Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[a6/s6/c4 avant] Blenda

Nadwozie
user

[a6/s6/c4 avant] Blenda

Post autor: user » 31 maja 2010, 09:23

witam mam zapytanie dotyczace blendy tylnej, mianowice chciałbym zakupic taka do swojego avanta i podczas poszukiwan natrafiłem na blende z sedana, czy jest jakas róznica, która uniemozliwi mi montaz u siebie takowej? Pytanie tyczy sie wersji od s6. aczkolwiek chciałbym rowniez apytac o blende od s4 oraz od urs4/urs6(sedan/avant) czy te wsztstkie modele sa kompatybilne ze zwykłym avantem a6c4 ?

zdjecie pozyczone od kolegi z klubu, mam nadzieje, ze sie nie obrazi;]

Obrazek

ps
odrazu zapytam o daszek, który tez jest nazywany blenda -chodzi o montaz takiego daszka z wersj s6/urs6 ale nasi koledzy z forum mowili, ze sa inne sruby mocujace, duze sa kłopoty z montazem ?
Ostatnio zmieniony 31 maja 2010, 13:18 przez user, łącznie zmieniany 1 raz.

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 31 maja 2010, 11:27

Mongolski, zaczynajac od blendy,jesli chodzi o montaz to bedzie ci pasowac.pozostaje kwestia klamki i otwierania bagaznika a tego ci nie powiem bo ja przerabialem to na 100c4,tam klamka byla wieksza niz w a6 i musialem ja zmienic lub przerobic.nie wiem czy w blnedzie od sedana bedzie miejsce na klamke.co do daszka to jesli masz klape wogoel bez daszka to nie proboj nawet tego zakladac.klapa do daszka rozni sie od tej bez daszka.ma inaczej wyprofilowana blache.przechodzilem to i powiem ci ze musialem mocno klape mlotem traktowac zeby jakso to obsadzic.a i tak nie jest tak jak wyglada to w oryginale.wiec odpusc sobie.

[ Dodano: 2010-05-31, 11:29 ]
generalnie te blendy na swiatla maja kosmiczne ceny wiec jesli kupisz w dobrej cenie a nie bedzie pasowac klamka.to zrob otwieranie klapy magnesem z guzika i po sprawie

user

Post autor: user » 31 maja 2010, 13:19

censored pisze:Popraw proszę tytuł tego wątku zgodnie zregulaminem. Zastosuj w nim odpowiednie tagi. W przypadku nie poprawienia, zostanie on usunięty
poprawione -człowiek zaspany :D

--------------------------------
szkoda, co do daszka to ino zakup klapy.. odrazu z blenda :D

a jakby załozyc z zamkiem tak jak w sedanie gdzi e sie go naciska aby otworzyc i nie trza klamki, która w avancie i tak jest suaba;/

otwieranie magnesem z guzika? ;]

Awatar użytkownika
klax
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 56
Rejestracja: 28 wrz 2009, 12:41
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: klax » 31 maja 2010, 13:26

tomkom1 pisze:generalnie te blendy na swiatla maja kosmiczne ceny wiec jesli kupisz w dobrej cenie a nie bedzie pasowac klamka.to zrob otwieranie klapy magnesem z guzika i po sprawie
Czytam i nie wierzę oczom jakie to rzeźby można uskuteczniać.
-Audi 100 Avant '92r. ABC (Rezanko: Soczewki, el. szyby, roletki tylnych drzwi, dekory, ori 3 światło stop, 8 fabrycznych głośników, podświetlane nawiewy)
-Poprzednio 4 inne OOOO

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 31 maja 2010, 13:43

klax, zezby?rozwin wypowiedz kolego.ddatkowe otwieranie silownikiem zamiast klamka nie jest niczym nowym ani uwlaczajacym.mozna to podpiac pod jeden z kanalow alarmu i miec otwierane pilotem.dymajac z dwoma siatami w reku majac tylko pilota miedzy palcami klikasz i klapa odskakuje mozesz ja juz uniesc i tyle.

[ Dodano: 2010-05-31, 13:45 ]
Mongolski, musze sie zaglebic w temat tych klamek i rozwiac wszelkie watpliwosci

user

Post autor: user » 31 maja 2010, 14:40

napewno wygodne rozwiazanie ale czy u mnie mozna takie zastosowac? mam(chyba) ori alarm montowany w belgi, przynajmniej widziałem juz dwie c4 z belgi z takim pilotem jak moj ;]

Adriang92
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 254
Rejestracja: 02 gru 2009, 19:20
Lokalizacja: Puławy/Zbędowice

Post autor: Adriang92 » 31 maja 2010, 18:35

Powiem Ci tak jeżeli w sama klapę wejdzie bez problemu to z klamką nie powinno być dużo roboty bo w tej od sedana wystarczy wyciąć otwór na klamkę po robocie przynajmniej z wierzchu tak wygląda bo specjalnie wyszedłem na dwór i zajrzałem pod spód blendy sedana potem avanta wyglądają podobnie z tą różnica ze w avancie jest wycięta dziura na klamkę
Obrazek sedan
Obrazek avant

user

Post autor: user » 01 cze 2010, 16:06

hmm wiec wystarczy wyciac miejsce na klamke? ja chyba zostane przy rozwiazaniu z zamkiem od sedana, czy robił to juz ktos?

Awatar użytkownika
molni89
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 221
Rejestracja: 08 gru 2008, 21:32
Lokalizacja: swietokrzyskie

Post autor: molni89 » 01 cze 2010, 18:15

tomkom1 pisze:klax, zezby?rozwin wypowiedz kolego.ddatkowe otwieranie silownikiem zamiast klamka nie jest niczym nowym ani uwlaczajacym.mozna to podpiac pod jeden z kanalow alarmu i miec otwierane pilotem.dymajac z dwoma siatami w reku majac tylko pilota miedzy palcami klikasz i klapa odskakuje mozesz ja juz uniesc i tyle.
mam takie w c5 i uważam o za fajne rozwiązanie <ok> montaż takiej blendy jest łatwiejszy w sedanach bo sedan nie ma klamki tylko guzik <ok> można cały mechanizm przełożyć z sedana i problem klamki odpada :lol:

Adriang92
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 254
Rejestracja: 02 gru 2009, 19:20
Lokalizacja: Puławy/Zbędowice

Post autor: Adriang92 » 01 cze 2010, 18:49

hmm wiec wystarczy wyciac miejsce na klamke? ja chyba zostane przy rozwiazaniu z zamkiem od sedana, czy robił to juz ktos?
tak wygląda ze wystarczy wyciąć miejsce z zamkiem od sedana moze być więcej problemów ponieważ w sedanie jest tylko jeden na środku a avancie 2 po bokach więc cały mechanizm jest pewnie inny

Awatar użytkownika
molni89
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 221
Rejestracja: 08 gru 2008, 21:32
Lokalizacja: swietokrzyskie

Post autor: molni89 » 01 cze 2010, 19:24

Adriang92 pisze:
hmm wiec wystarczy wyciac miejsce na klamke? ja chyba zostane przy rozwiazaniu z zamkiem od sedana, czy robił to juz ktos?
tak wygląda ze wystarczy wyciąć miejsce z zamkiem od sedana moze być więcej problemów ponieważ w sedanie jest tylko jeden na środku a avancie 2 po bokach więc cały mechanizm jest pewnie inny
rzeczywiście zwracam honor kolega wyżej ma rację. Pomyliło mi się z c5 :roll: :oops:

Awatar użytkownika
Forum A6 C4
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1681
Rejestracja: 15 mar 2009, 17:21
Imię: A6 C4 Forum
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1994
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 177KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Suwałki / Filipów

Post autor: Forum A6 C4 » 01 cze 2010, 23:16

czy na pewno blenda będzie pasowała od sedana do avanta skoro lampy nie pasują są inaczej wyprofilowane :mrgreen:

user

Post autor: user » 02 cze 2010, 15:48

lampy od avanta nie pasuje do sedana ? mowisz o tych w klapie czy kierunki ?

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 02 cze 2010, 15:56

syper, konkrety prosze a nie zeby suszysz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: sam jestem ciekaw co jest inaczej

Awatar użytkownika
Forum A6 C4
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1681
Rejestracja: 15 mar 2009, 17:21
Imię: A6 C4 Forum
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1994
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 177KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Suwałki / Filipów

Post autor: Forum A6 C4 » 02 cze 2010, 17:28

te i te bo jak kupowałem do swojej to mówili że nie pasują różnią się delikatnie kształtem

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga