Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Problem z zielonym menu i lusterkami

Nawigacja fabryczna
ODPOWIEDZ
Oktas19
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 01 lis 2019, 20:16
Lokalizacja: Ostrów wlkp.

Problem z zielonym menu i lusterkami

Post autor: Oktas19 » 15 kwie 2020, 12:55

Witam. mam mmi 3gh i vcds-em aktywowałem zielone menu a w nim sobie aktywowałem większość funkcji które chciałem ale <uoee> przy próbie aktywowania składania lusterek przy zamknięciu auta coś poszło nie tak zaznaczyłem wszystko jak powinno być i nie działały (nie pojawiło się w menu c.zamka nic nowego) choć mam elektrycznie składane lusterka więc powtórzyłem zabieg odznaczyłem reset i znów zaznaczyłem w zielonym menu klik reset i lusterka nadal nie składają się po zamknięciu drzwi ale to nic bo teraz nie da się już włączyć zielonego menu i w vcds jak wchodzę w 07 żeby ponownie aktywować menu to podejmuje kilka prób i wyskakuje błąd. Co teraz mam zrobić od nowa Soft wgrywać czy da się to jakoś inaczej zrobić bo nie chce tracić polskiego menu :(


Dobra już sobie poradziłem ;)
Pomieszało mi sie 2g z 3g i w 2g wchodzi sie z 07 a w 3g 5F.
Problem z lusterkami pozostał i na wszystkich instrukcjach jest że wchodzimy w zielone menu car/cardevicelist i zaznaczamy mirror i tak robię a w menu mmi car/centralny zamek nie pokazuje mi sie opcja lusterek :(
Lusterka są składane elektrycznie gdy przekręcę przycisk od ustawiania lusterek więc opcja ze składaniem ich z kluczyka powinna działać <mysli>

remont5
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 472
Rejestracja: 15 lut 2015, 20:15
Imię: Przemysław
Rocznik: 2013
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 BiTDI 313KM
Napęd: FWD
Skrzynia: DSG
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: remont5 » 16 kwie 2020, 11:21

na wszystkich forach też pisze że opis włączenia składania lusterek dotyczy A4 B8

w A6 C6 tego nie włączysz, koniec kropka

możesz zamontować dodatkowy zewnętrzny moduł wpinany do CAN dzięki któremu lusterka złożą się po podwójnym naciśnięciu zamykania

tyle ode mnie <rotfl>
Ochrona komponentu online, także zdalnie.
POLSKIE Menu, lektor i mapy w MMI 2G / 3G Basic, High, Plus / Concert / RMC / MIB2 / Mh2p + konwersja USA na EU, AndroidAuto - Carplay
Naprawa jednostek MMI 3G zielony\czerwony ekran oraz bez reakcji, naprawa BOOTLOADER 2G HIGH

Oktas19
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 01 lis 2019, 20:16
Lokalizacja: Ostrów wlkp.

Post autor: Oktas19 » 16 kwie 2020, 12:01

Fakt wszędzie jest opis do a4 albo po prostu audi powyżej 2008r. ale skoro się nie da to dzięki za info :) Mam jeszcze jedno pytanie a już nie będę drugiego tematu zakładał. Otóż jak wygląda sprawa z doświetlaniem zakrętów na wszystkich instrukcjach (i to w skodach, passatch czy audi są takie same instrukcje) wybierają sterownik 09 i kodowanie potem pomocnik kodowania a u mnie nie ma opcji pomocnika kodowania tylko jest to krótkie kodowanie. Też mi brakuje jakiegoś modułu? Myślałem ze to po prostu aktywuje halogen pod pewnym kontem skręcenia kół bo to akurat idzie sprawdzić vcdsem

remont5
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 472
Rejestracja: 15 lut 2015, 20:15
Imię: Przemysław
Rocznik: 2013
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 BiTDI 313KM
Napęd: FWD
Skrzynia: DSG
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: remont5 » 16 kwie 2020, 20:33

nie
też nie doczytałeś...
A6 C6 nie obsługuje też doświetlania zakrętów halogenami
jedyne rozwiązanie to xenon skrętny AFS o ile masz takowy u siebie
Ochrona komponentu online, także zdalnie.
POLSKIE Menu, lektor i mapy w MMI 2G / 3G Basic, High, Plus / Concert / RMC / MIB2 / Mh2p + konwersja USA na EU, AndroidAuto - Carplay
Naprawa jednostek MMI 3G zielony\czerwony ekran oraz bez reakcji, naprawa BOOTLOADER 2G HIGH

Oktas19
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 01 lis 2019, 20:16
Lokalizacja: Ostrów wlkp.

Post autor: Oktas19 » 17 kwie 2020, 14:38

Aha no tego nie doczytałem nigdzie sorry <zalamka> Dzięki wielkie za pomoc :) myślę że temat do zamknięcia.

predki
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1082
Rejestracja: 17 maja 2011, 21:25
Imię: predki
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2012
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0 CDUC 245KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: LEGNICA

Post autor: predki » 17 kwie 2020, 22:20

Oktas19 pisze:Aha no tego nie doczytałem nigdzie sorry <zalamka> Dzięki wielkie za pomoc :) myślę że temat do zamknięcia.
kolego jeden użytkownik robi moduły do lusterek zkladasz go i masz skladnie lusterek po zamknieciu auta lub po wylaczeniu zapłonu
Było Audi80 b2 2.0 litra PB
Było Audi80 b3 1,8 litra PB
Było Audi80 b3 1,9 litra PB
Było Audi a4 b5 1,9 litra ON
Było Audi a4 b6 1,8T litra PB
było Audi a6 c6 2,4 pb

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga