Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[usluga]odradzam pseudo firmy kurierskie www.kurjerzy.pl

cameleon741

Post autor: cameleon741 » 04 wrz 2010, 22:10

tomkom1, ok, ale ja zamawiałem kuriera dpd. Firma kurjerzy wysłała mi w pdf'ie do wydruku kartke z nadaniem. Kurier jak przyszedł, to się zdziwił, że na wydruku nie ma mojego numeru konta skoro to za pobraniem. Ja mu powiedziałem, że takie coś dostałem do wydruku i wydrukowałem. Trochę zdziwiony uznał, że kasa powinna do mnie przyjść, bo oni przekażą kase firmie kurjerzy a ona dopiero mi kase. Jak z tym będzie to nie wiem, ale czarno to widzę. Na szczęście mam od nich wszystkie maile z potwierdzeniem usługi itp., ale nie wiem dlaczego przez tydzień nie dotarła do mnie jeszcze kasa...

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 04 wrz 2010, 22:16

cameleon741, no u mnie byo podobnie.jak u ciebie tez wydrukowane papierki.cos mi sie widzi ze poniedzialek bedzie dla nich czarnym dniem.jesli chodzi o reklamacje z a6klubu hehehe...wiesz te uslugi sa licencjonowane i oni musieli przedstawic zabezpieczenie na gruba kase zeby moc dostac licencje.wiec nie ma chyab obaw o kase.tylko szkoda czasu na oczekiwanie.powiem ci ze poczta ostatnio robi pobrania z dnia na dzien.w poniedzialek wyslalem cos dla klubowicza we wtorek odebral i w srode mialem hajs w reku...

dunga
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 283
Rejestracja: 23 wrz 2009, 07:48
Lokalizacja: Białystok / Den Haag

Post autor: dunga » 06 wrz 2010, 09:42

tomkom1, nie zrozumiałeś mnie i nie unoś się od razu. Miałem na myśli to że taki kierowca zazwyczaj nie jest niczemu winny, w tych firmach jest straszny syf. Jedna osoba w firmie przyjmuje paczki według jakiegoś regulaminu druga ma to gdzieś. To zależy od ich humory danego dnia. Nie dziwie się że jesteś zły, bo każdy by był na Twoim miejscu. Jezeli chodzi o kase to kierowcy musza się codziennie z niej rozliczać i nie ma opcji ze kasa nie dojdzie. Nawet jezeli zaginela to firma jest ubezpieczona od takich sytuacji na 100%. tomkom1, najlepiej bedzie jak zajedziesz do nich bo przez telefon ciezko jest z nimi takie sprawy zalatwiac bo oni takich telefonow maja mnostwo, a na miejscu przycisniesz ich i powiesz ze ma to byc zalatwione w tej chwili. Pozdrawiam i życze powodzenia.

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 06 wrz 2010, 10:24

dunga, spoko.emocje opadly.najciekawsze jest to ze w piatek odwolalem wszystkie zamowione uslugi zarzadalem likwidacji konta tam u nich i zwrotu kasy.a dzis pojawil sie kurier ze chcial odebrac paczke.i teraz sie okazalo ze juz tak mogly byc zapakowane.szal.

dunga
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 283
Rejestracja: 23 wrz 2009, 07:48
Lokalizacja: Białystok / Den Haag

Post autor: dunga » 06 wrz 2010, 10:34

Tak jak mówiłem tam jest straszne zamieszanie. Długo by o tym opowiadać co w takich firmach się dzieje, a to jak paczki są traktowane to już całkiem.

cameleon741

Post autor: cameleon741 » 06 wrz 2010, 15:01

kasa dzisiaj doszła. :roll:

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 06 wrz 2010, 15:02

cameleon741, moja tez??heheheheheh

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odradzam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga