[A6 C6 Avant] Pokrowiec, plandeka na auto? Czy a jak czy to
[A6 C6 Avant] Pokrowiec, plandeka na auto? Czy a jak czy to
Witam serdecznie z racji tego, że auto w chwili obecnej jest już u lakiernika zastanawiam się nad zakupem pokrowca- plandeki chroniącej przed słońce, deszczem, śniegiem i innymi czynnikami atmosferycznymi jaki przed ptasimi odchodami czy piaskiem niesionym przez wiatr, zaś latem w aucie się tak nie nagrzewa. Auto stoi na terenie firmy pod chmurką od tygodnia do dwóch. Zastanawiam się nad zakupem pokrowca z allegro, lecz jak jest w praktyce z czymś takim. Panowie co sądzicie o tym pomyśle? Różnica w cenie jest znacząca ale czy w jakości i eksploatacji? Pokrowce z tych lepszych występują w opcji trzywarstwowej i czterowarstwowej.
Ostatnio zmieniony 22 mar 2014, 18:57 przez Macio1986, łącznie zmieniany 1 raz.
- Catalabama
- Forum Audi A6 / A7

- Posty: 15
- Rejestracja: 31 lip 2013, 23:15
- Lokalizacja: okolice Stolicy
My kupiliśmy ostatnio taki pokrowiec wielkości większej troszkę jak na audi na naszą łódkę bo niestety te na łódkę są sporo droższe niż te samochodowe a nam chodzi by trzymać pod nią tylko w okresie wiosenno - letnim bo później i tak idzie do garażu łódka- tańszy oczywiście bo kto by pomyślał głębiej i się zastanowił właśnie tak jak Ty nad jakością i jak to wpływa na cenę ... Niestety po pierwszym użyciu do kosza poszedł pokrowiec 
Koszt to były okolice 80zł pokrowca i niestety wyrzucone w błoto
Przy zakładaniu szybko się porwał delikatnie w dwóch miejscach bo był sztywny dość materiał, przy zdejmowaniu szybko rozerwania się powiększyły, stanowczo ten materiał był za sztywny... Chyba wolała bym dołożyć i lepsiejszy jednak kupić z lepszego, lepiej "układającego" się materiału. Więc tak i Tobie radzę 
Koszt to były okolice 80zł pokrowca i niestety wyrzucone w błoto
jeżeli chcesz sobie porysować lakier to kup sobie owy pokrowiec wydasz najlepiej pieniądze
a potem na polerkę lub lakiernika, takie pokrowce rysuja lakier, piach z wiatrem się dostaję pod plandekę ona siada na lakierze i delikatnie się rusza i wtedy rysuje lakier, poczytaj trochę na forach o takiej foli na aucie.
Podpis niezgodny z regulaminem.





