Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

wyłączenie diagnozy stopów A6 C7 przedlift

Elektryka
ODPOWIEDZ
petrolhead47
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 46
Rejestracja: 01 paź 2018, 21:14
Imię: Daniel
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2012
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0 CDUD 245KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Jelenia Góra

wyłączenie diagnozy stopów A6 C7 przedlift

Post autor: petrolhead47 » 14 cze 2020, 14:26

Witam. Otóż mam prośbę do fachowców ogarniających VCDS (niestety tylko takim narzędziem dysponujemy), aby podzielił się swoją wiedzą na temat wyłączenia diagnozy stopów. Znajomy kupił A6 C7 z rynku amerykańskiego oddał tylne lampy do przeróbki i niestety jakaś firma "krzak" zrobiła to dość nieudolnie co skutkuje brakiem stopów podczas odpalania samochodu. Co ciekawe auto na włączonym zapłonie oraz na uruchomionym silniku ma wszystkie stopy. Problem pojawia się w momencie kręcenia rozrusznikiem wtedy brakuje stopów w lampach znajdujących się w błotnikach. Napięcie jest, kodowanie braliśmy z A6klub. Kanały 197,198 odpowiadające za stopy zewnętrzne mają odpowiednio wartości 5 i 37 i tak zostały zaadaptowane. Mimo poczynionych wyżej kroków problem nadal występuje, więc można stwierdzić, że lampy są źle przerobione. Dodam,że problem jest w obu lampach zewnętrznych (w błotnikach). Bardzo prosimy kogoś kto mógłby podzielić się wiedzą na temat wyłączenia diagnozy tylnych lamp gdyż na FISie wyskakuje błąd. Zachęcam do wiadomości prywatnej gdyż kolega jest w stanie zapłacić za DIY. W połowie lipca auto ma przegląd i nie chce się tłumaczyć diagnoście jak zobaczy na FIS ino o spalonych żarówkach, które fizycznie świecą tylko problem jest jak już wcześniej opisywałem tylko podczas rozruchu auta. Po przeglądzie lampy zostaną wysłane do firmy, która ma poprawić robotę.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C7 (2011-2018)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga