Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

!!! Okolice w których trzeba uważać !!!

Lokalna w/w grupa sympatyków Forum Audi A6 / A7.
RoveR
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 68
Rejestracja: 04 gru 2009, 10:06
Imię: Bartek - szrot
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2002
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.8 ACK 193KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Łódź

!!! Okolice w których trzeba uważać !!!

Post autor: RoveR » 07 lut 2014, 08:05

Przeczytałem dzisiaj post o kradzieży w Łodzi na Radogoszczu auta AUDI A6 C6 naszego kolegi z forum. . Pomyślałem że można utworzyć temat w którym byśmy pisali o podobnych przypadkach w całym obrębie woj. łódzkiego (kradzieże aut włamania, akty wandalizmu). Wiadomo że jak mają ukraść to nie ma znaczenia gdzie auto stoi, ale wydaje mi się że są miejsca w których kradzieże i włamania zdarzają się częściej. Takie informacje mogłyby by pomóc zwrócić nam uwagę na świadomość zagrożenia kradzieżą, czy zdewastowania naszego auta.

Dodając post odnośnie powyższego tematu, poproszę o w miarę dokładne podanie adresu, modelu auta, co zginęło, jak się włamali. Pisanie informacji że dużo kradną na Widzewie czy Retkini albo w Manufakturze itp, jest mało precyzyjne, dlatego proszę opisywać konkretne przypadki o których wam wiadomo.


Podaję miejsce w którym często dochodziło do kradzieży:

Matejki - na parkingu pod Uniwersytetem Łódzkim, parking znajduje się na tyłach Wydziału Zarządzania, obok jest Wydział Fizyki i Matematyki.

Kilku moich znajomych straciło w tym rejonie szybę w aucie oraz radio, nawigację, itp. w zależności co kto miał - dodam że okradano auta w których było więcej fantów. Na co dzień parking jest przepełniony samochodami.
Marki nie będę tu podawał bo w tym przypadku nie ma to znaczenia, złodziei interesował tylko łup znaleziony wewnątrz auta, wybijali szybę i brali co potrzebowali.
Dodam że w przypadkach o których wiem, nie słyszałem o kradzieży fabrycznych zestawów audio.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Łódzkie”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga