Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Pożegnanie lata przy mięsiwie na tle samochodów audi :)

Lokalna w/w grupa sympatyków Forum Audi A6 / A7.
Awatar użytkownika
Wyrwiząb
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 323
Rejestracja: 12 gru 2011, 11:19
Imię: Radosław
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2005
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.2 FSI 255KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Kraków

Pożegnanie lata przy mięsiwie na tle samochodów audi :)

Post autor: Wyrwiząb » 28 sie 2012, 10:10

Cześć dziewczyny

W przyszły poniedziałek proponuję zrobić spot o trochę inny charakterze i w innej scenerii. Parking to słabe miejsce na grila, zatem dobrze by było spotkać się w stosunkowo cichym miejscu, wśród drzew ale dostępnym dla zmotoryzowanych.
Vis a vis cmentarza w Batowicach jest dawny fort obronny i przyjemny lasek, bez problemu można tam wjechać autem i na łące zapalić grile. Miejsce jest na prawdę genialne, nie jest tak oklepane jak skałki dzięki temu nie pojawia się tam dresiarnia i przygłupy osiedlowe. Bywam tam z żoną i dziećmi, jest na prawdę ok.

Tutaj wklejam link na którym są fotki mojego auta, zdjęcia były robione właśnie w Batowicach:

moje-25-tdi-bau-dlugo-wyszukiwane-vt46506.htm


Drugim miejscem jest zalew za Batowicami około 4km, trochę dojazd utrudniony (the rock będzie musiał nauczyć swoje auto lewitować) bo około 300m trzeba podjechać drogą prowadzącą na pole. Myślę, że pierwsza propozycja najlepsza. Trzeba jeszcze wymyśleć jakiś konkurs :)

Ps. Ze swojej strony zapewniam dwa legendarne rozkładane krzesełka rodem z PRL'u i niezatapialny stolik pamiętający chyba moje narodziny

ODPOWIEDZ

Wróć do „Małopolskie”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga