Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Małopolskie] Wrzesień ,Spot w Oświecimiu

Lokalna w/w grupa sympatyków Forum Audi A6 / A7.
Awatar użytkownika
Adriano80b4
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 17
Rejestracja: 27 mar 2009, 10:00
Lokalizacja: Przeciszów

[Małopolskie] Wrzesień ,Spot w Oświecimiu

Post autor: Adriano80b4 » 28 sie 2009, 11:21

Witam ponownie wszystkich klubowiczów, Na zlocie w sierpniu chcieliście żebym znowu coś zrobił we Wrześniu. wiec zadaje pytanie czy byli by jacyś chętni ta taki spocik we wrześniu.
Myśle ze odbył by się w standardowych miejscach, co do daty to 26 Września by wam odpowiadał?? chyba ze są jakieś imprezy inne na które się wybieracie to piszcie zmienimy datę <piwo> kolejnym pytanie czy chcecie aby ten spot bym dwudniowy??godzinę ustalimy potem <ok>

Bardzo proszę o wpisywanie się na listę wszystkich ty cho maja zamiar wpaść. Oczywiście zrobimy sobie kiełbaski <piwo>

Pozdrawiam i zapraszam za SPOT Adriano80b4
Ostatnio zmieniony 28 sie 2009, 23:06 przez Adriano80b4, łącznie zmieniany 2 razy.
Siemanko nie posiadam A6 ale mi się bardzo podobają. Lecz ja tu nie w tej sprawie

Quattro S6+
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 24 sie 2009, 22:29
Lokalizacja: KRAKÓW

Post autor: Quattro S6+ » 28 sie 2009, 11:30

no wsumie terimn dobry,tylko by pasowalo aby sie cala wiara z małopolski zjechala bylo by fajnie

Awatar użytkownika
Adriano80b4
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 17
Rejestracja: 27 mar 2009, 10:00
Lokalizacja: Przeciszów

Post autor: Adriano80b4 » 28 sie 2009, 22:52

koledzy zmiana daty

[ Dodano: 2009-09-19, 09:51 ]

Witam mam przykra wiadomość zlot który miał odbyć się 26 września nie odbędzie się bo 26 jest coś w Katowicach i wielu ludzi właśnie się tam wybiera. wiem ze to tak bez sensu. ale mogę ja tez nie dać rady bo zacząłem pracować,jako kierowca . i rożnie to może się stać .przepraszam jeszcze raz i obiecuje ze zrobimy razem coś w zimie...
Siemanko nie posiadam A6 ale mi się bardzo podobają. Lecz ja tu nie w tej sprawie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Małopolskie”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga