Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5]Zamek prawych drzwi tylnych

Elektryka
ODPOWIEDZ
grzyb85
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 56
Rejestracja: 25 maja 2008, 15:05
Lokalizacja: Krzepice

[A6 C5]Zamek prawych drzwi tylnych

Post autor: grzyb85 » 19 gru 2008, 18:49

Witam. Mam problem tydzien temu umyłem swoja niunie i przez ten tydzien po umyciu stala w garażu nie ruszana. Dzisiaj poszedłem ja odpalic zeby sobie troche po chodziala. Po 30 minutach zgasiłem auto i zamknalem pilotem. I zauwarzylem ze ten bolec w prawych tylnych drzwiach co wskazuje zamkniecie drzwi wogole sie nie schowal wiec drzwi sie nie zamknely. Zamknalem i otworzylem auto i tak pare razy ale wogole drzwi nie reaguja. Podnoszenie i opuszczanie szyby dziala. Co moze byc tego przyczyna?? Jest moze jakis bezpiecznik , albo cos ?? Bo przeciez auto stało w garazu i nie bylo ruszane a przed postawieniem auta wszystko bylo ok. Ps. Byc moze ze jak troche pojeżdze to sie naprawi.Ale nie wiadomo.

MISIEK_A6

Post autor: MISIEK_A6 » 19 gru 2008, 19:12

Hmmm nie wiem co Ci napisać ,ale ja miałem znowu co innego... Wysiadłem z autka... Chciałem je zamknąć z pilota... A tu myk nic nie reaguje... Pojezdziłem troche i nic nie reagowało przez jakies 2-3h... Pozniej zareagowało i działa odpukać do dziś... Więc może sie tez naprawi tak jak piszesz... Jeśli nie to proponuje rozkręcić tapicerke i moze jakis kabelek się odłaczył... Albo jest zaśniedziały...

grzyb85
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 56
Rejestracja: 25 maja 2008, 15:05
Lokalizacja: Krzepice

Post autor: grzyb85 » 19 gru 2008, 20:34

To moze po tym myciu woda gdzies sie dostala i zasniedzialo. Jutro sie okaze jak zdejme boczek . A jak nie to pojade na vaga. Tylko to dziwne ze po myciu nie dziala.

Artur24kk
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 179
Rejestracja: 01 lip 2008, 14:13
Lokalizacja: Gl/śląskie

Post autor: Artur24kk » 20 gru 2008, 08:26

ja miałem podobny problem ale znowu nie chciały mi się drzwi otworzyc , prosta przyczyna , zima , zimno i coś sobie przymarzło ;P teraz przy zimie bedzie dużżo postów ;)

Pisek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2008, 14:43
Lokalizacja: Klodzko

Post autor: Pisek » 20 gru 2008, 08:33

:-x

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga