Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ All ] Malo plynu w akumulatorze

Wszystko co dotyczy ogólnie układów elektrycznych, nie przywiązane stricte do konkretnego modelu włącznie z innymi pojazdami.
robsonb73
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 435
Rejestracja: 07 mar 2009, 16:28
Imię: Robert
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.5TDI BDH 180KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: robsonb73 » 25 lut 2011, 20:57

Panowie, akumulatory bezobsługowe mają też korki jak pisze mazur pl, ale nie wymagają dolewania W O D Y D E S T Y L O W A N E J w czasie normalnej eksploatacji.

Niekiedy, np w przypadku awarii lub niewłaściwego ładowania może być potrzeba dolania, ale nie da się tego zrobić bez zdjęcia i nawet lekkiego pokiereszowania pokrywy lub właśnie naklejek.
Nie znam szczegółów budowy ale ogólnie bezobsługowe są bardziej lub całkowicie szczelne i dlatego woda z elektrolitu nie odparowuje na zewnątrz.


ziuta94 pisze:Szczerze mówiąc nie wiem co lepiej. Ale jak miałem mało elektrolitu przy aku od skutera to wlałem elektrolitu.
Wiesz, może akumulator do skutera kosztuje ciut mniej od aku do A6 ii nie pisz takich pierdół, bo ktoś może mieć uzasadnione pretensje jak zepsuje akumulator dolaniem elektrolitu zamiast wody destylowanej.WYÂŁÂĄCZNIE
Chyba że się wylało jak ktoś napisał wcześniej.
Nigdy nie narzekaj że masz w życiu pod górę jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt. Forum Audi A6 dyskusyjne !

vectra007
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 197
Rejestracja: 29 lis 2009, 12:02
Lokalizacja: słubice
Kontakt:

Post autor: vectra007 » 25 lut 2011, 21:18

kolego masz racje ja tak mialem w centrze plus nie bylo elektrolitu dobrze ze plytki w srodku sie nie pokrzywily, ale fakt masz racje nawet bez oblusgowe trzeba kontrolowac niestety ale tak jest
w razie problemow pisz pomoge nie staram sie wymadrzac staram sie pomoc ucza sie na bledach :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga