Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Usługa]Wulkanizacja Warszawa- wymiana opon

numeer
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 50
Rejestracja: 17 lis 2011, 11:03
Lokalizacja: Warszawa

[Usługa]Wulkanizacja Warszawa- wymiana opon

Post autor: numeer » 24 paź 2012, 09:40

Witam!Wczoraj wymieniłem lato na zimę;). Polecam bo miło(fajnie się rozmawiało podczas wymiany),tanio alu do 16cali -50zł,stalowe 40zł.Także ceny jak nie warszawskie,na razie bez ścisku i czynne do 22.
http://warszawa.gumtree.pl/c-Firmy-Uslu ... Z424551329

Belfast78
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 21
Rejestracja: 02 lip 2012, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Belfast78 » 12 lis 2012, 08:17

Ja pozwolę sobie napisać trochę odmienną opinie o tym warsztacie.
Jedyny plus to cena.
Jeśli chodzi o minusy to:
Umówiłem się na konkretną godzinę i musiałem czekać 1,5h ( ale to ewentualnie mogę zrozumieć bo ruch mieli ogromny);
Podczas odkręcania śrub lekko uszkodzili złodziejkę;
W trakcie przekładki opon jedną założyli odwrotnie i gdyby nie osoba trzecia to już się szykowali do montażu na samochodzie;
W trakcie zdejmowania/zakładania opon porysowali rany na alufelgach
I na koniec nie pozakładali zakrętek na wentylki.
Chciałem wymienić wentylki na nowe to nie mieli tak samo jak worków na opony ( może to drobiazg ale niesmak pozostaje)

Ranty i nakrętki zobaczyłem dopiero następnego dnia, więc nawet nie miałem jak dochodzić swoich praw.

0x4B25A

Post autor: 0x4B25A » 12 lis 2012, 08:28

Belfast78 pisze:W trakcie zdejmowania/zakładania opon porysowali rany na alufelgach
Jak dla mnie to zwykłe dziady, skoro zrobili Ci takie szkody <zalamka>

Belfast78
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 21
Rejestracja: 02 lip 2012, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Belfast78 » 12 lis 2012, 08:31

To są młode łebki , którzy widać że nie maja pojęcia o tym co robią.
Chciałem przyoszczędzić no i teraz mam

0x4B25A

Post autor: 0x4B25A » 12 lis 2012, 08:45

Belfast78, no widzisz... ale najgorsze jest to, że ktoś 'od Nas' poleca g... zakład, w którym nie warto wymienić nawet opony w rowerze... narażając innych na niepotrzebne nerwy i stratę pieniędzy :(

Belfast78
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 21
Rejestracja: 02 lip 2012, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Belfast78 » 12 lis 2012, 08:58

Dokładnie, ale człowiek uczy się na błędach.
Ja stanowczo odradzam ten warsztat i wiem że nigdy tam nie zawitam.

numeer
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 50
Rejestracja: 17 lis 2011, 11:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: numeer » 12 lis 2012, 10:43

Belfast78 pisze:Ja pozwolę sobie napisać trochę odmienną opinie o tym warsztacie.
Jedyny plus to cena.
Jeśli chodzi o minusy to:
Umówiłem się na konkretną godzinę i musiałem czekać 1,5h ( ale to ewentualnie mogę zrozumieć bo ruch mieli ogromny);
Podczas odkręcania śrub lekko uszkodzili złodziejkę;
W trakcie przekładki opon jedną założyli odwrotnie i gdyby nie osoba trzecia to już się szykowali do montażu na samochodzie;
W trakcie zdejmowania/zakładania opon porysowali rany na alufelgach
I na koniec nie pozakładali zakrętek na wentylki.
Chciałem wymienić wentylki na nowe to nie mieli tak samo jak worków na opony ( może to drobiazg ale niesmak pozostaje)

Ranty i nakrętki zobaczyłem dopiero następnego dnia, więc nawet nie miałem jak dochodzić swoich praw.
Witam!Poleciłem wulkanizację bo usługa wymiany opon w moim samochodzie została wykonana bez zastrzeżeń.Opony wymieniał mi jeden człowiek(właściciel jak się okazało podczas rozmowy)gość blisko 40.Byłem jednym z pierwszych jego klientów(wulkanizacja świeżo otwarta),na ogłoszenie trafiłem w internecie.Tyle w temacie.

PS.
Wymieniałem pod adresem Białołęcka 250A ,kawałek wcześniej jest jeszcze jedna wulkanizacja na przeciwko sklepu Markpol.

Napiszę więcej,po przeczytaniu postu kolegi Belfast78 pozwoliłem sobie zadzwonić do właściciela polecanej prze ze mnie wulkanizacji(tel.509-929-112)i spytałem czy miała miejsce sytuacja opisywana na forum.Odpowiedź ...nie wymieniałem opon w takim audi, nie miałem takiego przypadku.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2012, 11:33 przez numeer, łącznie zmieniany 1 raz.

Belfast78
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 21
Rejestracja: 02 lip 2012, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Belfast78 » 12 lis 2012, 11:26

ÂŻeby nie było; ja do nikogo nie mam pretensji tylko wyrażam swoje spostrzeżenia na temat wykonania zleconej usługi.
Faktycznie skorzystałem z Twojego polecenia, i byłem w warsztacie pod adresem Białołęcka 250A.
Tylko że nie było tam żadnego gościa w wieku ok 40 lat, tylko 2 kolesi w wieku max 30.
W warsztacie są dwa stanowiska z czego jedno w podnośnikiem.

numeer
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 50
Rejestracja: 17 lis 2011, 11:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: numeer » 12 lis 2012, 13:18

0x4B25A pisze:Belfast78, no widzisz... ale najgorsze jest to, że ktoś 'od Nas' poleca g... zakład, w którym nie warto wymienić nawet opony w rowerze... narażając innych na niepotrzebne nerwy i stratę pieniędzy :(
Kolego myślę że taki komentarz pod moim adresem jest delikatnie mówiąc nie na miejscu!. Poleciłem warsztat bo ja nie miałem żadnych uwag co do wymiany,więc czemu nie polecić.Gdy by było inaczej zaręczam że opisał bym warsztat w innym dziale.

0x4B25A

Post autor: 0x4B25A » 12 lis 2012, 13:29

numeer pisze:Kolego myślę że taki komentarz pod moim adresem jest delikatnie mówiąc nie na miejscu!. Poleciłem warsztat bo ja nie miałem żadnych uwag co do wymiany,więc czemu nie polecić.Gdy by było inaczej zaręczam że opisał bym warsztat w innym dziale.
Przepraszam, że poczułeś się urażony moimi słowami... nie chciałem absolutnie odnosić się 'ad personam'... chciałem napisać ogólnie i absolutnie nie sugeruję, że zrobiłeś to specjalnie <luzik>

numeer
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 50
Rejestracja: 17 lis 2011, 11:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: numeer » 12 lis 2012, 17:03

Belfast78 pisze:ÂŻeby nie było; ja do nikogo nie mam pretensji tylko wyrażam swoje spostrzeżenia na temat wykonania zleconej usługi.
Faktycznie skorzystałem z Twojego polecenia, i byłem w warsztacie pod adresem Białołęcka 250A.
Tylko że nie było tam żadnego gościa w wieku ok 40 lat, tylko 2 kolesi w wieku max 30.
W warsztacie są dwa stanowiska z czego jedno w podnośnikiem.
Kolego temat do wyjaśnienia tel do właściciela 509-929-112.

Belfast78
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 21
Rejestracja: 02 lip 2012, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Belfast78 » 14 lis 2012, 09:10

numeer pisze:Kolego temat do wyjaśnienia tel do właściciela 509-929-112.
Tak, nr. tel się zgadza.

numeer
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 50
Rejestracja: 17 lis 2011, 11:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: numeer » 14 lis 2012, 09:19

Belfast78 pisze:
numeer pisze:Kolego temat do wyjaśnienia tel do właściciela 509-929-112.
Tak, nr. tel się zgadza.
Zadzwoń i reklamuj temat!Jeśli Ci uszkodzili felgi to niech je naprawią!Ja dzwoniłem i właściciel nie przypomina sobie takiej sytuacji(czeka na tel od Ciebie,sprawę chce wyjaśnić).

PS.
Gdy by mnie uszkodzili felgi ,to bym nie odpuścił.

Belfast78
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 21
Rejestracja: 02 lip 2012, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Belfast78 » 14 lis 2012, 12:33

Właściciel ma prawo nie pamiętać, skoro Ty piszesz o 40-latku a ja o dwóch młodszych kolesiach. Jednak jeśli potwierdzasz że mówimy o tym samym warsztacie (dodatkowy znak rozpoznawczy przy bramie jest budka z napisem fajerwerki) to w miarę możliwości poruszę ten temat z właścicielem.
Może ma jakiś pracowników a wtedy go nie było.

numeer
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 50
Rejestracja: 17 lis 2011, 11:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: numeer » 14 lis 2012, 13:06

Belfast78 pisze:Właściciel ma prawo nie pamiętać, skoro Ty piszesz o 40-latku a ja o dwóch młodszych kolesiach. Jednak jeśli potwierdzasz że mówimy o tym samym warsztacie (dodatkowy znak rozpoznawczy przy bramie jest budka z napisem fajerwerki) to w miarę możliwości poruszę ten temat z właścicielem.
Może ma jakiś pracowników a wtedy go nie było.
Tak to ten sam warsztat.Słuchaj nie wiem czy facet ma 36 czy 40 na karku,zdecydowanie moim zdaniem jest mu bliżej do 40 niż do określenia,,młody łebek,,. Wiem tyle że po moim telefonie do niego dzwonił do mnie jeszcze raz i jest zainteresowany wyjaśnieniem sprawy.Co też Ci napisałem.Na tym moja rola się kończy.

Pozdrawiam i życzę pozytywnego końca sprawy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polecam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga