Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Błąd Acc 93440

Elektryka
ODPOWIEDZ
Pawlo1276
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 239
Rejestracja: 03 mar 2022, 12:22
Imię: Pawel
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2011
Nadwozie: Hatchback
Silnik: 3.0 TDI 204KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Jasło

Błąd Acc 93440

Post autor: Pawlo1276 » 21 cze 2024, 10:07

Że względu że fotosuk nie działa napisze kod błędu:

Regulacja dystansu : 93440 Ograniczenie działania z powodu odebrania nieprawidłowej wartości.
U1113 00 ( 00001001)
(FAULT_CIS_ VIDEO_FAIL)

Czy ktoś miał taki błąd już? Po skanowaniu pokazał się jeszcze blad związany z antena telefonu. Czy antena telefonu to jest ten rekin na dachu Czy jest jeszcze gdzieś antena inna zamontowana? Z tego co wyczytałem na necie może być to problem z kablem od przetwarzania obrazu do kamery. I tutaj nie wiem o co chodzi za bardzo gdzie szukać tego kabla. Czy to będzie którys z kabli co idzie od kamery (line assist) na przedniej szybie do tego modułu nad przednim panelem klimatyzacji?
Ten błąd objawił się wczoraj podczas jazdy raz się aktywował a za chwilę znikł i tak kilkanaście razy jakby coś nie łączyło dopóki nie zaczął padać deszcz wtedy nagle ustało. Pomyślałem że może radary były przybrudowne ale dzisiaj ładna pogoda radary wyczyściłem i błąd jest cały czas. Pomożecie? Za tydzień będę jechał do polski trochę kiepsko beż tempomatu jechać taka trasę🫥 a i jak próbowałem uruchomić kamere lane asist podczas jazdy to na początku komunikat: chwilowy brak widoczności kamery ale za chwilę znikł i lane asist nie aktywuje się wogole bo jest cały czas błąd ACC I AUDI BRAKE GUARD NIEDOSTEPNE

Pawlo1276
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 239
Rejestracja: 03 mar 2022, 12:22
Imię: Pawel
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2011
Nadwozie: Hatchback
Silnik: 3.0 TDI 204KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Jasło

Re: Błąd Acc 93440

Post autor: Pawlo1276 » 21 cze 2024, 14:05

Update. Vcds w adresie 8E jest błąd C1107 02: przewód video przetwarzania obrazu brak sygnału. Czyli do sprawdzenia przewód lub kamera siadła. Znalazłem na internecie jak ktoś opisywał że po rozebraniu kamery podgrzewał płytkę opalarka 100°C przez 5 minut że to powinno chilowo pomóc. Ktoś próbował takich czarów?

Dodano po 24 minutach 23 sekundach:
A i zapomniałem dopytać jak miernikiem sprawdźcie czy jest przejście w kablu? Nie znam się na elektryce ale ten kabel lvds chyba to jest kabel typu światłowód i jak ustawic multimetr po niego?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C7 (2011-2018)”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl