Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Audi A6 C7 Jaki dystans i rozmiar opony?

Koła, felgi i opony
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
luc4s
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 5
Rejestracja: 12 lut 2014, 07:52
Lokalizacja: UK

Audi A6 C7 Jaki dystans i rozmiar opony?

Post autor: luc4s » 17 mar 2016, 01:50

Witam, mam pytanie odnosnie nowych felg, ktore udalo mi sie wyrwac w bardzo promocyjnej cenie.

Standardowy zestaw, ktory mialem na samochodzie to 245/45/18 8J ET39, felgi ktore kupilem to 235/35/19 8J ET42. Po zalozeniu strasznie chowaja sie pod nadkola. Jakie dystanse moglbym zalozyc, zeby je troszke wyciagnac na zewnatrz?

Mam rowniez pytanie co do opon, chcialem wymienic wszystkie na nowe. Na niektorych stronach jest napisane, ze przy 8J mozna zalozyc max 255 opone, inne mowia o 245. Ktore sa prawidlowe? Jaki profil zalozyc 40, czy 35?

Z gory dziekuje za podpowiedzi :-)

Pozdrawiam
Lukasz

palec85
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 757
Rejestracja: 23 wrz 2015, 13:55
Imię: Jacek
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2011
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7 TDI
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Warszawa, Polska
Kontakt:

Post autor: palec85 » 29 cze 2018, 19:10

Witam. Podbijam watek z dystansami. Mam ori felgi od c7 sline z ET45 i troche za mocno sie chowaja. Z pewnoscia ET 35 by bylo ok tylko...czy dystans 10mm na strone ma byc z kolnierzem?jak z bezpieczenstwem takich dystansow i jakiej marki polecacie. Wiem,ze sruby trzeba dluzsze.

[ Dodano: 2018-06-29, 19:10 ]
Nikt nie jezdzi ani nie jezdzil z dystansami?wiem juz,ze najlepiej zeby byl z kolnierzem,wiem jaki gruby, wiem,ze np. marki h&r, wiem,ze dluzsze sruby ale jak z bezpieczenstwem przy wiekszych predkosciach bo to podstawa. Na ten sezon juz nie bede kupowal znowu felg a kola bardziej wysuniete to jednak duzy plus dla wygladu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C7 (2011-2018)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga