Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Swap 2.5 tdi ze 180km na 150km.

Wszystko co dotyczy ogólnie całej gamy A6/A7 silników wysokoprężnych, nie przywiązane stricte do konkretnego modelu.
ODPOWIEDZ
banita 17
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2013, 22:34
Lokalizacja: Warszawa

Swap 2.5 tdi ze 180km na 150km.

Post autor: banita 17 » 25 lut 2013, 21:13

Jest to mój pierwszy post na tym forum, dlatego wszystkich gorąco witam. Temat może trochę zaskakujący niemniej jednak sytuacja wygląda tak:

-Mam na warsztacie Audi z silnikiem 2.5 tdi AKE (180km). Silnik nierówno pracuje, stuka. Po zdjęciu pokryw zaworowych wcale nie zostałem zaskoczony. wałki wytarte i to tak konkretnie, 4 dźwigienek nie ma.

-Pomysł jest taki, żeby włożyć tam silnik 2,5tdi ale 150km AFB albo AKN. Pomysł jak pomysł, jeżeli możecie to nie oceniajcie. :D

No i moje pytanie do was, a właściwie prośba o potwierdzenie moich przemyśleń. ECU też oczywiście do wymiany? Zmiana mapy tutaj nie wystarczy? Pytam się bo po prostu nie wiem. Szukałem w google ale albo za słabo albo tego nie ma. Pozdrawiam i czekam na wskazówki :)

jarcun
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 35
Rejestracja: 27 maja 2012, 17:24
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: jarcun » 08 sie 2013, 20:33

to twój pomysł czy czyjś co chce na tobie zarobić? napraw co trzeba i nie przechodź z deszczu pod rynnę bo w tamtych silnikach też będziesz musiał naprawić wałki więc samo za siebie mówi napraw swój . <okok>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga