Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5] Nawigacja - Co tak naprawde można z nią zrobic?

Nawigacja fabryczna
ODPOWIEDZ
Komandosik
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 54
Rejestracja: 25 gru 2012, 10:52
Lokalizacja: Wałbrzych

[A6 C5] Nawigacja - Co tak naprawde można z nią zrobic?

Post autor: Komandosik » 19 lut 2013, 23:03

Witajcie, jestem tutaj nowy, zazwyczaj sledze tematy, czytam, dowiaduje sie etc :)

Za kilka msc mam zamiar kupic A6 C5 w 1.9 TDI. ale mniejsza.
Interesuje mnie sedan i tu zaczynaja sie schody.

Chciałbym aby auto miało jak najwiecej elektroniki bo lubie takie bajery - i tutaj pytanie o wlasnie LCD w aucie.

Co tak naprawde można zrobic z tym komputerkiem, rozumiem że standardowo obsługa radia FM, zmieniarki CD, nawigacja - tu pytanie, jakie mapy tam sa - rozumiem że od Audi ale czy istnieje mozliwosc wgrania czegos jeszcze? innych map? Istnieje tez mozliwosc TV - teraz zostaje tylko cyfrowa - czyli powinienem pewnie cos dokupic (czytalem na innych postach o tych urzadzeniach cyfrowych), wiem ze zeby ogladac TV w czasie jazdy potrzebuje cos o nazwie FREETV co kosztuje ok 200zł? OK, wiem że jak sie pokombinuje to jest możliwość podłączenia zewnetrznego źródła czyli np kamery cofania, czy np kamery z wideorejestratora? no wlasnie, a moze nagrywanie trasy?

Co jeszcze można z tym zrobic?
Powiedzcie mi na co powinienem zwracac uwage przy zakupie (jesli chodzi wlasnie o to radio z LCD), czy w ogole warto szukać modelu z tym już zamontowanym? czy lepiej samemu zamontować? i czy w ogole to ma sens?

prosiłbym o nie przenoszenie mojego postu, ponieważ intersuje mnie w tym momencie tylko i wyłącznie wlasnie moduł radia/nawigacji.


Ciekawy bajer, nie ukrywam że byłem pod wrazeniem kiedy mój były szef w swojej BMW miał wlasnie TV cyfrową i rano jadąc do pracy 30km oglądalismy/sluchalismy dzien dobry tvn...

ale czy to czasem nie jest tylko bajer?

Jeśli coś gdzies jest dobrze wytłumaczone, prosiłbym o linka, lub taga po ktorym znajde temat :)) chociaz wlasne opinie mile widziane ;))

Pozdrawiam i z góry dziękuje ! :D

daniel1997

Post autor: daniel1997 » 19 lut 2013, 23:08

Komandosik,
_powitania

martin_wml
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 389
Rejestracja: 04 lip 2010, 16:27
Imię: Marcin
Moje auto: S6 C5
Rocznik: 2001
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 4.2 290KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Mazowieckie
Kontakt:

Post autor: martin_wml » 11 mar 2013, 12:26

Tak naprawdę odpowiedz sobie czy to ma sens.
Kamera cofania, przydatna rzecz, ale tuner tv czy PSX to bajery i zabawki według mnie.
Jeszcze rozumiem dvd dla dzieciaków,ale mozna założyc w zagłówe lub sufit,a po co to łączyć z navi?
I tak w czasie jazdy nie będziesz bajek oglądał.
No chyba że masz na dachu taki napis TAXI i spędzasz w aucie po 20 godzin na dobę,wtedy rzeczy przydatne ;)

robertukf
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 132
Rejestracja: 31 lip 2009, 14:54
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: robertukf » 18 mar 2013, 12:21

Witaj. Jeśli juz szukasz radia z lcd to szukaj RNS-E. Jest to już sprzęt montowany w nowszych audi. Nawigacja to już chleb powszedni jest w prawie kazdym telefonie. TV - trwa proces przełącznia tv analogowej na cyfrową, więc tylko tunery z DVB-T będa hulać. Jesli chodzi o DVD do nie ma nic lepszego niz tablet nawet no name :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga