Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

205/50/17 8j

Koła, felgi i opony
Awatar użytkownika
Mazdomania
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3333
Rejestracja: 06 sie 2013, 09:16
Imię: Gosia
Moje auto: S6 C5
Rocznik: 2002
Nadwozie: Avant
Silnik: 4.2 326KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Łęczna/Puławy

Post autor: Mazdomania » 13 sty 2016, 12:51

Ja mam zasadę - robię coś w zawieszeniu - jadę na zbieżność. Jedynie mnie nauczyło, że nie jadę do okolicznych mechaników tylko na Huntera i nie mam już najmniejszych problemów ze zbieżnością.

No przecież pierścienie centrują Ci felgę. Nawet jeśli felgi są jakieś nietypowe to nie ma problemu z dorobieniem tego pod wymiar. Ja płaciłam chyba 10 czy 20zł za sztukę. Jak felgi i otwór w piaście są typowe to chyb z 5zł/szt kosztują pierścienie centrujące.

I weź zmień tego wulkanizatora......

palec85
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 757
Rejestracja: 23 wrz 2015, 13:55
Imię: Jacek
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2011
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7 TDI
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Warszawa, Polska
Kontakt:

Post autor: palec85 » 13 sty 2016, 13:03

No widzisz ale wczesniej sie nie znalem zbytnio,poza tym mialem dosc dluga przerwe od jezdzenia wiec ojciec tylko jezdzil autem a w tym roku przed latem zaczalem sie brac za doprowadzenie auta do pionu. Pracownik tej wulkanizacji (moj sasiad co najlepsze) dostal totalna zjebke jaka dawno nikt nie dostal za te przekrety za kilka zl na kolegach (w innym poscie pisalem jak mi pchnal krzywe,sciagajace w prawo opony i chcial to ukryc dajac na lewy przod cisnienie 2.6 a na prawe 2.8 zeby mniej sciagalao, norma jest 2.3). Zagotowalem sie jak na stacji sprawdzalem cisnienie. Szef jego znowu mi wciskal ze opony 13 letnie sa jeszcze dobre a odpadajacy co chwile i kruszacy sie bieznik to moja wina bo ruszam ostro,rece opadaja (opony 13 letnie tez wepchneli mi u nich). Ta wulkanizacja juz jest spalona razem z pseudo kolega-sasiadem. Pierscienie juz obczajalem na internecie,sa faktycznie tanie i je zamowie. Jak kupie oponki na lato bede kontrolowal przod czy nie podcina ich,moze to wina zbieznosci,pierscieni i tulei ktore byly wymienine i bedzie gitarka teraz :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga