Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[centralny] sklep internetowy STIG

ODPOWIEDZ
FAŁDZIK
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 466
Rejestracja: 29 wrz 2008, 12:58
Imię: Marcin
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2002
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 ARJ 165KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

[centralny] sklep internetowy STIG

Post autor: FAŁDZIK » 30 wrz 2009, 07:21

Jeśli ktoś zamierza zakładać u siebie nową centralkę sterowania centralnym zamkiem m.in. z kluczykiem scyzorykiem to całkowicie odradzam kupowanie na własną rękę w sklepie internetowym www.stig.pl czy też na aukcjach allegro tej firmy. Ja tak zrobiłem i się naciąłem, dostałem podłą centralkę, która po 7 miesiącach padła. Pojechałem do mechanika, który zajmuje się zakładaniem produktów STIG żeby sprawdził o co chodzi, po rozmowie z nim okazało się że pierwszy raz widzi taką centralkę i że on jako że ma umowę z firmą dostaje całkiem lepsze moduły i nawet kluczyki niż klienci, którzy kupują sami na własną rękę a nie przez warsztat. Ale to nie koniec, bo przecież mój moduł jest na gwarancji, po 4 tygodniach od odesłania dowiaduję się że owszem układ jest spalony a winny jest mój siłownik i qpa. Od tego mechanika dowiedziałem się również, że ta firma nigdy nie przyjmuje reklamacji urządzeń zakupionych na necie a te zamówione przez niego zawsze.
Pierwszy, gigantyczny forum Audi A6 w Polsce. Gratuluję! A6Klub.PL :)

FAŁDZIK
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 466
Rejestracja: 29 wrz 2008, 12:58
Imię: Marcin
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2002
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 ARJ 165KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Post autor: FAŁDZIK » 30 wrz 2009, 19:19

najlepsze jest to że zakładał mi to ten koleś który z nimi ma umowę, tylko w sumie zrobiłem ten błąd że sam zamawiałem u nich moduł, mógłbym dociekać swojego poprzez rzecznika praw konsumenta ale dla 68 zł za sam moduł + koszty przesyłki jakie poniosę po prostu mi się nie chce, z resztą zamówiłem już nowy, dużo lepszy moduł a stary dam kumplowi, zna się na elektronice to może sobie naprawi
Pierwszy, gigantyczny forum Audi A6 w Polsce. Gratuluję! A6Klub.PL :)

mily

Post autor: mily » 01 paź 2009, 11:22

Ja nie bronie tej firmy, jednak mam dwa układy tej firmy i chodzi bez problemowo. Nie miałem do czynienia z ich serwisem, jako że sam się znam na elektronice założyłem sam.

Jednak muszę Wam powiedzieć że zakupiłem też (nie u nich) radio LG i okazało się wadliwe od pierwszego startu, walczyłem z nimi prawie dwa miesiące, ale w końcu zakończyło się to wymianą sprzętu. Teraz każda firma robi problemy z gwarancją, jak się do nich ostro nie powie to nic nie zrobią, trzeba postawić na swoje i jeździć aż nie naprawią.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odradzam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga