja: gdynia chylonia

Post autor: łukaszgdynia » 12 sie 2009, 18:03

dla mnie to była taxi nie słyszeliscie że auta były oklejane tylko folią na taxi potem zrywasz folie i masz ladniutkie autko lakierek jak nówka
audi the best

holekpiotr
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 415
Rejestracja: 26 gru 2008, 12:17
Imię: Piotr
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2011
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 1.6 ADP 101KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Głogów

Post autor: holekpiotr » 12 sie 2009, 20:30

łukaszgdynia pisze:dla mnie to była taxi nie słyszeliscie że auta były oklejane tylko folią na taxi potem zrywasz folie i masz ladniutkie autko lakierek jak nówka
Dokładnie. To tak jak u nas z np.firmami kurierskimi jak DHL

Swedish Audi

Post autor: Swedish Audi » 12 sie 2009, 22:21

Podaj kod lakieru z wlepki a ja jutro moge looknac w pracy i zagadka rozwiazana.Chyba ze ktorys z klubowiczow zna swoj kod to tez Ci podpowie.

Awatar użytkownika
Mariusz-MN
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 296
Rejestracja: 29 gru 2008, 23:15
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mariusz-MN » 12 sie 2009, 22:34

Tak jak koledzy mowia to moze byc jakis pojazd specjalny tylko am zerwane nalepki..nie wiem czy bedziesz mogl zamontowac standardowe oswietlenie bo ta konsole od wlaczania lampek przy dachu masz tak zalamana a fabryczna jest normalna bez wygibasow zadnych a szczerze mowic to pierwszy raz a6 widze takie drewienko tami ta poleczke-wyglada troche jak na okulary ale tego przeciez w C5 nie bylo.

dzban
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 121
Rejestracja: 27 paź 2008, 07:45
Lokalizacja: Torun

Post autor: dzban » 13 sie 2009, 10:12

Dzieki za pomoc, znalazlem jeszcze kilka innych dodatkow potwierdzajacych, ze to bylo taxi. Wszystkie dzieki forum :)
Jak myslicie z tego faktu auto duzo traci na wartosci ? Zawieszenie ma cale zrobione, a silniczek swietnie pracuje.

olimpus104
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 163
Rejestracja: 24 kwie 2009, 09:56
Imię: Damian
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 AGA 165KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Gryfice-Bognor Regis

Post autor: olimpus104 » 13 sie 2009, 10:38

siemano-już wiesz czemu taka niska cena.kod-koloru nadwozia w twoim audi to LY7Q

dzban
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 121
Rejestracja: 27 paź 2008, 07:45
Lokalizacja: Torun

Post autor: dzban » 13 sie 2009, 11:11

censored, tapicerka jest OK, jedyne co chce zmienic to te lampki (zwlaszcza, ze sa pekniete i to najbardziej denerwuje) i na tym podnozku od strony kierowcy jest dziura po przycisku od cichego antynapadu. Wstepnie sie juz dogadalem z gosciem na złomie, ze bede mogl sobie przypasowac oryginalne oswietlenie. Jak nie bedzie dobre to oddam.

Tak bez zagladania nowego tematu, moze orientuje sie ktos od czego jest ten przycisk po lewo od ESP ? Obstawiam, ze to byla jakas funkcja w taxi, ale nie mam pojecia co dokladnie moglo byc.
Juz mi kolego piter wyjasnil to od wlaczania neonu taxi.
Ostatnio zmieniony 13 sie 2009, 11:42 przez dzban, łącznie zmieniany 1 raz.

Henryy
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 17
Rejestracja: 31 maja 2010, 00:54
Lokalizacja: Kartuzy/Gdańsk

Post autor: Henryy » 07 kwie 2013, 08:11

dzban pisze:censored, tapicerka jest OK, jedyne co chce zmienic to te lampki (zwlaszcza, ze sa pekniete i to najbardziej denerwuje) i na tym podnozku od strony kierowcy jest dziura po przycisku od cichego antynapadu. Wstepnie sie juz dogadalem z gosciem na złomie, ze bede mogl sobie przypasowac oryginalne oswietlenie. Jak nie bedzie dobre to oddam.

Tak bez zagladania nowego tematu, moze orientuje sie ktos od czego jest ten przycisk po lewo od ESP ? Obstawiam, ze to byla jakas funkcja w taxi, ale nie mam pojecia co dokladnie moglo byc.
Juz mi kolego piter wyjasnil to od wlaczania neonu taxi.
Kolego czy podeszlo Ci standardowe oswietlenie kabiny czy zostales zmuszony wymienić podsufitkę?

dzban
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 121
Rejestracja: 27 paź 2008, 07:45
Lokalizacja: Torun

Post autor: dzban » 16 kwie 2013, 23:00

Lampki nie pasują. Na śruby może i by podeszły, ale w taxi masz większy otwór w tapicerce wycięty. Nie ruszałem nic, zostawiłem jak jest.

Awatar użytkownika
Multifonika
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2596
Rejestracja: 21 mar 2013, 17:21
Imię: Robert
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2001
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.2 230KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Multifonika » 18 kwie 2013, 18:54

Kolego dzban, tak z czystej ciekawości możesz napisać jaki masz przebieg w tej AUDI?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga