Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Problem z sterowaniem centralnym zamkiem z pilota

Elektryka
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cieplik
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 13
Rejestracja: 07 sie 2011, 22:14
Lokalizacja: Łaziska Górne

Problem z sterowaniem centralnym zamkiem z pilota

Post autor: Cieplik » 02 wrz 2013, 20:28

Witam wszystkich Audiholików!!
Od pewnego czasu borykam się z problemem niedziałającego sterowania centralnego zamka za pomocą pilota w mojej Audiczce A6 C4 2.6 V6 97r sedan. Problem wygląda następująco:
Z dnia na dzień central przestał reagować na sygnał z pilota oczywiście pierwsze co poczyniłem to wymiana baterii w pilocie niestety nic to nie pomogło. Zostawiłem temat na kilkanaście dni po czym przypadkowo zauważyłem że przypadkowo odłączyłem (prawdopodobnie) centralke sterowania alarmem [pierwszy moduł pod tylnym siedzeniem od strony drzwi kierowcy]. Po podłączeniu modułu nic się nie zmieniło. I teraz najciekawsze... podczas programowania pilota wg. Autodaty czyli zapasowy kluczyk w stacyjce na zapłonie, zamknięcie drzwi kluczykiem z programowanym pilotem odzywa się sygnał klaksonu, podczas nadania kanału sygnał pojawia się ponownie i central reaguje i otwiera samochód, lecz po wyłączeniu zapłonu central znów przestaje reagować. Ludziska proszę pomóżcie bo juz skończyły mi się pomysły. Dodam, że wszystkie bezpieczniki są OK. Pozdrawiam.

szczygiel189
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 78
Rejestracja: 14 kwie 2010, 16:51
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Post autor: szczygiel189 » 04 wrz 2013, 21:16

Jaki masz alarm? seryjny czy nie? Odłącz wszystkie kostki z modułu od alarmu. Poczekaj z 5 min i podłącz z powrotem.
Było:
Audi 80 B3 1.8S 90PS B+G

Jest:
Audi A6 C4 2.5TDI 140PS

Awatar użytkownika
Cieplik
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 13
Rejestracja: 07 sie 2011, 22:14
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Cieplik » 04 wrz 2013, 21:22

Tak mam seryjny. Ale wydaje mi sie ze do tego modulu dochodzi jedna wtyczka... jesli dobrze mysle ze ten modul pod tylnym siedzeniem obok modulu ABS to modul alarmu ... ;p

[ Dodano: 2013-09-05, 21:06 ]
Niestety odlaczenie modułu alarmu nie pomogło ... :(

Johny125
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 4
Rejestracja: 15 sty 2013, 20:30
Lokalizacja: Mielec

Post autor: Johny125 » 04 gru 2013, 20:02

Także mam podobny problem,tylko że u mnie raz działa a raz nie...trzeba z bardzo bliska przyciskać guzik na pilocie żeby załapało

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga