Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Sterowanie szybami i lusterkami problem

Elektryka
ODPOWIEDZ
PolisMajster
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 5
Rejestracja: 05 maja 2020, 13:32
Lokalizacja: Olsztyn

Sterowanie szybami i lusterkami problem

Post autor: PolisMajster » 05 paź 2020, 13:43

Witajcie wszyscy pisze nowy temat gdyż nigdzie nie mogłem znaleźć odpowiedzi na dręczący mnie problem a mianowicie mam problem ze sterowaniem szyb i lusterek wszystko działało jak należy jednakże w drzwiach mam też podświetlenie klamek i te ledowe pod listwa ozdobna które nie działało przeczytałem że to może być wina kodowania i tak też uczyniłem zrobiłem sobie dla bezpieczeństwa zdjęcie oryginalnego kodu który był i zacząłem liczyć po przekodowaniu wszystko ładnie mi się zaczęło świecić ale tu narodził się inny problem a odnośnie teraz jak chce otworzyć szybę kierowcy to na panelu muszę zamykać szybę pasażera i odwrotnie natomiast jak chce otworzyć szybę pasażera to muszę otworzyć szybę kierowcy tak samo mi się przestawiło z lusterkami jak chce regulować lusterko kierowcy to muszę przełączyć na pasażera i odwrotnie dodam że grzanie i składanie działa. Próbowałem po tym incydencie wrócić do wcześniejszego kodu jednak nie mogę bo gdy go wpisywałem i zatwierdzalem wyskakiwał mi komunikat że kodowanie zostało przyjęte a jak ponownie wszedłem w te kodowanie to widniał inny kod nie ten co wpisałem i zaakceptowałem. Dodam że niestety niedawno telefon mi się rozdupcył i niestety nie mam zdjęcia kodu który był przed tym jak zacząłem całą tą zabawę. Proszę o pomoc bo naprawdę to strasznie denerwuje

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga