Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C6] Co to jest za alarm, potrzebne do AC

Elektryka
ODPOWIEDZ
arczi10
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 32
Rejestracja: 13 paź 2008, 22:01
Lokalizacja: kolobrzeg

[A6 C6] Co to jest za alarm, potrzebne do AC

Post autor: arczi10 » 19 lis 2008, 16:26

Panowie, potrzebuje znać nazwe tego alarmu, ewentualnie gdzie szukać nazwy i parametry co to jest, mi to nie potrzebne ale właśnie chciałem wykupić AC i ubezpieczyciel powiedział mi że musi być alarm i muszą znać jaki, no i alarm jest fabryczny, słyszałem nawet że dobry

jest to alarm fabryczny, w drzwiach kierowcy blisko zamka sa 2 przyciski - do ultradzwięków i drugi na przechył

W książce nie mam podane

mario1278
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 423
Rejestracja: 04 sie 2008, 14:09
Imię: MARIUSZ
Moje auto: Allroad C6
Rocznik: 2011
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 TDI 233KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: SIEDLCE

Post autor: mario1278 » 19 lis 2008, 20:18

Alarm fabryczny to badziewie na te czasy wystarczy otworzyć drzwi z kluczyka lub z kluczyko podobnym narzędziem i alarm rozbrojony szukaj alarmu z homologacją.Jeżeli alarm będziesz zakładał sam to ubezpieczyciel wyśle cię do zakłady specjalizującego w celu wydania orzeczenia o poprawnym działaniu alarmu i dopiero będziesz mógł ubezpieczyć auto.ps.najlepsze alarmy to takie jak sam zakładasz (pod warunkiem że masz pojęcie trochę o elektronice) a nie fabryczne gdzie wszyscy zainteresowani wiedzą jak je obejść.

arczi10
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 32
Rejestracja: 13 paź 2008, 22:01
Lokalizacja: kolobrzeg

Post autor: arczi10 » 19 lis 2008, 22:39

Ok ok, rozumiem, ale czy do ubezpieczenia nie wystarczy im fabryczny ? powinien byc na 100% z homologacją

A inny właśnie mam zamiar dołożyć
Panowie, a jaki alarm mi polecicie oczywiście myśle o can

arczi10
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 32
Rejestracja: 13 paź 2008, 22:01
Lokalizacja: kolobrzeg

Post autor: arczi10 » 21 lis 2008, 00:51

censored, co znaczy żaden ?

Ale mechaniczna to tez spokojnie jest do przejscia, zresztą jest tylko jedno jedyne zabezpieczenie czyli Auto Casco i dlatego pytam : jaka nazwa jest tego fabrycznego alarmu i gdzie ja szukać, ubezpieczyciel musi to wiedzieć bo inaczej nie chce ubezpieczyć, o blokadzie mechanicznej nic nie mówiono, wymóg to autoalarm

paweł
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 474
Rejestracja: 29 kwie 2008, 18:52
Imię: Paweł
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2009
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 ASN 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Ipswich / Leszno

Post autor: paweł » 21 lis 2008, 22:56

arczi10 do auto kasko ptrzebne sa chyba 2 zabezpieczenia i ubezpieczalnia ma to gdzies jakie one są byle tylko były 2.

Podajesz alarm fabryczny plus immobilaiser i to tyle. Mi w Alianz to w 100% wystarczyło a do świętego sposobu i tak załozylem sobie odcinke zapłonu czyli teraz mam teoretycznie 3 ale doskonale wiemy ze te 2 fabryczne to zadne zabezpieczenie a z odcięcia zapłonu jestem zadowolony :mrgreen:

Magiczny guziczek który jest... gdzieś i bez wciśnięcia go samochód nie odpali chociaż bede nim kręcił kręcił i kręcił <ok>
A6 3.0 TDI Quattro, ASB, 280ps i 560nm by MR Motors na Audi Forum . :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga