Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

A6 C5 1998 - poduszka pasażera

Elektryka
ODPOWIEDZ
Gozdo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 16 lut 2018, 19:50
Lokalizacja: Płock

A6 C5 1998 - poduszka pasażera

Post autor: Gozdo » 16 cze 2023, 15:09

Witam forumowiczów,

Chciałem zamontować fotelik dziecka na przód do swojego auta ale nie wiem jak wyłączyć poduszkę pasażera. W schowku nie mam przełącznika poduszki, nie mam również lampki sygnalizującej wyłączenie poduszki.
Zastanawiałem się nad dołożeniem tego przełącznika ale na pobliskich szrotach czy na ogłoszeniach w internecie nie mogę nigdzie znaleźć potrzebnych części do kupna.

Piszę tego posta z zapytaniem czy można wyłączyć poduszkę pasażera VAGiem? czy jest to bezpieczne? Być może ktoś z Was już to przerabiał i coś o tym powie?
Chodzi mi o wyłączenie tylko i wyłącznie poduszki pasażera tak aby reszta poduszek działała. Domyślam się, że jeśli coś takiego się zrobi to będzie się świecić kontrolka airbag na desce rozdzielczej sygnalizująca nie błąd tylko wyłączenie poduszki pasażera.

Poprawcie mnie jeśli się mylę, i być może ktoś coś podpowie jak to "ugryźć" aby dziecko mogło jeździć bezpiecznie z przodu auta

Auto to Audi A6 C5 1998r 1.8T AEB ale myślę, że nie ma znaczenia co to za silnik i czy to diesel czy benzyna.

Jeśli napisałem tego posta w nieodpowiednim dziale - proszę o "przesunięcie" go do odpowiedniego działu.

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga