Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Oświęcim] 19 kwietnia SPOT

Lokalna w/w grupa sympatyków Forum Audi A6 / A7.
Awatar użytkownika
Adriano80b4
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 17
Rejestracja: 27 mar 2009, 10:00
Lokalizacja: Przeciszów

[Oświęcim] 19 kwietnia SPOT

Post autor: Adriano80b4 » 27 mar 2009, 10:10

Witam jestem Organizatorem spotu w Oświęcimiu i zapraszam was wszystkich w imieniu swoim i w imieniu forum Audi80.pl

SPOT ODBęDZIE SIę 19 KWIETNIA W OÂŚWIęCIMIU :D

No nadszedł czas na ustalenie miejsca i godzin bo widzę że was jest coraz więcej... Wiec tak Spotkanie wszystkich klubowiczów odbędzie się Pod lodowiskiem UNI OÂŚWIęCIM W Oświęcimiu o godzinie 13 jest to na ulicy Chemików..Wiec klubowicze z Jastrzębia Pszczyny i okolic będziecie się kierować na Pszczynę Brzeszcze i Oświęcim [nr drogi 933] następnie na rondzie będziecie się kierować na obwodnice oświęcimska w stronę [Przeciszów,Zator,Kraków][nr drogi 44]
Następnie na rondzie pojedziecie prosto to będzie ulica Chemików i od ronda ok 100m po prawej stronie będzie LODOWISKO. Jak mi się uda załączę mapkę.. W planie mam zebrać się pod lodowiskiem pojechać nad sołę gdzie można będzie po robić zdjęcia i porozmawiać,następnie zrobimy jakiś objazd po Oświęcimiu zaprezentować nasze bryki następnie pojedziemy na Dwory II gdzie będziemy mogli rozpalić ognisko zjeść kiełbaski oraz zmierzyć się miedzy sobą w samochodach bo miejsca jest za tyle...Jak dojdą jakieś opcje jeszcze to napisze <ok>

Po 1 kiełbaski kto chce przywozi we własnym zakresie ??? może tak być :?:
Po 2 jak by każdy kto możne troszkę drzewa zorganizował chociaż symbolicznie??bo troszkę trzeba będzie...Oczywiście jak pogodo dopisze
Po 3 Mam znajomego fotografa wiec jak chcecie mogę się zapytać ile by sobie zażyczył za robienie profesjonalnych fotek i filmików. Wiec jak nas trochu będzie złożyli byśmy się i mieli byśmy ładne zdjęcia..

To są pytania do was czy jesteście za tymi 3 pomysłami czy przeciw a może są jakieś inne propozycje chętnie wysłucham 8-)

Pozdrawiam Adriano80b4 <ok>

P.s LICZYMY NA WASZE PRZYBYCIE <piwo>

[ Dodano: 2009-03-29, 13:59 ]
widzę że małopolska nie ma a6 :-/ bo nic zainteresowania nie widzę :-/

[ Dodano: 2009-04-12, 14:39 ]
Siemka chłopaki w związku że do spotu został tydzień. Pisze jeszcze raz po kolei wszystko Spot odbywa się o godzinie 13 pod lodowiskiem w Oświęcimiu na ul. Chemików ci którzy planują zjeść kiełbachę lub coś innego z ognia to się muszą w to zaopatzyc..I mam prośbę te osoby które mogą niech zabiorą ze sobą choć troszkę jakiegoś drzewa abyśmy się nie martwili że nam go zabraknie. 8-) Ci którzy będą potrzebować jakiś info podaje numer telefonu 510-682-327

Pozdrawiam Adriano80b4
Siemanko nie posiadam A6 ale mi się bardzo podobają. Lecz ja tu nie w tej sprawie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Małopolskie”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga