[ A6 C5 Avant] centralny zamek
[ A6 C5 Avant] centralny zamek
Cześć! Z dniem dzisiejszy pojawił się pierwszy problem z moją a6, mianowicie gdy zostawiłem uruchomione auto i poszedłem zamknąć bramę wjazdową samochód sam się zamknął, całe szczęście miałem blisko do domu i poszedłem bo drugi klucz którym ją otworzyłem, spotkał się ktoś z tym? jak temu zaradzić, żeby się nie powtórzyło?
- Mariusz-MN
- Forum Audi A6 / A7
- Posty: 296
- Rejestracja: 29 gru 2008, 23:15
- Lokalizacja: Lublin
Słyszałem przypadki ze sie zamyka na wylaczonym silnikow sam samochod i zazwyczaj to wina mikrostyku w drzwiach kierowcy ale zeby na uruchomionym silniku sam sie ryglowal to dziwna sprawa. A z oswetleniem wnetrza i lampkami w drzwiach wszystko gra? dzialaja po otworzeniu drzwi?
A6 Avant 2.5 TDI S-line
Skóra, Xenony, Parktronic, DAY-LED'y, CB, NAVI, Podgrzewane fotele ...
Skóra, Xenony, Parktronic, DAY-LED'y, CB, NAVI, Podgrzewane fotele ...
-
- Forum Audi A6 / A7
- Posty: 1663
- Rejestracja: 08 wrz 2009, 17:35
- Imię: A6 Forum
- Rocznik: 1998
- Moje auto: A6 C5
- Nadwozie: Avant
- Silnik: 2.4 ARJ 165KM
- Napęd: Quattro
- Skrzynia: Manual
- Paliwo: Benzyna+LPG
- Lokalizacja: Mazowsze
Zapewne wymienić mikro-styk w drzwiach kierowcy.maras666 pisze:Cześć! Z dniem dzisiejszy pojawił się pierwszy problem z moją a6, mianowicie gdy zostawiłem uruchomione auto i poszedłem zamknąć bramę wjazdową samochód sam się zamknął, całe szczęście miałem blisko do domu i poszedłem bo drugi klucz którym ją otworzyłem, spotkał się ktoś z tym? jak temu zaradzić, żeby się nie powtórzyło?
Fis widzi otwarte drzwi kierowcy
