Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5 1.9TDI 110KM] dobry mechanik z woj. łódzkiego???

Wszystko co dotyczy ogólnie całej gamy A6/A7 silników wysokoprężnych, nie przywiązane stricte do konkretnego modelu.
ODPOWIEDZ
slawek_86
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 13
Rejestracja: 20 paź 2009, 09:49
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

[A6 C5 1.9TDI 110KM] dobry mechanik z woj. łódzkiego???

Post autor: slawek_86 » 07 lis 2009, 05:44

Witam szukam dobrego speca najlepiej tylko takiego co w audi siedzi. najlepiej zeby mial warsztat gdzieś w okolicach piotrkowa tryb. nie pytam tez o zadne serwisy aso bo tam to zdzieraja kase ze szok. od bmw znam takich gości w łodzi ktorzy są naprawde dobrzy ale oni niestety tylko w bmw siedza... mam nadzieje ze jest ktos taki tez co specjalizuje sie tylko w audi i ma te autka w jednym palcu. pomóżcie... pozdrowionka.

Awatar użytkownika
diabel
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 132
Rejestracja: 23 maja 2009, 19:05
Lokalizacja: Łódź

Post autor: diabel » 07 lis 2009, 23:03

Lotus
Przybyszewskiego 199/205
www.motomarkt.pl

Diag-Mech
Nowy Swiat 7
www.sztupecki.pl

U pierwszego robilem rozrzad i kilka <font color='red'><b>censored</b></font>, moge polecic, choc warsztat nie wyglada imponujaco. Sztupecki podobno jest najlepszy w Lodzi, a przez to drogi, no i terminy z kosmosu (kiedys podjechalem do niego z jakas pierdolka, to powiedzieli, ze najblizszy wolny termin za 3 tygodnie) :-/
Generalnie, jesli ktos moze polecic jakiegos dobrego, niedrogiego mechanika z Lodzi (niekoniecznie specjaliste od Audi), bede wdzieczny.

slawek_86
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 13
Rejestracja: 20 paź 2009, 09:49
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Post autor: slawek_86 » 08 lis 2009, 23:37

dzieki kolego. bede musiał sie chyba tam do któregoś wybrać bo co mi sie z autem dzieje a nie potrafia mi tego zrobić

Bolszakoof

Post autor: Bolszakoof » 09 lis 2009, 07:50

a co sie dzieje? może ktoś z nas pomoże

slawek_86
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 13
Rejestracja: 20 paź 2009, 09:49
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Post autor: slawek_86 » 09 lis 2009, 13:11

ogólnie to nie wiem czy nie bedzie uszczelka pod głowicą... ale nic konkretnie na nią nie wskazuje. nie leci biały dym, nie słabnie silnik, nie miesza sie olej z płynem chłodzącym, nie są twarde węże od chłodnicy, a problem mam taki że jak przycisnąłem po trasie to wciągu 20km "wypluł" mi przez zbiorniczek wyrównawczy cały płyn wymieniałem mu rozrząd i przy okzaji termostat i pompe wody, mechanik powidzial ze raczej na uszczelke nie wskazuje z braku konkretnych objawów które wypisałem na początku postanowiłem go odpowietrzyć przy nagrzewnicy choć mówią że sie sam odpowietrzają układy przy tych silnikach. poczytałem na forum jak to sie robi i spróbowałem, tyle ze jak zdjąłem wąż z nagrzewnicy to tam nie było wogóle płynu. zamontowałem w tym górnym wężu od nagrzewnicy strzykawke ze szlaufikiem i włożyłem do butelki po krótkim gazowaniu pojawił się płyn i póżniej nawet zaczął do butelki lecieć sam bez żadnych baniek powietrza ale w zależności chyba od obrotów czasem zaczynał zasysac ten płyn z butelki zamiast wypluwać go do butelki. myślałem że po tym zabiegu mu sie poprawi ale niestety. choć już mi nie gupi płynu ze zbiorniczka w takim tempie jak kiedyś to teraz nie wskazuje mi prawie nigdy temperatury cieczy na desce i do tego grzeje raz ciepłe raz zimne powietrze. jak jade trasą i przybutuje mu bardziej to zazwyczaj przestaje lecieć ciepłe a wtedy zaczyna dzialać wskażnik na desce i pokazuje po chwili że mi sie silniki zaczyna gotować, natomiast jak jeżdze po mieście to przeważnie ogrzewanie działa choć czasem ma odbicia i nie jest za ciepły nadmuch a temperatura cieczy na wskźniku jest 60 C. dodam że czasem jak mu gwałtowniej wcisne pedał przyspieszenia to słychać tak jakby woda się przelewała w nagrzewnicy(chyba) bo dochodzi ten odgłos tak z okolic podszybia a ze zbiorniczka wyrównawczego by chyba nie było tak słychać w kabinie.

Roger_35
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 71
Rejestracja: 17 wrz 2008, 16:28
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Roger_35 » 09 lis 2009, 14:10

Witam,

Polecam serwis K DEV na Brukowej 14. Robię tam swoje auto od zawsze i jestem mega zadowolony. Panowie są średnio drodzy ale robią zawodowo. Jeden z dwóch Piotrów spędził lata jako szef serwisu u Idczaka, w trakcie jego dobrych lat, więc Audiole zna.

Pozdrawiam

chudy.bartek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 25
Rejestracja: 18 cze 2009, 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: chudy.bartek » 11 lis 2009, 12:40

Ja swoją od podstaw robię może w mało imponująco wyglądającym zakładzie, ale chłopcy dobrze robią polecam:
ALF
ul. Hufcowa 3
ÂŁódź

slawek_86
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 13
Rejestracja: 20 paź 2009, 09:49
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Post autor: slawek_86 » 11 lis 2009, 14:06

dzieki chłopaki za namiary będę musiał sie skontaktować z którymś i pewnie coś zaradzi.

sebix
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 4
Rejestracja: 25 lis 2014, 16:45
Lokalizacja: łódź

Post autor: sebix » 25 lis 2014, 16:46

Dobrych mechaników mają w Mercedes Kulik, to warsztat w Łodzi na Maratońskiej. Mam akurat do nich blisko, ale poza tym mają świetny sprzęt diagnostyczny i też podoba mi się ich usługa czyszczenia klimatyzacji. Czuję ogromną różnicę po tym jak mi zdezynfekowali wszystkie te przewody od klimy. Chodzi teraz jak marzenie, bez porównania z tym jak działała wcześniej. Rewelacja! Warto sobie to przeczyścić, żeby nie oddychać jakimiś grzybami i innym syfem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga