Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C6]MMI Basic Plus vs AUX, MP3, SD, USB

Elektryka
ODPOWIEDZ
Jestem Slaby

[A6 C6]MMI Basic Plus vs AUX, MP3, SD, USB

Post autor: Jestem Slaby » 01 cze 2012, 10:12

Witka,

chciałbym zapytać o AUX, bo nie mogę nigdzie znaleźć tematu dot. A6 C6 z mmi basic plus. Wszystko dotyczy tych 2G i 3G.
A6 C6, 2006 r, polift (kliknąć moje auto i obejrzeć jak co)


Otóż posiadam monochromatyczny wyświetlacz + MMI Basic plus (telefon, nawigacja, 10 glosnikow, ten lepszy, wiadomo.)

i szukam NAJTAÑSZEJ opcji z możliwych montażu wejścia do zewnętrznych urządzeĂą.

a) transmiter FM
b) AUX (może być zamiast zmieniarki CD jeśli jest jakaś taka przejściówka kabelkowa)
c) USB
d) SD-Card
e) cokolwiek innego

chce by było najtaniej.

Oczywiście mialem wczesniej transmiter FM w Nokii, ale zmieniłem telefon na Samsunga, który już go nie ma. Mogę go kupić na allegro, ale wiem że wiąże się to z szumami i kiepską jakością dźwięków.

Czy jest jakiś inny pomysł, który da lepszą jakość dźwięku i ile takie rozwiązania by kosztowały?

Proszę o pomoc ;)

Jestem Slaby

Post autor: Jestem Slaby » 01 cze 2012, 12:46

buca pisze:Jak masz mmi basic plus to pozostaje tylko wymiana zmieniarki cd na mp3,bo ami nie da się zamontować.
Albo wymiana na lepsze mmi.
I przyłaczam się do pytania.
jak to ami się nie da ? mowili mi ze sie da, ale to trochę drogie rozwiązanie...

Jestem Slaby

Post autor: Jestem Slaby » 01 cze 2012, 13:34

na allegro dzwoniłem do goscia z okolic wroclawia to mi mówił właśnie, że ok 1400 zł kosztuje i ze pojdzie na tym monochromie. chociaz moze nie do konca wiedział ze to ten czarno czerwony... ale z drugiej strony - nie wypowiadalby sie gdyby nie mial pojecia. pytalem o mozliwosc zmierniarki mp3 to mowi ze w serwisie tylko podepną, a jesli chodzi o ami to maja takie co hula. tylko nie pamietam co to za firma była...

Jestem Slaby

Post autor: Jestem Slaby » 01 cze 2012, 14:49

o widzisz, prędzej. może coś teges. w każdym bądź razie czekam dalej na odp od jeszcze kogoś ;)

Streetrufio
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 70
Rejestracja: 26 paź 2008, 10:48
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/Śląskie

Post autor: Streetrufio » 03 paź 2013, 10:39

Odświeżę nieco wątek, bo już mnie denerwuje to nagrywanie płyt. Czy ktoś może ostatecznie powiedzieć że MMI Basic Plus da się jakoś skomunikować z Iphonem 5 czy raczej nie? Czy ewentualnie sam AUX da się jakoś wyciągnąć i podłączyć do Iphona ? Bardzo proszę o pomoc bo mam sporo muzyki z której nie mogę korzystać, u żony w BMW wszystko super działa ale wiadomo, ona ma AUX, USB itd.

cinekcinek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 4
Rejestracja: 21 wrz 2009, 13:40
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: cinekcinek » 15 lip 2014, 14:38

Streetrufio pisze:Odświeżę nieco wątek, bo już mnie denerwuje to nagrywanie płyt. Czy ktoś może ostatecznie powiedzieć że MMI Basic Plus da się jakoś skomunikować z Iphonem 5 czy raczej nie? Czy ewentualnie sam AUX da się jakoś wyciągnąć i podłączyć do Iphona ? Bardzo proszę o pomoc bo mam sporo muzyki z której nie mogę korzystać, u żony w BMW wszystko super działa ale wiadomo, ona ma AUX, USB itd.
kolego wpadles na jakis pomysl ?? mam to samo mmi i ten sam problem.
pzdr

mietek69
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 282
Rejestracja: 25 lis 2009, 17:00
Imię: Mieczysław
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2008
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7TDI 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: mietek69 » 11 lis 2018, 16:46

Odświeżę temat. Czy opanował ktoś z Was temat dodania wejścia aux do mmi basic? Posiadam wersję czerwoną wyświetlacza, odtwarzacz na 1 cd, z subem i 10 głośnikami ale bez nawigacji.
Bardzo proszę o podpowiedź jak to zamontować i zakodować albo namiary do kogoś kto ogarnia temat.

passatgl5
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 24
Rejestracja: 13 lip 2010, 08:47
Lokalizacja: Bielsko
Kontakt:

Post autor: passatgl5 » 01 gru 2018, 13:30

Szwedy mają takie coś do basic:

https://www.eftermontering.se/musik-int ... mi-2g.html

[ Dodano: 2018-12-01, 13:30 ]
W Holandii cieszą sie takim:

https://www.carinterface.nl/aux-in-most ... hce-pcm2.1

mietek69
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 282
Rejestracja: 25 lis 2009, 17:00
Imię: Mieczysław
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2008
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7TDI 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: mietek69 » 02 gru 2018, 21:46

Dzięki, chciałem uporządkować podłączenie zestawu głośnomówiącego i potrzebuje wejscie aux, żeby w pełni cieszyć się dźwiękiem z parrota. Muszę porozmawiać z monterem czy taki moduł wpięty w CD zda egzamin.

mareczek_rybnik
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 10 cze 2020, 23:11
Imię: Marek
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2005
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 170KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Multitronic
Paliwo: Benzyna+LPG

Re: [A6 C6]MMI Basic Plus vs AUX, MP3, SD, USB

Post autor: mareczek_rybnik » 18 mar 2021, 15:31

Witam panowie a czy sprawdzaliście czy da się podłączyć pod wzmacniacz? Niektórzy piszą że się niby da ja próbowałem ale wzmacniacz nie przyjmuje kodowania

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga