Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive

felgi - sklep internetowy ucando.pl

Doposażenie A6 C5

Elektryka
ODPOWIEDZ
SirCasper
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 22 lip 2024, 20:46
Imię: Kacper
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2003
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 1.9TDI AWX 131KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Wolin

Doposażenie A6 C5

Post autor: SirCasper » 24 lip 2024, 06:03

Cześć, na wstępie przepraszam jeżeli ów temat był poruszany, ale takiego się nie doszukałem. Otóż jako, że posiadam swoją C5 od 6 lat i nie zamierzam się z nią rozstawać przez dwa razy tyle mam pytanie - czy da się doposażyć auto w dodatkowe wyposażenie? Głównie chodzi o to, że chociażby w pełni elektryczne podgrzewane fotele z funkcją pamięci, fabryczne radio Concert II - gdzie z tego co czytałem trzeba dołożyć wiązkę bo kupując wcześniej wyłączało się i nie podświetlało, elektrycznie składane lusterka, spryskiwacze reflektorów- żebym mógł założyć światła ksenonowe. Sumując i przechodząc do pytania - czy jest to możliwe? Czy są przeznaczone miejsca na takie rzeczy w konstrukcji auta żeby je doposażyć w full opcje? Oczywiście na oryginalnych częściach czy to kupowane na złomowiskach, szrotach czy jakimś cudem nowe. Wybaczcie za brak składu, aczkolwiek myśląc o tym nie umiem opanować burzy myśli <mysli>

Awatar użytkownika
Wurst
Moderator
Moderator
Posty: 257
Rejestracja: 21 lip 2024, 16:47
Imię: Marcin
Moje auto: Allroad C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 TDI 233KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: ZST

Re: Doposażenie A6 C5

Post autor: Wurst » 29 lip 2024, 20:06

Czesc, opanujesz burze mysli tylko musisz byc cierpliwy, i szukac czesci kompletnych. Jest to wykonalne, przeznaczysz wiecej pieniedzy ale cel osiagniesz.
Ale jest druga opcja, kupic drugie auto na same graty. Wyszukujesz sobie na przyklad z uszkodzonym silnikiem, lub skrzynia, lub bez dokumentow. Wazne zebys mial jaka kolwiek umowe kupna-sprzedazy.
I przekladasz wszystkie rzeczy ktore ciebie interesuja, doposazasz swoja. Trzeba miec do tego miejsce, najlepiej podworko z garazem czy cos w ten desen.
Przemysl sobie, za i przeciw.

Kibicuje!

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl