Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Wideorejestrator na stełe

Elektryka
ODPOWIEDZ
pablo2374
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 5
Rejestracja: 27 mar 2017, 19:39
Lokalizacja: Legionowo

Wideorejestrator na stełe

Post autor: pablo2374 » 16 kwie 2019, 14:36

Witam
Mam pytanie do Was, może ktoś mi pomoże. Zakupiłem wideorejestrator Novitel R600 oraz adapter zasilania na stałe do podpięcia w instalację auta. Zakupiłem tą kamerkę ponieważ wyposażona jest w g-sensor oraz tryb parkingowy na którym szczególnie mi zależało gdyż jakaś "menda" w nocy wjechała i porysowała mi auto. Wpiąłem się adapterem w instalację zapalniczki z przodu i niby wszystko ok <okok> lecz niestety tu zonk, a mianowicie po wyłączeniu ręcznym kamerki gdy wykryje ruch zaczyna nagrywać i nagrywa tak przez 24h na dobę. W ustawieniach wideorejestratora niestety nie mam żadnych ustawień czasu nagrywania itp, obawiam się tego, że auto postoi 2-3 dni i go rano po prostu nie odpalę (chociaż tu się zastanawiam bo w instrukcji adaptera jest że odetnie prąd do kamerki gdy napięcie spadnie do 11,6V - i tu pytanie czy przy tym voltarzu audi z benzyną mi odpali?).
Macie jakieś pomysły na rozwiązanie tego "problemu"?

rafmadrid
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 25 cze 2017, 20:50
Imię: Rafal1
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 TDI 218KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Madryt

Re: Wideorejestrator na stełe

Post autor: rafmadrid » 11 sty 2021, 01:06

Podpinam się pod temat też zakupiłem tylko lusterko z wideorejestratorem też ma sensor wykrywania ruchu na postoju i tu moje pytanie czytelne się najlepiej podpiać od jak bezpiecznik?
Rób co chcesz , niczego nie żałuj

Awatar użytkownika
sabuk2006
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 670
Rejestracja: 14 mar 2020, 16:16
Imię: Kazimierz
Moje auto: Allroad C5
Rocznik: 2002
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7T 250KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Wideorejestrator na stełe

Post autor: sabuk2006 » 11 sty 2021, 05:28

Witam.
Wideorejestrator z kamerą cofania i g-sensorem itd. mam podpięte z tyłu gniazda zapalniczki kierowcy. Jest tam zasilanie 12V non-stop.
W opcjach mam ustawione, że po 10 min. rejestrator przechodzi w czuwanie, a więc znika obraz w lusterku.
Wcześniej miałem włączone na stałe, czyli non stop obraz był w lusterku i nawet po trzech dniach nie miałem żadnych problemów z odpaleniem silnika. Rejestrator nie pobiera aż tak dużo prądu, aby rozładował akumulator. Także wg mnie, nic nie powinno się stać, chyba że ktoś już ma słabą baterię, ale to wyszło by po dłuższym staniu auta.
Pozdrawiam.

P/S
Panowie, uzupełnijcie swoje profile, łatwiej jest wtedy pomóc.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga