Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Odstająca listwa progowa

Nadwozie
ODPOWIEDZ
Waka23666
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 26
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:11
Imię: Art
Moje auto: Allroad C7
Rocznik: 2014
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 TDI 218KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Dzianisz

Odstająca listwa progowa

Post autor: Waka23666 » 03 maja 2019, 19:41

Cześć.
Mam drobny problem w moim allrodzie. W listwie progowej zebrało się błoto i zaczęła odstawać. Wyczyściłem to ale niestety nie da się tego przymocować poprawnie i dalej odstaje. Czy brakuje tam jakiejś części? Zaczep ten plastikowy jest luźny i wyłazi samoistnie z tej dziury.
Załączam fote jak to wygląda.
Co radzicie? Jak to wcisnąć?
Dzięki i pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

cooljack
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 38
Rejestracja: 27 mar 2016, 13:02
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cooljack » 24 maja 2019, 17:26

listwa montowana jest na tasme dwustronna ...a kolek ktory widac na miejscu sluzy bardziej do ustalenia pozycji listwy niz jej trzymania...napakowalo Ci sie tam blota...troche wody...troche temperatury i odeszlo. pojedz na myjnie i oplucz dokladnie wszystko. oszusz. oczysc powierzchnie (karoserie i listwe) benzyna ektrakcyjna np. okolice kołka. zrob (2-3) kilka nie za duzych "kleksów" (np klejem do szyb (np. bolla)....przycisnij...uzyj tasmy jakiejss najlepiej izolacyjnej zeby ta listwa byla docisnieta przez kilka godzin....i po kilku godzinach masz temat z glowy - nie odejdzie drugi raz. jedyny minus to taki ze jak zrobisz da duze placki to listwa bedzie juz na stałe "zintegrowana" z karoserią (zrywajac ja zwyczajnie ja zdeformujesz albo uszkodzisz)....jak zrobisz kilka takich cienkich jak kredka slupków to bez problemu listwe zdemontujesz...lekko wczesniej podgrzewajac wszystko opalarką lub stawiajac auto do slonca ta stroną. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C7 (2011-2018)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga