Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5 2.4 2.8] instalacja LPG - rozplanowanie pod maską 1

Warsztat
Awatar użytkownika
A6 Forum - fassi1
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1905
Rejestracja: 23 gru 2007, 21:28
Imię: Forum Audi A6
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Warszawa

[A6 C5 2.4 2.8] instalacja LPG - rozplanowanie pod maską 1

Post autor: A6 Forum - fassi1 » 28 lip 2009, 21:01

Mój gazownik okazał sie nieudolny więc większość przerabiałem i wymieniałem pod maską więc podzielę się małym foto story.
Nie zmieniałem miejsca reduktora bo nie chciałem przerabiać miedzi ani węży od wody. Może być ładnie schowany w zderzaku po prawej stronie pod lampą.
Pojedyncze magic jety można ładnie schować pod osłoną ale trzeba wtedy ściągać kolektor a ja już miałem dziury wywiercone w osłonie. Z dziur zrobiłem takie wycięcia w kształcie U, żeby chcąc ściągnąć osłonę, nie trzeba było wymontowywać listew wtryskowych, jak to wcześniej mój gazownik wymyślił montując mi czerwone walteki. Teraz osłonę ściągam bez problemu.
Załączniki
kompensacja miêdzy listwami idzie pod cewkê w trójnik a z trójnika jeden w¹¿ wzd³u¿ prawej listwy wtryskowej do map sensora. ma³e ³¹czenie wê¿a do map sensora przy prawej stronie bo nie mia³em takiego d³ugiego
kompensacja miêdzy listwami idzie pod cewkê w trójnik a z trójnika jeden w¹¿ wzd³u¿ prawej listwy wtryskowej do map sensora. ma³e ³¹czenie wê¿a do map sensora przy prawej stronie bo nie mia³em takiego d³ugiego
w¹¿ zasilaj¹cy w gaz idzie za przepustnicê a potem z trójnika dwa równej d³ugoœci wê¿ê do listw wtryskowych.
w¹¿ zasilaj¹cy w gaz idzie za przepustnicê a potem z trójnika dwa równej d³ugoœci wê¿ê do listw wtryskowych.
Efekt koùcowy. Wtryski na stoj¹co a nie na le¿¹co bo syf siê zbiera i nie widaÌ snuj¹cych siê d³ugich wê¿y od wtryskiwaczy do kolektora.
Efekt koùcowy. Wtryski na stoj¹co a nie na le¿¹co bo syf siê zbiera i nie widaÌ snuj¹cych siê d³ugich wê¿y od wtryskiwaczy do kolektora.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga