Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Towar] A6 C6 Allroad Zielona Góra

ODPOWIEDZ
Fiks
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 5
Rejestracja: 22 lip 2010, 13:13
Lokalizacja: Kalisz

[Towar] A6 C6 Allroad Zielona Góra

Post autor: Fiks » 06 lip 2013, 18:58

http://allegro.pl/a6-allroad-3-0-tdi-li ... 46171.html

Odradzam zarówno auto jak i niepoważnego sprzedającego!!

Umówiłem się dzisiaj w Zielonej górze bo tam jest auto. Miało wszystko być cacy tak jak w ogłoszeniu. Po pierwsze auto miało być zarejestrowane w Polsce a nie jest. Po drugie miało być bez wypadkowe i w idealnym stanie tez nie jest. Cały przód auta obity od kamieni, szyba przednia z 2010, przednie od kierowcy i pasażera 2009 a cały tył 2008. Grubości lakieru nie sprawdzałem ale nie wygląda na 120 tys tylko na 300. ÂŚrodek wyprany i wypachniony i oczywiście wiszące choinki. Sprzedający nie chciał pokazać dokumentów ani książki ani briefu po prostu nic i stwierdził po co mi oglądać dokumenty auta za 100 tys zł jak wszystko jest OK. Otworzyłem bagażnik żeby wszystko sprawdzić i po chwili zamknąłem i sprawdzałem dalej inne rzeczy, po chwili przypomniało mi się że trzeba sprawdzić kody wyposażenia z naklejki bo z książki nie mogłem zobaczyć bo po co? i otworzyłem jeszcze raz bagażnik a sprzedający stwierdził ,że mam nie otwierać bo co to za maniery żeby otwierać i zamykać bagażnik 2 razy. Jak powiedziałem że chce jechać nim na serwis to wyprosił mnie ze swojej posesji i poszedł do domu. Jedna wielka kpina i żenada... odradzam auto i właściciela szczególnie ,że jechałem 600 km w dwie strony żeby to auto obejrzeć.

slawinio

Post autor: slawinio » 07 lip 2013, 12:41

kolego, przecież to słynny Gubin. Wpisz w szukajke gubin i wszystkiego sie dowiesz...

Awatar użytkownika
stinger
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 784
Rejestracja: 20 mar 2011, 07:42
Imię: Damian
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0 ASN 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Landsberg/Lubuskie

Post autor: stinger » 07 lip 2013, 12:46

niestety Gubin więc komentarz zbędny <wnerw>

supermen
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 23 sie 2013, 19:48
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: supermen » 23 sie 2013, 20:09

Panowie/koledzy przykro mi, że za Gubiniaków. Sam pochodzę z tamtych stron i sam teraz chciałem tam kupić samochód i szczerze odradzam. Poniżej wklejam 2 linki i naprawdę unikajcie jak ognia bo przebiegi po 300tys a z aukcji no cóż........ bez komentaża.
http://allegro.pl/audi-a6-2007r-jasne-s ... 87524.html
http://allegro.pl/audi-a6-2006r-3-0-tdi ... 87534.html
P.S. wiem bo mam możliwość sprawdzenia grupy aut takich jak VW, AUDI, SEAT

konraddd

Post autor: konraddd » 27 sie 2013, 10:32

Ja szukam auta do 45, jak bym patrzył jak kolega za 100tys to bym się nie spodziewał że auto też może być w takim stanie. Od 2 miesięcy szukam samochodu dopiero od kilku dni AUDI, powiem że wydaje mi się to mało realne żeby kupić dobre auto. Ja teraz staram się tylko weryfikować auto z Polskiego salonu i od pierwszego właściciela, chociaż i takie trafiają się do D....., ale już nie na tak wielką skalę. Oczywiście nie mówie tu o audi bo cięźko znaleźc 1wlas i salon PL

atlas audi a6

Post autor: atlas audi a6 » 27 sie 2013, 12:41

supermen pisze:Panowie/koledzy przykro mi, że za Gubiniaków. Sam pochodzę z tamtych stron i sam teraz chciałem tam kupić samochód i szczerze odradzam. Poniżej wklejam 2 linki i naprawdę unikajcie jak ognia bo przebiegi po 300tys a z aukcji no cóż........ bez komentaża.
http://allegro.pl/audi-a6-2007r-jasne-s ... 87524.html
http://allegro.pl/audi-a6-2006r-3-0-tdi ... 87534.html
P.S. wiem bo mam możliwość sprawdzenia grupy aut takich jak VW, AUDI, SEAT
uważam, że takie przewały powinny być zgłaszane a kuta...ów należałoby obić za mieszanie w przebiegach. Ludzie ciężko zarobioną kasę chcą wydać a tu się jeden z drugim <font color='red'><b>censored</b></font> trafi!

seba24
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 35
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:12
Lokalizacja: lubuskie

Post autor: seba24 » 01 wrz 2013, 19:01

Panowie odradzam Wam ten Gubin mój szwagier kupił piękna c6,później jego brat i okazało się ze obydwa po dzwonie.
szkoda :)
Czasami na drodze spotyka się szaleńców, którzy pędzą na złamanie karku wbrew rozsądkowi... czasami aż ciężko ich wyprzedzić.

adamwwo

Re: [Towar] A6 C6 Allroad Zielona Góra

Post autor: adamwwo » 02 paź 2013, 11:13

Fiks pisze:http://allegro.pl/a6-allroad-3-0-tdi-li ... 46171.html

Odradzam zarówno auto jak i niepoważnego sprzedającego!!

Umówiłem się dzisiaj w Zielonej górze bo tam jest auto. Miało wszystko być cacy tak jak w ogłoszeniu. Po pierwsze auto miało być zarejestrowane w Polsce a nie jest. Po drugie miało być bez wypadkowe i w idealnym stanie tez nie jest. Cały przód auta obity od kamieni, szyba przednia z 2010, przednie od kierowcy i pasażera 2009 a cały tył 2008. Grubości lakieru nie sprawdzałem ale nie wygląda na 120 tys tylko na 300. ÂŚrodek wyprany i wypachniony i oczywiście wiszące choinki. Sprzedający nie chciał pokazać dokumentów ani książki ani briefu po prostu nic i stwierdził po co mi oglądać dokumenty auta za 100 tys zł jak wszystko jest OK. Otworzyłem bagażnik żeby wszystko sprawdzić i po chwili zamknąłem i sprawdzałem dalej inne rzeczy, po chwili przypomniało mi się że trzeba sprawdzić kody wyposażenia z naklejki bo z książki nie mogłem zobaczyć bo po co? i otworzyłem jeszcze raz bagażnik a sprzedający stwierdził ,że mam nie otwierać bo co to za maniery żeby otwierać i zamykać bagażnik 2 razy. Jak powiedziałem że chce jechać nim na serwis to wyprosił mnie ze swojej posesji i poszedł do domu. Jedna wielka kpina i żenada... odradzam auto i właściciela szczególnie ,że jechałem 600 km w dwie strony żeby to auto obejrzeć.
bylo to auto w zielonej gorze czy miejsowosci przylep kolo zielonej gory
ten kolo od ktorego kupilem swoja a6 mial wlasnie allroada na sprzedaz i dluuuuugo ja sprzedawal , srebrny ten allroad ???
zolty domek koles obok mial warsztat ??? to ten bo link nie dziala ??

Awatar użytkownika
The_Gie
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 269
Rejestracja: 26 maja 2013, 19:09
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: The_Gie » 02 paź 2013, 14:33

Zielona Góra, czarne audi a6 3.0 TDI allroad Lift sport itd itd

tutaj zdjęcia https://www.google.pl/search?es_sm=122& ... b24QTH1YAQ

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

irwonkas
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 58
Rejestracja: 30 sie 2013, 14:01
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: irwonkas » 05 paź 2013, 19:12

panowie nie wszyscy w gubinie to przekrety w calej polsce jest wielu takich albo i gorszych pare lat temu zakupilem autko w gubinie i byłem mile zadowolony 2lata jezdzilem bez wkladu i klient ktory zakupil ode mnie dotej pory jest zadowolony to zalezy jak sie trafi a kreca zegary bo wszyscy chca miec perelki max do 200tys a takich aut z roczników 2005-2007 juz prawie niema ja osobiscie sie nie boje auta kupic z przebiegiem 300-400tys tylko zalezy jak autko bylo używane i serwisowany <luzik> <radocha>

Daniel081
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 2013, 14:44
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Daniel081 » 20 lis 2013, 21:25

Zacznijmy od tego, ze w Niemczech auta niebite, z realnym rozsadnym przebiegiem i w dobrym stanie sa drozsze niz w Niemczech, wiec zeby handlarz sprzedal auto u nas i jeszcze na nim zarobil musi sciagac albo ulepa, albo takie, ktore ma przebieg co najmniej 400 tys.

Woj. Lubuskie lezy najblizej granicy, wiec tam przy co drugiej posesji stoi samochod z kartka "Sprzedam". :)

Korekta licznikow jest tam powszechna. Przykladowo wjezdzajac do Slubic od strony autostrady
stoi sobie wielki bilbord reklamujacy ta usluge. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odradzam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga