Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

A6 C5 1.8T Śruby zabezpieczajace/zlodziejki

Koła, felgi i opony
ODPOWIEDZ
Empirek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2019, 17:07
Lokalizacja: Zielona Góra

A6 C5 1.8T Śruby zabezpieczajace/zlodziejki

Post autor: Empirek » 23 mar 2019, 17:28

Siemka,

Pisze z dość sporym problem, prawdopodobnie zgubiłem końcówkę do złodziejek :) Ostatnio się spieszyłem, złapałem laczka i pewnie zostawiłem ja gdzieś... Dzisiaj po tygodniu znalazłem czas, opona sklejona i chciałem zmienić a tu zonk... Pytanie jak sobie z tym poradzić? Spawarki nie mam, niszczyć też bym śrub nie chcial, jest jakaś szansa kupić używany zestaw czy nowy jakiś podrobiony? A może gdzieś są w stanie to odkręcić? W poniedziałek zadzwonię do ASO spytać, ktoś wie jaka cena odkręcić/kupić?

W najgorszym przypadku niech je niszczą tylko na co nie pozwolić? Np bronić spawania itd ;)

Dodaje zdjęcie śruby:

Obrazek

Ząbków naliczyłem 13, na allegro znalazłem tylko 1 aukcje ale gościu akurat moja nasadkę chwilowo nie posiada. Inne ogłoszenia po 300zl jednak chciałbym unikać takiego wydatku.

Z góry dziękuję za rady, linki i pomoc.

Ps: może ktoś z Zielonej góry lub okolic ma o chciałby poratować :p?

ZAGATO
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 234
Rejestracja: 02 maja 2015, 20:12
Imię: Nie ma imienia
Moje auto: Nie znam profilu
Rocznik: Inny
Nadwozie: Inne
Napęd: Brak
Skrzynia: Brak
Paliwo: Brak
Lokalizacja: Bytów

Post autor: ZAGATO » 25 mar 2019, 11:20

Mnie to wyglada na oryginalne zabezpieczenie vw. Idz do jakiegos wiekszego aso powinni spokojnie miec takie koncowki. Jesli to rzeczywiście oryginal to jak jedna odkrecisz to na czole sruby będziesz mial numer wybity i ci sprowadza taką zlodziejke jesli nie beda miec na miejscu.
Odkrecenie takiej zlodziejki bez ruchomego kolnierza to tez nie problem. Bierzesz nasadke podajze 19 nabijasz wiekszym mlotkiem i odkrecisz.
A6 c5 1.9tdi afn
A6 c6 2.0tdi blb

Lysy-HuskaTe300
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 25
Rejestracja: 24 lut 2019, 20:32
Lokalizacja: Grybów

Post autor: Lysy-HuskaTe300 » 02 kwie 2019, 22:15

Po nabiciu klucza na śrubę najlepiej użyć pnełmata . Ze złodziejką może nie być tak łatwo , mam 2 komplety takich śród ma sprzedaż i wyglądają prawie identycznie lecz złodziejki nie pasują zamiennie.
W razie potrzeby dzwoń 606 551 231

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga