Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[warsztat] Feu Vert w ÂŁodzi, Puszkina

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
diabel
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 132
Rejestracja: 23 maja 2009, 19:05
Lokalizacja: Łódź

[warsztat] Feu Vert w ÂŁodzi, Puszkina

Post autor: diabel » 10 cze 2009, 15:29

Standardowo po zakupie nowego auta pojechalem na wymiane filtrow i oleju. Wczesniej serwisowalem u nich swoja Asterke, robilem hamulce, zawieszenie, wymiane oleju itp. Moze nie byli najtansi, ale solidni, no i mialem ich po drodze z roboty, a 10-20 PLN roznicy to i tak mniej niz dojazd taksowkami. Tym razem jednak przesadzili i to grubo. Nie wiem, czy zadzialala magia marki AUDI, czy co innego, w kazdym razie wlaczyl im sie w oczach mnoznik x2. Za wymiane oleju (z beczki), filtr oleju + filtr przeciwpylkowy (podrzednej firmy) zabulilem w sumie 400PLN. Porownalem pozniej ceny z faktury z cenami w kilku sklepach i na Allegro, wszystko zawyzone srednio o 70-100%.

mariana6wawa
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 08 lip 2009, 13:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mariana6wawa » 08 lip 2009, 13:55

Jestem nowy więc pozdrawiam. Ja powiem tak. Dopiero co mam A6 więc w tej materii się nie wypowiem ,ale w BMW serwisowałem u nich i powiem szczerze, że nie mogłem się do niczego specjalnie przyczepić. Był to Feu-Vert w Warszawie co prawda, ale chyba A6 też pojedzie do nich bo cen nie mieli złych a i dali mi czasem jakąś promocję na klimę czy przeglądneli auto za 1zł. Co do cen oleju to się mieściłem w okolicy 200zł z groszami za Valvoline około 7litórów - była to dobra cena jak na moją okolicę.

Maleńka
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 6
Rejestracja: 13 lip 2009, 16:42
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: Maleńka » 13 lip 2009, 17:26

Ja powiem tak- odkąd mam samochód to niemal wszystko robię we Feu Vercie- przede wszystkim dlatego, że mam blisko<jest u mnie na osiedlu> i tanio- ja bynajmniej tak uważam ;-). Ostatnio to byłam na serwisie klimki- bo na wakacje trzeba jechać w cywilizowanych warunkach :mrgreen:. I pan mi powiedział, ze by klimatyzacja dobrze działała, trzeba ją włączać na min. 10 minut tygodniowo- nawet gdy nie ma potrzeby, żeby kompresor właściwie pracował :mrgreen:
...nie potrzebuję cudzych norm, bo posiadam własne, jasne...

Qris

Post autor: Qris » 14 lip 2009, 21:03

Na klimie się jeździ cały czas wtedy jest najfajniej! Aha wymiana oleju i filtra powinna być gratis do zakupionego oleju. Filtry (powietrze kabinowy) lepiej kupić na allegro i zmienić osobiście bo płacenie komuś 20 zł za 8 min pracy jest śmieszne, to samo tyczy się zmiany świec etc.

Maleńka
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 6
Rejestracja: 13 lip 2009, 16:42
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: Maleńka » 23 lip 2009, 10:31

Qris pisze:Filtry (powietrze kabinowy) lepiej kupić na allegro i zmienić osobiście bo płacenie komuś 20 zł za 8 min pracy jest śmieszne, to samo tyczy się zmiany świec etc.
Hehe- łatwo ci powiedzieć- ja to nawet nie wiem, gdzie on jest :-P :mrgreen: A co dopiero mówić o wymianie :mrgreen:. Mnie to panowie nawet wycieraczki zakładają, bo już tyle razy u nich byłam :-) Miło ;-)
...nie potrzebuję cudzych norm, bo posiadam własne, jasne...

Awatar użytkownika
diabel
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 132
Rejestracja: 23 maja 2009, 19:05
Lokalizacja: Łódź

Post autor: diabel » 23 lip 2009, 11:27

Jak widac stacja stacji nierowna, jedni FeuVerta chwala, inni wrecz przeciwnie.
Postanowilem dac im jeszcze jedna szanse. Cos mi stukalo w zawieszeniu, a ze jak pisalem mam do nich po drodze, skusilem sie. Po sprawdzeniu okazalo sie, ze wachacze sa w masakrycznym stanie, 6 z nich nadaje sie do wymiany. Facet stwierdzil, ze wymienic nalezaloby komplet, w sumie racja. Zaproponowal oczywiscie Lemfordera, za 2.5k. Jak zobaczyl moje wielkie oczy, zaczal szukac taniej, wyszukal Febi za 2k, i stwierdzil, ze "taniej nie ma co kombinowac, bo to nie wytrzyma". Ok, ryzyk-fizyk, kasy chwilowo nie ma, kupilem komplet Master Sport (700PLN) i zadzwonilem do FeuVerta z pytaniem, ile za robote (wachacze, laczniki stabilizatorow, koncowki drazkow). Po krotkim przeliczaniu (platne od wachacza) podano mi cene: od 800 do 900PLN. :shock: (w tym zbierznosc 150PLN). Podziekowalem, pojechalem do konkurencji (dawny Carman), zaplacilem za wszystko ok. 580PLN (w tym 80PLN za zbierznosc. :mrgreen:

Qris

Post autor: Qris » 23 lip 2009, 21:15

Ja kupiłem za 300zł cały komplet używek i jest baaaaja wymiana free samodzielna i zbiega 40zł:-)

[ Dodano: 2009-07-24, 18:18 ]
Maleńka pisze:
Qris pisze:Filtry (powietrze kabinowy) lepiej kupić na allegro i zmienić osobiście bo płacenie komuś 20 zł za 8 min pracy jest śmieszne, to samo tyczy się zmiany świec etc.
Hehe- łatwo ci powiedzieć- ja to nawet nie wiem, gdzie on jest :-P :mrgreen: A co dopiero mówić o wymianie :mrgreen:. Mnie to panowie nawet wycieraczki zakładają, bo już tyle razy u nich byłam :-) Miło ;-)
Słońce ale jeśli sama zrobisz coś i poznasz choć kawałek tego brudnego czegoś pod maską to będziesz z siebie dumna:-) No i mąż doda ehhh cóż za pojętna kobieta...
Wycieraczki zrobisz ale nie w tipsach.
Filtr kabinowy zrobisz ale nie ubrana na biało.
Filtr powietrza... rękawiczki i dużo samozaparcia

Koleżanka z A3 PL?

Maleńka
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 6
Rejestracja: 13 lip 2009, 16:42
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: Maleńka » 30 lip 2009, 09:30

Qris pisze: Słońce ale jeśli sama zrobisz coś i poznasz choć kawałek tego brudnego czegoś pod maską to będziesz z siebie dumna:-)
Nie mówię nie, tylko Feu Vert jest przy realu, w którym robię zakupy, więc często łatwo mi tam zostawić samochód na czas buszowania po sklepach, a jak skończę zwykle jest gotowy ;-)
Qris pisze:No i mąż doda ehhh cóż za pojętna kobieta...
Nie mam męża :->
Qris pisze:Wycieraczki zrobisz ale nie w tipsach.
Nie noszę- przyszłemu weterynarzowi nie przystoi:)
Qris pisze:Koleżanka z A3 PL?
niee
...nie potrzebuję cudzych norm, bo posiadam własne, jasne...

Qris

Post autor: Qris » 30 lip 2009, 14:32

Mąż się może przydać do czynności serwisowych... heh:-) A co do weterynarii gratulacje z uwagi na trudności w doborze odpowiedniego leczenia i diagnozy. To tak jak by pediatria więc szacunek. Swoją drogą zawsze zastanawiałem się jak można zdiagnozować schorzenie u osoby która nic nie powie (dzieci/zwierzęta). No nic szacunek.

ps jakie to autko? Bo w rubryczkach same "inne..."

Obx
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 52
Rejestracja: 28 paź 2009, 09:46
Lokalizacja: Łódzkie

Post autor: Obx » 17 lis 2009, 20:35

Dzięki za informacje :evil: diabel :evil: , nawet po drodze do nich nie mam ale i tak ich będę omijał z daleka :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odradzam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga