Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Lusterka składane elektrycznie z przed do po lifta. Dostęp bezkluczykowy i parktronic.

Elektryka
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
OnJest86
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 46
Rejestracja: 11 sty 2021, 00:02
Imię: Patryk
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2004
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Trzemeszno

Lusterka składane elektrycznie z przed do po lifta. Dostęp bezkluczykowy i parktronic.

Post autor: OnJest86 » 11 sty 2021, 00:14

Witam, sorka ale nie znalazłem nigdzie czytelnego opisu jak dokonać tą imprezę, a więc chciałbym w swoim audi 2005r mieć lusterka które będą składały się gdy zamknę auto z pilota i otwierały gdy je otworzę z pilota.

Wypisze mi ktoś listę potrzebnych części i opisze pokrótce jak to ugryźć ? będę bardzo dzwięczny.

A i jeszcze pytanko, bawił się ktoś z tym ?

https://allegro.pl/oferta/aktywowany-kl ... d6604cf017

Co o tym myślicie ?

I ost sprawa ... kupiłem auto przerobione na polift w sensie tył ledy przód xenon plus zderzak sline ... i widzę iż w zderzaku są czujniki parkowania (z tyłu też) aczkolwiek system nie działa, po wbiciu wstecznego rozlega się 5 sekundowy bip (sygnalizacja awarii) i nic się nie dzieje. Tak wiem że muszę podpiąć się pod kompa i ustalić które czujniki są walnięte, niemniej jednak wydaje mi się, z racji tego iż nigdzie nie widzę przycisku parktronica, że ktoś po prostu przełożył zderzak z czujnikami ale ich samych nie podłączył... tak więc zapewne by cały system ożywić muszę kupić jakiś moduł obsługujący wszystkie 8 czujników i wszystko podłączyć ? czy tak ? Mogę prosić by ktoś mi to opisał ? ładnie proszę ?

A i jeszcze jedno ... chciałbym sobie kupić kabelek do diagnostyki i modów poleci ktoś jakiś z alledrogo ?

z góry dziękuję

Awatar użytkownika
sabuk2006
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 670
Rejestracja: 14 mar 2020, 16:16
Imię: Kazimierz
Moje auto: Allroad C5
Rocznik: 2002
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7T 250KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Lusterka składane elektrycznie z przed do po lifta. Dostęp bezkluczykowy i parktronic.

Post autor: sabuk2006 » 11 sty 2021, 05:35


Awatar użytkownika
_wladi_
Moderator
Moderator
Posty: 766
Rejestracja: 31 gru 2019, 14:29
Imię: Włodek
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2017
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0TDI 190KM DDDA
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: YL
Kontakt:

Re: Lusterka składane elektrycznie z przed do po lifta. Dostęp bezkluczykowy i parktronic.

Post autor: _wladi_ » 11 sty 2021, 18:59

Jeżeli masz pdc przód i tył to nikt chyba sobie nie założył tak od siebie żeby nie działało. Podepnij kompa i spróbuj połączyć się ze sterownikiem pdc jeżeli się połączysz to znaczy że wszystko masz i możesz sprawdzić które czujniki nie działają. Zanim podłączysz kompa możesz organoleptycznie sprawdzić czujniki włączając bieg wsteczny i nasłuchując każdy czujnik...sprawny będzie cykał, jeżeli nie cyka to do wymiany.

Awatar użytkownika
OnJest86
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 46
Rejestracja: 11 sty 2021, 00:02
Imię: Patryk
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2004
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Trzemeszno

Re: Lusterka składane elektrycznie z przed do po lifta. Dostęp bezkluczykowy i parktronic.

Post autor: OnJest86 » 11 sty 2021, 19:03

ok zdaje się że strzeliłem gafę ... bo dop teraz się pokapowałem że czujniki z przodu są tylko dwa i to w grilu obok rejestracji ... więc ktoś po prostu założył taki gril ... i tyle. Więc opcja jest tylko taka by kupić pozostałe dwa czujniki i wywiercić otwory w zderzaku, zakupić co trzeba i podłączyć. A i jeszcze pytanko, z przodu na środku zderzaka zdaje się że brakuje jakiejś dokładki ... jak to wpisac by to znaleść ?

Awatar użytkownika
_wladi_
Moderator
Moderator
Posty: 766
Rejestracja: 31 gru 2019, 14:29
Imię: Włodek
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2017
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0TDI 190KM DDDA
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: YL
Kontakt:

Re: Lusterka składane elektrycznie z przed do po lifta. Dostęp bezkluczykowy i parktronic.

Post autor: _wladi_ » 11 sty 2021, 19:33

Jeżeli masz tylko tył pdc to musisz zmienić moduł na 8 kanałowy a jeżeli chodzi o dokładkę na zderzaku zrób zdjęcie o co dokładnie chodzi.

Awatar użytkownika
OnJest86
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 46
Rejestracja: 11 sty 2021, 00:02
Imię: Patryk
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2004
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Trzemeszno

Re: Lusterka składane elektrycznie z przed do po lifta. Dostęp bezkluczykowy i parktronic.

Post autor: OnJest86 » 11 sty 2021, 21:48

ok już sobie poradziłem :) chodzi o 4F0807110C. Lusterka też już ogarnąłem, potrzebne są lusterka, moduły i jakiś specialny moduł od stefanka. Kompletuje graty i zabieram się za modzenie. To będzie gruby projekt !

A co do parktronica to jeszcze pytanko ... rozumiem że z powodu braku przycisku czujników przednich zajdzie potrzeba zakupu i dociągnięcia do niego przewodów ?

Awatar użytkownika
_wladi_
Moderator
Moderator
Posty: 766
Rejestracja: 31 gru 2019, 14:29
Imię: Włodek
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2017
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0TDI 190KM DDDA
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: YL
Kontakt:

Re: Lusterka składane elektrycznie z przed do po lifta. Dostęp bezkluczykowy i parktronic.

Post autor: _wladi_ » 11 sty 2021, 22:00

No dokładnie trzeba zrobić wiązkę albo kupić gotową do przycisku i pochwal się swoim projektem co tam trzymasz pod kocem 😜

Awatar użytkownika
OnJest86
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 46
Rejestracja: 11 sty 2021, 00:02
Imię: Patryk
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2004
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Trzemeszno

Re: Lusterka składane elektrycznie z przed do po lifta. Dostęp bezkluczykowy i parktronic.

Post autor: OnJest86 » 11 sty 2021, 22:08

Dobra to skoro już tak Cię męczę to powiedz mi co myślisz o : https://allegro.pl/oferta/aktywowany-kl ... 0085492372

Wiem że wychodziły fabryczne wersje ale dostać części graniczy z cudem.


I jeszcze co myślisz o tym https://allegro.pl/oferta/audi-a6-c6-09 ... 8726236141 ?

Zdaje się że wersja od sline też powinna podejść prawda ?

Awatar użytkownika
_wladi_
Moderator
Moderator
Posty: 766
Rejestracja: 31 gru 2019, 14:29
Imię: Włodek
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2017
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0TDI 190KM DDDA
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: YL
Kontakt:

Re: Lusterka składane elektrycznie z przed do po lifta. Dostęp bezkluczykowy i parktronic

Post autor: _wladi_ » 11 sty 2021, 22:20

Dokładka może nie pasować do zwykłego zderzaka czy masz s-line? Co do zestawu Keyless to ja bym czegoś takiego nie zakładał do siebie bo nie uznaje takiego modzenia na Chińszczyźnie 😂😂

Awatar użytkownika
OnJest86
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 46
Rejestracja: 11 sty 2021, 00:02
Imię: Patryk
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2004
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Trzemeszno

Re: Lusterka składane elektrycznie z przed do po lifta. Dostęp bezkluczykowy i parktronic.

Post autor: OnJest86 » 11 sty 2021, 22:26

Ale mówisz od dokładce z linku ? Tylny zderzak mam z wersji poliftowej ... ale czy to sline ? pojęcia nie mam. Mam audi od tygodnia i dop "odkrywam ten świat" .

Jeszcze jedno, orientujesz się czy składane elektrycznie lusterka występowały tylko w poliftach ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga