Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

passat B7 problem z diagnostyką

Wszystko co dotyczy ogólnie układów elektrycznych, nie przywiązane stricte do konkretnego modelu włącznie z innymi pojazdami.
ODPOWIEDZ
matism2
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2013, 03:48
Lokalizacja: głogów

passat B7 problem z diagnostyką

Post autor: matism2 » 05 sty 2013, 03:51

witam i przepraszam ze z VW ale jak by niepatrzył rodzina

mam problem z vw passatem b7 2011r , auto po nadpaleniu elektryki, wymieniłem całą instalację , praktycznie problem został tylko z wspomaganiem i ESP gdyz pojawił sie problem do dzis nie rozwiazany z czujnikiem w maglownicy G85, wszystko pozatym chodzilo az do dnia kiedy zaczelm sie bawic VCDs 11.8 bo tylko on obsluguje bordnetza i inne sterowniki w tym aucie. chciałem sprawdzic inne ukryte opcje w borndentz zakladka 09 długie kodowania, chialem zmienic zeby doswietlenie zakrętów odbywalo sie bez wrzucania kierunku, po tym testowalem inne funkcje i qu mojemu zdziwieniu w aucie stacilem światła długie czyli High Beam, halogeny przod tyl oraz doswietlanie zakretow, ponadto swiatla wsteczne az dziwne, piewszy raz robilem auto po 2011 nowe sterowniki bordnetz, az Mnie dziwi iz wchodzac w can gatway spawdzajac poszczegolne w/w urzadzenia w tescie Out test wszystko działa prawidłowo. Dziś ponadto wszedłem w zakladke sprawdzenia wszystkich modułów z listy i zablakowało Navi RNS 315 szok nie wlacza sie radio nie wyswietaja ustawienia z climatronica, w zakladce 37 Navi jest napisane blocked, kieruje Mnie do Basic setings/Adaptation, jednakze wymagany jes Seciuryty acess Code , kod dostepu ktos moze go zna w VCDS ?? z góry dziekuje za wszelkie sugestie pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 07 sty 2013, 21:02 przez matism2, łącznie zmieniany 1 raz.

maridym27
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 53
Rejestracja: 02 paź 2011, 21:42
Lokalizacja: opolskie

Post autor: maridym27 » 07 sty 2013, 20:56

chyba chodzi o kod dostepu ale autka a nie VCDS

0x4B25A

Post autor: 0x4B25A » 07 sty 2013, 21:04

matism2, _powitania

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga