Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Zamiennik diód 3 światła stop.

Elektryka
ODPOWIEDZ
baldman
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 23
Rejestracja: 05 lis 2013, 19:42
Lokalizacja: Podkarpacie

Zamiennik diód 3 światła stop.

Post autor: baldman » 15 paź 2021, 14:32

Witam
Mam pytanie bo kiedyś ktoś to napisał na sieci ale nie mogę odnaleźć. Jakimi diodami można zamienić te oryginalne w 3 świetle stop.
Oryginalne mam pomierzone, ale ciężko mi odnaleźć, zwłaszcza, że nóżki inaczej są zrobione niż w typowych. Wiem, że wymieniają tylko czym można zastąpić te fabryczne

klubboholic
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 34
Rejestracja: 10 wrz 2009, 20:11
Lokalizacja: Łódź

Re: Zamiennik diód 3 światła stop.

Post autor: klubboholic » 23 wrz 2022, 21:35

Ja zrobiłem trzeci stop w taki sposób. Kupiłem w Jula na stoisku Moto paski ledowe czerwone podłączane pod zapalniczkę do auta( takie wieśniakiem tuningowe) w zestawie były akurat dwa bo jeden byłby trochę za krótki. Kosztowały chyba 30 zl, odciąłem wtyczkę, paski miały taśmę dwustronna do przyklejania. Wywaliłem oryginalny pasek LED z lampy, wkleiłem te z Juli, przewód wyciągnąłem w miejscu gdzie normalnie wchodzi wtyczka z auta. Podłączyłem to do przewodu z wiązki, lampa posklejana a całość zamontowana w klapę. Koszt tej operacji to 30zl. Jeśli chodzi o świecenie to jak w oryginale. Porównywałem z kolegi nowa lampa 3 stopu i nie widać różnicy. Trochę zabawy z tym jest ale jak już ma się stóp wyjęty to można się pobawić. Jak się nie uda to i tak masz wyjęta do wymiany więc warto spróbować
-pneumatyczne zawieszenie
-lampy tył LED
-felgi org.Audi 19
-MMI 2G High + driveen usb + (w trakcie realizacji) dodatkowy wzmacniacz+ sub
-lustra fotochrom

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga