Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Wysyłka felgi z oponami

Off Top, linkownia, ciekawostki, przywitania, pogawędki niezwiązane z 'techniczną stroną' forum Audi A6 / A7.
Cichy12
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 27
Rejestracja: 22 sie 2016, 15:23
Lokalizacja: Kielce

Wysyłka felgi z oponami

Post autor: Cichy12 » 14 lis 2016, 18:34

Panowie tak jak w temacie chodzi mi o wysyłkę felg z oponami do potencjalnego nabywcy,
jak radzicie najlepiej będzie zawinąć w stretch czy może lepiej w kartony, no i jest jeszcze problem bo nie mam konta bankowego i czy z tym nie będzie problemu żeby pieniądze do mnie dotarły, mam nadzieję że wiecie o co chodzi. Z góry dzięki.

Awatar użytkownika
dziii
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 199
Rejestracja: 25 kwie 2013, 12:54
Lokalizacja: wlkp

Post autor: dziii » 14 lis 2016, 20:19

Każda Firma ma pewne wytyczne co do wysyłania tego typu rzeczy ja wysyłając Firmą DPD musiałem spakować po 2 szt. ostreczować i górną i dolną krawędź zabezpieczyć kartonem

Obrazek

A paczkę wysyłasz za pobraniem czy w inny sposób ?
jesli zapobraniem - musisz podać nr. konta ( nr.konta jeśli nie posiadasz to podajesz kogoś nie wiem np. brata, siostry, żony itp. - oczywiście kogoś kto Ci kasę odda hahahahaha :p )
jeśli wysyłasz paczkę płatną z góry - procedura jest taka sama kasa wpłacana jest na konto.
Inny przypadek jest natomiast jeśli wysyłasz za pośrednictwem poczty polskiej tam możesz zaznaczyć opcję że chcesz przekazem do rączek własnych kasę.
Z każdej firmy masz infolinię na którą możesz sobie zadzwonić i uzyskasz informacje jakie potrzebujesz.
project by dziii

Cichy12
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 27
Rejestracja: 22 sie 2016, 15:23
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Cichy12 » 14 lis 2016, 22:10

A po przesyłkę kurier przyjeżdża ? i on nakleja ta karte z miejscem dostarczenia czy trzeba coś jeszcze drukować ?

atlas audi a6

Post autor: atlas audi a6 » 15 lis 2016, 07:16

Cichy12 pisze:A po przesyłkę kurier przyjeżdża ? i on nakleja ta karte z miejscem dostarczenia czy trzeba coś jeszcze drukować ?
chłopaku....dzwoń do DPD, UPS , Poczta Polska i tam udzielą Ci konkretnej informacji. Jak kolega wyżej mówił, każda firma ma swoją politykę

Cichy12
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 27
Rejestracja: 22 sie 2016, 15:23
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Cichy12 » 15 lis 2016, 10:56

Dzięki wielkie panowie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga