Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Odradzam - aukcja Allegro [A6][C6] Kozienice Prywatna Osoba

ODPOWIEDZ
rafik_1
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 14
Rejestracja: 04 mar 2010, 09:03
Lokalizacja: Lublin

Odradzam - aukcja Allegro [A6][C6] Kozienice Prywatna Osoba

Post autor: rafik_1 » 04 sty 2014, 11:03

Link do Aukcji:

Lokalizacja KOZIENICE:

http://allegro.pl/audi-a6-kombi-2-0-tdi-bre-skora-karmel-lift-i3831390318.html


Obrazek

Sprzedawca pisze o super stanie technicznym , wizualnym etc.. Faktycznie:
- skóra zapuszczona, brudna, poplamiona, otarte lico na tylnej kanapie w wyniku niezabezpieczenia odpowiedniego ładunku
- połamane uchwyty schowka środkowego
- odarty zderzak tył
- wylany olej w bagażniku
- malowana cała lewa strona w tym sporo szpachli na błotniku LT około 0,5 - 0,8mma od wewnątrz widoczne ślady naprawy
- źle spasowany przod
- brak zaślepek w nadkolach
- listwy krawędziowe drzwi, te dolne poprzykręcane na byle jakie wkręty
- korozja na dolnych krawędziach drzwi
- wgniecenie progu lewego - podobno spadł z podnośnika, wg mnie wymiar wgniecenia przypomina wymiar poprzeczny ramienia widlaka
- radio miało być BOSE jest standard ale z subwooferem


Na PLUS dobre wyposażenie BLUETOOTH fabryczny i tyle.

Przebiegu nie sprawdzałem bo po co :-).

Pozdrawiam,
Rafał
Audi 90 B2 2.0;
Audi 80 B4 2.0;
Audi 100 C4 Avant 2.8;
Audi A6 C5 Avant 1.9;
Audi A6 C6 Avant 2.0 ->

elvis7676
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 40
Rejestracja: 26 sty 2013, 12:00
Imię: Krzysztof
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2017
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 TDI 150KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: olesnica/gengenbach

Post autor: elvis7676 » 04 sty 2014, 21:31

Za takie pieniądze niema co wymagać kolego

Awatar użytkownika
ancek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 262
Rejestracja: 29 lip 2010, 18:24
Lokalizacja: Gorzów

Post autor: ancek » 05 sty 2014, 11:15

jaka cena taki stan - jakby była za 53tys to możnaby marudzić a tak nie ma co kręcić nosem.
Chyba za dużo naoglądałeś się zdjęć radomsko/gubińskich "rodzynów" i teraz niemiła niespodzianka ;)
Wady, które podałeś nie są wadami dyskwalifikującymi auto, pytanie jak wyglada od strony technicznej.
Obrazek
141PS /326Nm

Awatar użytkownika
Rogii
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 21
Rejestracja: 08 gru 2009, 19:13
Lokalizacja: TYCHY

Post autor: Rogii » 05 sty 2014, 13:17

zerknijcie na przebieg w opisie a przebieg na zdjęciach heh
http://allegro.pl/show_item.php?item=3830706847

ArturA6

Post autor: ArturA6 » 05 sty 2014, 13:58

ancek pisze:jaka cena taki stan - jakby była za 53tys to możnaby marudzić a tak nie ma co kręcić nosem.
Chyba za dużo naoglądałeś się zdjęć radomsko/gubińskich "rodzynów" i teraz niemiła niespodzianka ;)
Wady, które podałeś nie są wadami dyskwalifikującymi auto, pytanie jak wyglada od strony technicznej.
Zgadzam się z Kolegą <okok> Ludzie ogarnijcie się i nie szukajcie "mercedesów" w cenie "malucha". Każdy chciałby za grosze mieć wypasiony wózek, ale niestety to nie bajka, tylko prawdziwe życie. Za taką kasę jak to auto z ogłoszenia nie ma co oczekiwać cudów. Cena jak widać jest tak niska ze względu na stan. Każdy jeździ i sprawdza czujnikami lakieru, czy też ocenia stan czystości, a prawda jest taka, że często ten "malowany" dłużej będzie służył, niż wypicowany z przebiegiem przekręconym o 100-200,a może więcej tysięcy.

rafik_1
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 14
Rejestracja: 04 mar 2010, 09:03
Lokalizacja: Lublin

Post autor: rafik_1 » 05 sty 2014, 14:23

Rogii pisze:zerknijcie na przebieg w opisie a przebieg na zdjęciach heh
http://allegro.pl/show_item.php?item=3830706847
Przed modyfikacją kombiintrumentu :-)
Audi 90 B2 2.0;
Audi 80 B4 2.0;
Audi 100 C4 Avant 2.8;
Audi A6 C5 Avant 1.9;
Audi A6 C6 Avant 2.0 ->

Yasiek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 04 sty 2014, 15:13
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post autor: Yasiek » 05 sty 2014, 14:26

ancek pisze:jaka cena taki stan - jakby była za 53tys to możnaby marudzić a tak nie ma co kręcić nosem.
Chyba za dużo naoglądałeś się zdjęć radomsko/gubińskich "rodzynów" i teraz niemiła niespodzianka ;)
Wady, które podałeś nie są wadami dyskwalifikującymi auto, pytanie jak wyglada od strony technicznej.
Tym bardziej, że nie widziałem w opisie aukcji "bezwypadkowy". :)

rafik_1
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 14
Rejestracja: 04 mar 2010, 09:03
Lokalizacja: Lublin

Post autor: rafik_1 » 05 sty 2014, 14:27

ArturA6 pisze:
ancek pisze:jaka cena taki stan - jakby była za 53tys to możnaby marudzić a tak nie ma co kręcić nosem.
Chyba za dużo naoglądałeś się zdjęć radomsko/gubińskich "rodzynów" i teraz niemiła niespodzianka ;)
Wady, które podałeś nie są wadami dyskwalifikującymi auto, pytanie jak wyglada od strony technicznej.
Zgadzam się z Kolegą <okok> Ludzie ogarnijcie się i nie szukajcie "mercedesów" w cenie "malucha". Każdy chciałby za grosze mieć wypasiony wózek, ale niestety to nie bajka, tylko prawdziwe życie. Za taką kasę jak to auto z ogłoszenia nie ma co oczekiwać cudów. Cena jak widać jest tak niska ze względu na stan. Każdy jeździ i sprawdza czujnikami lakieru, czy też ocenia stan czystości, a prawda jest taka, że często ten "malowany" dłużej będzie służył, niż wypicowany z przebiegiem przekręconym o 100-200,a może więcej tysięcy.
Sugerujecie, że nie warto pisać takich informacji na tym forum?
ja jestem zdania, że skoro coś oglądam to mogę się podzielić tymi informacjami z innymi, którzy może zamierzają wybrać się na drugi koniec polski
w celu oględzin wymarzonego pojazdu. Biorąc pod uwagę że zawodowo jestem związany z Audi i w podróże zabieram VAS-a oraz na bieżąco mam
dostęp do bazy danych ułatwiam życie a nie utrudniam innym forumowiczom.
Jeśli jesteście innego zdania to proszę o info.
Audi 90 B2 2.0;
Audi 80 B4 2.0;
Audi 100 C4 Avant 2.8;
Audi A6 C5 Avant 1.9;
Audi A6 C6 Avant 2.0 ->

krzycho2626
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 502
Rejestracja: 01 lut 2009, 15:44
Imię: Krzysztof
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2008
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Kalisz/Northampton UK

Post autor: krzycho2626 » 05 sty 2014, 14:44

Tu nie ma się co czepiać bo po zdjęciach widać że golas i tylko amaretto przyciąga oko.
Dobrze że kolega pisze o stanie faktycznym pojadu to ktoś z tego forum uchroni się od szpachli.

Ps: co to za standard nagłośnienie tylko ze subwooferem?
Pierwszy, najlepszy forum Audi A6 w Polsce - A6Klub.PL ! :)

Awatar użytkownika
ancek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 262
Rejestracja: 29 lip 2010, 18:24
Lokalizacja: Gorzów

Post autor: ancek » 05 sty 2014, 16:16

Panowie, ale trzeba byc realistą.
a6 c6 z 2006r za 30 tys (do tego zarejestrowana w PL ) to trzeba sie nastawić, że za tą cenę auto będzie całe otynkowane z wygryzionym przez dziki wnętrzem a nie czepiać się ryski na zderzaku <glupek>
Obrazek
141PS /326Nm

ArturA6

Post autor: ArturA6 » 05 sty 2014, 16:27

rafik_1 pisze:
ArturA6 pisze:
ancek pisze:jaka cena taki stan - jakby była za 53tys to możnaby marudzić a tak nie ma co kręcić nosem.
Chyba za dużo naoglądałeś się zdjęć radomsko/gubińskich "rodzynów" i teraz niemiła niespodzianka ;)
Wady, które podałeś nie są wadami dyskwalifikującymi auto, pytanie jak wyglada od strony technicznej.
Zgadzam się z Kolegą <okok> Ludzie ogarnijcie się i nie szukajcie "mercedesów" w cenie "malucha". Każdy chciałby za grosze mieć wypasiony wózek, ale niestety to nie bajka, tylko prawdziwe życie. Za taką kasę jak to auto z ogłoszenia nie ma co oczekiwać cudów. Cena jak widać jest tak niska ze względu na stan. Każdy jeÂździ i sprawdza czujnikami lakieru, czy też ocenia stan czystości, a prawda jest taka, że często ten "malowany" dłużej będzie służył, niż wypicowany z przebiegiem przekręconym o 100-200,a może więcej tysięcy.
Sugerujecie, że nie warto pisać takich informacji na tym forum?
ja jestem zdania, że skoro coś oglądam to mogę się podzielić tymi informacjami z innymi, którzy może zamierzają wybrać się na drugi koniec polski
w celu oględzin wymarzonego pojazdu. Biorąc pod uwagę że zawodowo jestem związany z Audi i w podróże zabieram VAS-a oraz na bieżąco mam
dostęp do bazy danych ułatwiam życie a nie utrudniam innym forumowiczom.
Jeśli jesteście innego zdania to proszę o info.
Kolego nikt nie sugeruje,żeby nie opisywać tych internetowych "igiełek", bo oczywiście takie wpisy są pomocne,ale też trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i zdawać sobie sprawę,że za darmo to można dostać najwyżej w r...... Każdy kupujący musi realnie podejść do tematu i albo ma dużo więcej pieniędzy na zakup porządnego wozu ze stanem i przebiegiem faktycznym, albo decyduje się mając niewielki budżet na zakup samochodu z określoną przeszłością lub przebiegiem i akceptuje to.

[ Dodano: 2014-01-05, 16:36 ]
krzycho2626 pisze:Dobrze że kolega pisze o stanie faktycznym pojadu to ktoś z tego forum uchroni się od szpachli.
Kolego bardzo dobrze, że na forach porusza się takie tematy, bo to duża podpowiedÂź przy zakupie auta oraz oszczędza czas i pieniądze innym mniej doświadczonym poszukiwaczom. Chodzi tylko o to,żeby nie łudzić się, że luksusowe auta, które za zachodnią granicą kosztują ponad dwa razy tyle co u nas, będą w stanie idealnym, bo cudów nie ma i wszyscy muszą to zrozumieć. A co do tej szpachli, to Kolego powiem Ci,że połowa,albo i więcej sprowadzanych aut i tak ją ma i jakoś się sprzedają i ludzie nimi jeżdżą. Osobiście uważam,że większym złem od szpachli jest przekręcony przebieg i nieumiejętna naprawa uszkodzonego auta, bo szpachla to tylko kosmetyka.

Auris1986
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 340
Rejestracja: 29 sty 2012, 14:52
Imię: Zbyszek
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: KIELCE

Post autor: Auris1986 » 05 sty 2014, 17:18

Jak dla mnie to chyba z tego opisu to najwazniejszy jest silnik, który sprzedawca zachwala, ale realia mówia co innego. Mam mechanika który pracuje w ASO jest to najgorszy i najbardziej awaryjny silnik jaki kiedykolwiek wyprodukował VW poprawiony po 2011 roku. 60% tych silników na gwarancji miało reklamację. Fakty mówią za siebie wystarczy poczytać jak się wypowiadają użytkownicy.

ArturA6

Post autor: ArturA6 » 05 sty 2014, 17:35

Auris1986 pisze:Jak dla mnie to chyba z tego opisu to najwazniejszy jest silnik, który sprzedawca zachwala, ale realia mówia co innego.
Dobrze mówisz Kolego <okok> Jak "serce" auta nawala, to i ładna "tapeta" nie pomoże ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odradzam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga