Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

tunning bose [a6 c5]

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, wzmacniacze, zwrotnice głośnikowe, kondensatory itd.
Zablokowany
sikor
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 180
Rejestracja: 30 cze 2008, 21:42
Lokalizacja: wielkopolska/Poznan

tunning bose [a6 c5]

Post autor: sikor » 05 maja 2009, 16:10

witam tak przegladam forum i nie moge nic znalezc . czy ktos do orginalnego bose dokladal cos aby bylo "glosniej". mysle tu np. o podlaczeniu dodatkowego wzmacniacza i jakiejs "lupiacej rury" . bose ladnie gra ale nie jest az takie jak jego legenda . i jeszcze pytanko po czym poznac ze system jest wlaczony , czy gra w trybie "standard" czy bose????
moja milosc- audi 80 b4 2.0
moja kochanka- a6 c5 2.8

sikor
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 180
Rejestracja: 30 cze 2008, 21:42
Lokalizacja: wielkopolska/Poznan

Post autor: sikor » 05 maja 2009, 17:35

tylko ze czytalem gdzies na forum ze ten system trzeba wlaczyc wtedy przy wlaczaniu radia wyswietla sie napis, a jesli mozna regulowac basy (plus6 minus6) to wtedy gra calosc w trybie standard i pisalo tak wielu forumowiczow
moja milosc- audi 80 b4 2.0
moja kochanka- a6 c5 2.8

Qris

Post autor: Qris » 05 maja 2009, 20:05

A ja to już sam nie wiem...
Głośniki mam aktywne bo ładnie dudnią z tyłu w bagażniku jest woofer ze wzmacniaczem a regulacja jest na (6+6-) po czym poznać że bose jest? Nie wiem... Może ktoś mnie oświeci?

Qris

Post autor: Qris » 06 maja 2009, 12:19

hehe nie mam bose!! <rotfl> <rotfl> <rotfl>
Ale w następnej A6 C6 będzie hehehehhe!!

sikor
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 180
Rejestracja: 30 cze 2008, 21:42
Lokalizacja: wielkopolska/Poznan

Post autor: sikor » 06 maja 2009, 13:32

hmm no ok to sprawa wyjazniona z bose , a co z tym aby dolaczyc do tego jakies cos grajacego lepiej ???? nasze bose ma juz swoje lata no i prawde mowiac nie gra znow tak super owszem dziwek jest czysty ale mimo wszstko troche przycicho (nie chodzi mi aby slyszalo pol ulicy , ale np lubie dobry basik jak wracam z danii to po 500 kilometrach dodaje wigoru )
moja milosc- audi 80 b4 2.0
moja kochanka- a6 c5 2.8

Awatar użytkownika
DoRuS
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 294
Rejestracja: 08 sty 2009, 13:10
Lokalizacja: Nowy Jork

Post autor: DoRuS » 06 maja 2009, 13:45

ja mam bose i podlaczone do tego dodatkoy wzmacniacz z tuba blaupunkta 400 watt i wystarcza w zupelnosci dodni ladnie:)
P.S. dla posiadaczy bose niewiem czy wiecie ale znalazlem ciekawy kod w radiu wciskajac jednoczesnie power i "5" wyskoczy ukryty equalizer (555555555)i tam sobie mozna podniesz basy lub soprany

jay_zzA6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 137
Rejestracja: 21 kwie 2008, 19:51
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: jay_zzA6 » 06 maja 2009, 16:21

Kolego nie ma problemu zebys sobie podlaczyl dodatkowy wzmacniacz i jakis subwoofer do org. systemu audi, najlepiej zrobic to tak zeby nie dolaczac org suba w bagazniku, bo przestana grac tylne glosniki w grzwiach, sygnal na chinche z radia tez idzie bardzo latwo zrobic. Trzeba tylko troszke nad tym posiedziec.
tymczasowo brak, new OOOO po zimie....

sikor
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 180
Rejestracja: 30 cze 2008, 21:42
Lokalizacja: wielkopolska/Poznan

Post autor: sikor » 06 maja 2009, 17:20

dorus a gdzie wlozyles dodatkowa tube i wzmacniacz ???? skad wzioles sygnal (od jakiego punktu instalacji w samochdozie )
moja milosc- audi 80 b4 2.0
moja kochanka- a6 c5 2.8

Qris

Post autor: Qris » 06 maja 2009, 19:53

DoRuS pisze:ja mam bose i podlaczone do tego dodatkoy wzmacniacz z tuba blaupunkta 400 watt i wystarcza w zupelnosci dodni ladnie:)
P.S. dla posiadaczy bose niewiem czy wiecie ale znalazlem ciekawy kod w radiu wciskajac jednoczesnie power i "5" wyskoczy ukryty equalizer (555555555)i tam sobie mozna podniesz basy lub soprany
Ja bose nie mam i equalizer też nie występuje.

sikor
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 180
Rejestracja: 30 cze 2008, 21:42
Lokalizacja: wielkopolska/Poznan

Post autor: sikor » 06 maja 2009, 21:59

tez mam to 555555 po nacisnieciu power i 5 , mozna je zmieniac od 0 do 9 ale wie ktos co kotra piatka oznacza czy to jest np od wysokich do niskich tonow czy jakos inaczej ???
moja milosc- audi 80 b4 2.0
moja kochanka- a6 c5 2.8

Qris

Post autor: Qris » 06 maja 2009, 23:47

DoRuS, powiedz nam do czego (co gdzie jak i kiedy :-) ) podłączyłeś wzmaka bo już szperam po alledrogo za tubą/skrzynią basową ze wzmakiem. A tak ps to lepiej tuba czy skrzynia?

Awatar użytkownika
DoRuS
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 294
Rejestracja: 08 sty 2009, 13:10
Lokalizacja: Nowy Jork

Post autor: DoRuS » 07 maja 2009, 05:30

sikor pisze:tez mam to 555555 po nacisnieciu power i 5 , mozna je zmieniac od 0 do 9 ale wie ktos co kotra piatka oznacza czy to jest np od wysokich do niskich tonow czy jakos inaczej ???
od lewej strony sa basy od prawej soprany... cos podobnego jakbys ustawial equalizer w "windows media player" tyle ze tam sa suwaki a tutaj masz cyferki ale zasada ta sama




sikor pisze:dorus a gdzie wlozyles dodatkowa tube i wzmacniacz ???? skad wzioles sygnal (od jakiego punktu instalacji w samochdozie )

"dodatkowa" tube ze wzgledu na jej gaaabaryty przymocowalem na samym koncu baraznika tak ze jak otworze siedzenia to jest tuba, a przymocowalem paskami "szelkami" do podlogi ale bardzo krotkimi wkretami bo pod blacha jest bak... a sygnalem to troche przekombinowane bo tez szukalem na forum i innych forach i nic nie znalazlem wiec rozkrecilem ori sub odlaczylem glosniki od suba i sie podpielem tak ze tuba wlasciwie ma dwa wzmacniacze :) ale dudni o niebo lepiej niz oryginaly:) a wzmacniacz przykrecony do prawej scianki bagaznika :) i zrobiony dodatkowy wylacznik pod kierownica . niezauwazylem zeby cos niegralo tak jak powinno.... jedyny problem to drgajace lusterka.. przy wiekszych basach ;)

zdjecia strzele na dniach :)

[ Dodano: 2009-05-07, 05:39 ]
Qris pisze:DoRuS, powiedz nam do czego (co gdzie jak i kiedy :-) ) podłączyłeś wzmaka bo już szperam po alledrogo za tubą/skrzynią basową ze wzmakiem. A tak ps to lepiej tuba czy skrzynia?

moze odwalilem fuche tzn nieprofesjonalnie ze podlaczylem sie pod glosniki ori suba ale kabelki ladnie pochowane i ulozone ale przylecialem z polski z nowiutka tuba i wzmacniaczem i niemoglem sie powstrzymac zeby zamontowac blaupunkta! gra mi to juz ponad pol roku i problemu nie ma, bezpieczniki cale:)

a skrzynie czy tube sam niewiem wybralem tube bo mi sie bardziej podoba a skrzynie mi sie kojarza z kolesiami z maluchow ktorzy kladli wielkie skrzynie na tylne polki i mnie to jakos odrazilo..:) ale twoj wybor to dudni i to. k0olega ma w jettcie skrzynie i tez mu pieknie gra. i pamietaj dobierz dobrze tube/skrzynie do wzmaka bo inaczej to bedzie gralo jak radio "sniezka"

Zablokowany

Wróć do „Car Audio”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga