Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Remote start system (odpalanie auta z kluczyka)

Elektryka
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
_wladi_
Moderator
Moderator
Posty: 766
Rejestracja: 31 gru 2019, 14:29
Imię: Włodek
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2017
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0TDI 190KM DDDA
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: YL
Kontakt:

Remote start system (odpalanie auta z kluczyka)

Post autor: _wladi_ » 03 sty 2024, 22:18

Witam ekipę i mam pytanie czy ktoś zagłębiał temat odpalania auta z kluczyka bez wcześniejszego jego otwarcia? Widziałem, że taka funkcja szła na USA i nawet przypomniało mi się że kolega kiedyś też miał w A6 które było z USA. Może ktoś coś wie na ten temat jak to działa? Z tego co się orientuje to jeden kluczyk musi być ukryty w aucie w specjalnej puszce (moduł), żeby to działało, wrzucam filmik pozdrowienia.
https://www.youtube.com/shorts/7aVa3FEe814

Awatar użytkownika
was001
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 52
Rejestracja: 19 sty 2023, 11:14
Imię: Marko
Moje auto: RS6 C7
Rocznik: 2018
Nadwozie: Avant
Silnik: 4.0 TFSI 605KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: ZEA

Re: Remote start system (odpalanie auta z kluczyka)

Post autor: was001 » 04 sty 2024, 06:08

midcityengineering robi to dla platformy Merca. I już byłem na etapie "kup teraz". Ale... mnie w tym rozwiązaniu bolą dwie rzeczy: pierwsza to kluczyk... chciałem to sobie w S zrobić, ale dorobienie kluczyka do W222 tu gdzie mieszkam to koszt 3x tego modułu, więc odpuściłem. Drugi problem to że chłopaki w żaden sposób nie gwarantują, że to zadziała dla auta z rynku EU (albo JP jak w moim przypadku). O ile Audi jest dość nieźle rozkminione jeśli chodzi o kodowanie, przestawienie czegoś, o czym nie wiedzą w W222 byłoby drogą przez mękę, więc też trochę ryzyko... Odkąd mam C7.5 zacząłem o tym samym myśleć i doszedłem do wniosku, że przecież ani nigdy nie parkuję w słońcu, ani też nie muszę auta rozgrzewać, więc po co ryzykować jakieś problemy z instalacją tylko po to... i odpuściłem.

Awatar użytkownika
_wladi_
Moderator
Moderator
Posty: 766
Rejestracja: 31 gru 2019, 14:29
Imię: Włodek
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2017
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0TDI 190KM DDDA
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: YL
Kontakt:

Re: Remote start system (odpalanie auta z kluczyka)

Post autor: _wladi_ » 04 sty 2024, 09:41

Dzięki za podjęcie tematu 😉 no tak jak mówisz pewnie w Twoim przypadku ciężko było by to rozkminić i tak jak mówisz Audi jest bardziej podatne na różne kodowania i przeróbki. Wiadomo że to taki bajer ale czasem przydatny moim zdaniem i wiadomo lepiej coś mieć niż nie mieć 😁 teraz tak sobie myślę że np u mnie też ciężko by było to uruchomić bo mam założoną IGLA200 i bez autoryzacji auta się nie odpali więc pewnie lipa ale podyskutować zawsze można 😉

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C7 (2011-2018)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga