Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Towar] A6 C6

ODPOWIEDZ
ms89
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 21
Rejestracja: 09 sie 2011, 15:27
Lokalizacja: Siedlce

[Towar] A6 C6

Post autor: ms89 » 01 paź 2014, 00:00

Witam, link 1:
http://otomoto.pl/audi-a6-C34468309.html

Jak czytamy z aukcji samochód miał być : pierwszy właściciel, bezwypadkowy, serwisowany w ASO, garażowany, Używany, Sprawny

w rzeczywistości:
Pierwszy właściciel - wykluczone jest on minimum drugim właścicielem bo pierwszy był belg przez kilka lat.
serwisowany - tez nie jest bo ma zaledwie kilka wpisów w aso (moim zdaniem zrobiny specjalnie na sprzedaż pod vin.
Garażowany - jak przyjechałem pod blok właściciela to stał przed blokiem na ulicy w centrum miasta a jakiegoś garażu nie wiedziałem w promieniu 500 m
Bezwypadkowy - koleś jest mistrzem kłamstwa, samochód cały malowany oraz szpachlowany (włącznie z dachem), jak dla mnie to dyskwalifikacja.

link 2:

http://otomoto.pl/audi-a6-s-line-3-0-sa ... 42445.html

miał być nie malowany, bezwypadkowy, przebieg oryginał itp...

bezwypadkowy - błotniki tylne oraz cały bok prawy malowany, ale to nic przecież nie jest to nowe auto, wiec oglądam dalej.
przy odpaleniu silnika samochód strasznie zatrzeszczał tak jakby silnik miał przebieg nie 200 tys tylko grubo ponad 400. ks serwisowej brak ale sprawdziłem vin i okazało się ze jest wpis z maja b.r. przy przebiegu 199 tys. po dalszych oględzinach okazało się ze do 2010r jeździł w firmie w Czechach, opony w samochodzie każda innej firmy, środek auta w miarę, ale co go dyskwalifikowało to rant dachu nad szybą był rdzewiejący, co znaczyło że samochód musiał mieć ponad 400 tys.

0x4B25A

Post autor: 0x4B25A » 01 paź 2014, 08:18

ms89, wstaw może po jednym zdjęciu każdego auta... bo aukcja zniknie i nikt nie będzie wiedział o co chodzi...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odradzam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga