Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

dziwne trzaski w cb

Wszystko związane z montażem, nowym sprzętem, nadawaniem itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BLV
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 34
Rejestracja: 06 lut 2008, 15:16
Lokalizacja: Drohiczyn

dziwne trzaski w cb

Post autor: BLV » 06 cze 2008, 14:25

Witam posiadam PRESIDENT HARRY II classic + Dakota i ostatnio pojawili mi się problem przekroczę tylko prędkość 70km pojawi się szum (skrzeczący), co chwilkę tak na sekundę na dwie ... zmieniłem antenę i znów to samo. Nawet jak skręcę SQUELCH o 1\2 to tez to się pojawia się, ale gdy już jest skręcony o2/3 to ten problem nie występuje ale mam mały zasięg :(. to jest winna samochodu bo już zmieniałem radyjka i na każdym prezydencie jest to samo :( co może powodować takie zakłócenia w samochodzie ?

Awatar użytkownika
BLV
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 34
Rejestracja: 06 lut 2008, 15:16
Lokalizacja: Drohiczyn

Post autor: BLV » 06 cze 2008, 17:10

nie to raczej nie to bo wcześniej takich problemów nie miałem.... jak bede mial czas to bezpieczniki będę wyciągał i patrzył może tak znajdę...

Dominio2.8
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 181
Rejestracja: 27 gru 2007, 18:54
Lokalizacja: PETERBOROUGH

Post autor: Dominio2.8 » 07 cze 2008, 02:33

dziwna sprawa a z czego masz wziete zasilanie ??? najlepiej poprowadź z akumu. prosto i zobacz czy zadziała. Ja miałem coś podobnego ale to kabel był trzaśnięty i dobrze że w radyjko ma zabezpieczenie końcówki bo już bym ją spalił dawno. Pozdro
AUDI A6 Z KIERA Z PRAWEJ STRONY www. a6 uk.pl

Awatar użytkownika
BLV
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 34
Rejestracja: 06 lut 2008, 15:16
Lokalizacja: Drohiczyn

Post autor: BLV » 08 cze 2008, 09:57

już próbowałem z akumulatora. nic z tego nadal to się pojawia. w którym miejscu miałeś kabel uszkodzony ? przed bezpiecznikiem czy po ?

Dominio2.8
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 181
Rejestracja: 27 gru 2007, 18:54
Lokalizacja: PETERBOROUGH

Post autor: Dominio2.8 » 08 cze 2008, 11:44

ja mam ML-145 na magnesie i właśnie przy samej antenie się uszkodził a w dodatku musiałem ją rozebrać bo w środku poskręcały się kable ;-) jeśli mówisz że wymieniałeś radyjka i anteny i nic nie dało to już sam nie wiem napewno wina leży po stronie samochodu może jakiś dodatkowy filtr załóż na zasilanie :idea:
a nie masz czasem łączonego kabla no wiesz przedłużka ja musiałem zrobić bo orginal kabel był za krótki :evil: pozdr.

Awatar użytkownika
BLV
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 34
Rejestracja: 06 lut 2008, 15:16
Lokalizacja: Drohiczyn

Post autor: BLV » 08 cze 2008, 14:20

dałeś mi trochę do myślenia... bo jak założyłem unidena to nie było takich problemów ale dziwnie krotki zasięg miał .... podłącze cb do osobnego akumulator i wtedy będę wiedział gdzie tego szukać.

Dominio2.8
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 181
Rejestracja: 27 gru 2007, 18:54
Lokalizacja: PETERBOROUGH

Post autor: Dominio2.8 » 08 cze 2008, 15:04

jeśli mówisz że na unidenie nie ma trzasków to na bank jest coś z kablem :!: :!: :!: ja też mam unidena i jak masz gdzieś zwarcie to właśnie będziesz miał strasznie krótki zasięg ja miałem jak wcześniej skręcone kabelki w antenie i nawet miałem ciężko się z mobilkiem który mnie omijał porozmawiać , ale co nieco było słychać dobrze że mają zabezpieczenie ;-) ja stawiam na kabelek, ale też możesz próbować na innym zasilaniu.
napisz jak tam poszło ;-) pozdr.
AUDI A6 Z KIERA Z PRAWEJ STRONY www. a6 uk.pl

Awatar użytkownika
BLV
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 34
Rejestracja: 06 lut 2008, 15:16
Lokalizacja: Drohiczyn

Post autor: BLV » 05 gru 2008, 15:58

troszkę to długo trwało znalezieni usterki ale udało mi się znaleźć przyczynę a było to spowodowanie czujnikiem klocków hamulcowych kiedyś oderwał mi się kable do czujnika to go zamostkowym i zaizolowałem, okazało się ze po wymianie klocków trzaski się skończyły. pozdrawia m:D przepraszam ze tak długo nie odp:P

ODPOWIEDZ

Wróć do „CB Radio”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga