Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[S6 C4] Odpala i zaraz gaśnie

Elektryka
ODPOWIEDZ
bryła
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 6
Rejestracja: 27 paź 2010, 21:31
Lokalizacja: Polkowice

[S6 C4] Odpala i zaraz gaśnie

Post autor: bryła » 31 paź 2010, 23:24

Witam koledzy mam problem, mianowicie zaraz po odpaleniu auto gaśnie i mruga pomarańczowa kontrolka z silnikiem i piorunem. Niedawno zdarzyło mi si eto raz i po ponownej próbie audi odpaliło natomiast teraz próby trwają po 20min. Z tego co wyczytałem po przygodach innych kolegów jest to immobiliser. Jak mogę sobie z tym poradzić i czy jest to immo? :-/

zgiel
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 16
Rejestracja: 13 sie 2010, 11:46
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: zgiel » 01 lis 2010, 02:22

wydaje sie ze jest to immo. prawdopodobnie rozkodowal ci sie kluczyk... ale musisz opisac wszystko dokladniej. jak to z tym jest czy odpala i gasnie i czasem nie gasnie czy zawsze gasnie i jednym slowem auto unieruchomione. opisz dokladniej! moze cos robiles?

bryła
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 6
Rejestracja: 27 paź 2010, 21:31
Lokalizacja: Polkowice

Post autor: bryła » 01 lis 2010, 09:05

Nic nie robiłem auto odpala i po sekundzie gaśnie po kilkunastu próbach załapuje immo. i audi odpala jest tak na dwóch kluczykach także raczej dwa kluczyki by się nie rozkodowały

piotrekr79
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 78
Rejestracja: 08 lip 2009, 15:23
Lokalizacja: Zamość

Post autor: piotrekr79 » 01 lis 2010, 09:49

Witam. Kolego u mojej matki w passacie było identycznie na obu kluczykach po sekundzie gasł kombinowali z nim cuda komp nic nie wykrywał ale jeden gość który dorabiał kluczyki wzioł ten samochód na 2 dni i zrobił a mianowici rozebrał stacyjkę przemył jakimś chyba spirytem kluczyki i stacyjkę poskładał do kupy i już ponad rok śmiga a koszt 250zeta i powiedział że stacyjka nie odczytywała kluczyka bo wszystko było zasyfione.Pozdrawiam
Piotr

bryła
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 6
Rejestracja: 27 paź 2010, 21:31
Lokalizacja: Polkowice

Post autor: bryła » 01 lis 2010, 19:12

Dzięki koledzy za podpowiedzi spróbuje sam pogrzebać jak nie dam rady to zdam sie na elektryka z mojej okolicy choć chciał bym tego uniknąć. Pozdro

kushi
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 16
Rejestracja: 16 gru 2009, 19:26
Lokalizacja: Pułtusk

Post autor: kushi » 26 lut 2014, 22:42

koledzy, mam taki przypadek jak w temacie.Autko juz stoi 2 tygodnie a ja niewiem co jest. Sprawdzilem swiece, kable, puszke immo i nic. Dalej odpala i gasnie.Odcina prad na swiece.Kluczyk sprawdzilem u klucznika i czyta immo. Prosze o pomoc

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga