Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Zmiana radia ? Czy warto ?

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, wzmacniacze, zwrotnice głośnikowe, kondensatory itd.
Awatar użytkownika
p@pier
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 6
Rejestracja: 22 gru 2007, 23:11
Lokalizacja: sosnowiec

Post autor: p@pier » 24 gru 2007, 11:25

asior pisze:
p@pier pisze:ja jak miałem nissana byłem u gości "profesjonaliści"w studiu dzwięku.....i tam się zdziwiłem bo chciałem napakować wszędzie głośników co by dudniło a kolo mi mówi że dają; tylko głośniki do przodu(JBL) wzmacniacz 6 kanałowy(JBL) i tuba do bagażnika(JBL)...i jak miło się zdziwiłem jak usłyszałem jak wszystko miło gra(głośno a przedewszystkim czysto hmmm i ten bass jak za głośno dałem to mi młodego z fotelika wypychało )
czyli reasumują;c.......kup używaną; ale dobrą; jednostkę sterują;cą; dobre głośniki do przodu dobry wzmacniacz i tubę i masz disco na kołach....ale koszt średni takiego zestawu napewno nie bedzie tani
pozdr
a co ja mu wczesniej napisalem??
wiem co mu napisałeś chodziło tylko o to aby głośniki przednie były też pod wzmacniaczem a nie pod radiem....bo jesli tylko tuba to moim zdaniem traci to sens...nie chodzi o to aby "rozkręcić" :mrgreen: samochód za pomocą; "tuby" :mrgreen:

Awatar użytkownika
asior
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 24
Rejestracja: 11 gru 2007, 16:20
Imię: Artur
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1995
Nadwozie: Avant
Silnik: 1.9TDI 105KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: asior » 24 gru 2007, 11:39

p@pier pisze:
asior pisze:
p@pier pisze:ja jak miałem nissana byłem u gości "profesjonaliści"w studiu dzwięku.....i tam się zdziwiłem bo chciałem napakować wszędzie głośników co by dudniło a kolo mi mówi że dają; tylko głośniki do przodu(JBL) wzmacniacz 6 kanałowy(JBL) i tuba do bagażnika(JBL)...i jak miło się zdziwiłem jak usłyszałem jak wszystko miło gra(głośno a przedewszystkim czysto hmmm i ten bass jak za głośno dałem to mi młodego z fotelika wypychało )
czyli reasumują;c.......kup używaną; ale dobrą; jednostkę sterują;cą; dobre głośniki do przodu dobry wzmacniacz i tubę i masz disco na kołach....ale koszt średni takiego zestawu napewno nie bedzie tani
pozdr
a co ja mu wczesniej napisalem??
wiem co mu napisałeś chodziło tylko o to aby głośniki przednie były też pod wzmacniaczem a nie pod radiem....bo jesli tylko tuba to moim zdaniem traci to sens...nie chodzi o to aby "rozkręcić" :mrgreen: samochód za pomocą; "tuby" :mrgreen:
oczywiscie, ze nie o to chodzi. Uwierz jednak, ze aby uzyskac czysty bas, nalezy sie monoblock, ktory ma jedno wyjscie na bass... Dobre, zaznaczam, DOBRE radio bez problemu poradzi sobie z dobrymi glosnikami... Oczyiwiscie mozna wspomoc taki zestawik na przod wzmacniaczem osobnym, ale nie jest to konieczne. Uwierz, ze przy dobrym radyjku i Hertzach z przodu oraz z dobrym glosnikiem dwucewkowym zapietym pod monoblocka, zagra to nie tylko glosno, ale strasznie czysto. Z jednym sie z Toba napewno zgodze...

nawet tak niewielka ilosc glosnikow oraz wzmacniaczy nie jest tania, jesli chcemy uzyskac ladna jakosc dzwieku. Cos za cos.
ABC 2.6 v6 150 KM 1997 silnik nie odpala --> a6-c4/abc-2-6-v6-150-km-1997-silnik-nie ... 01514.html

Awatar użytkownika
tommmy80
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 33
Rejestracja: 26 lut 2008, 00:37
Imię: Dawid
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1998
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.8 ACK 193KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: U.K. - Donny

Post autor: tommmy80 » 29 lut 2008, 01:19

Witam.

Czy wie ktos czy zmieniarka JVC CH-X1500 na 12 kompaktow bedzie kompatybilna z seryjnym radiem AUDI CONCERT - na kasety ????
Jezeli tak to jak jest z instalacja - trzeba specjalne kable, przejsciowki ???

Jezeli nie to gdzie moge na ten temat zaczerpnac troche wiedzy ????

Lub jakie zmieniarki MP3 polecacie zeby wymienic seryjna zmieniarke CD !!!!!


Dziekowka za odpowiedzi

Awatar użytkownika
aro
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 81
Rejestracja: 20 lut 2008, 22:01
Lokalizacja: krakow, reading

Post autor: aro » 06 mar 2008, 11:13

podpinajac sie pod temat mam pytanko czy ktos sie kiedys spotkal z takim radyjkiem jak w linku http://www.halfords.com/webapp/wcs/stor ... ryrn_79855
i czy ktos ma jakies opinie o nim? na poczatku mi sie spodobalo t jvc
http://www.halfords.com/webapp/wcs/stor ... ryrn_79855 chodzi mi tez o opcje podpiecia kamerki wstecznej? jakies opinie? oczywiscie to pierwsze duzo tansze ale nigdzie sie z ta firma nie spotkalem poza wyspami :-/

[ Dodano: 2008-03-06, 10:13 ]
poz

[ Dodano: 2008-03-06, 14:43 ]
tak z ciekawosci wyciaglem radio z mojej a6 zeby zobaczyc jakie sa kostki... :-/ i lipa to gdzie ma byc ten wzmacniacz w standardzie zamontowany, chyba sie go oszukalem ze 2 godziny i lipa znalazlem tylko 2 zbedne niepodpiete kable jeden prawdopodobnie od anteny gps a drugi to nie wiem od czego :-/ tez jakis antenowy chyba... pytanie czy ja musze polozyc nowe kable? czy jest opcja wykorzystania starych?

Forum Audi A6 i A7

Post autor: Forum Audi A6 i A7 » 06 mar 2008, 19:41

aro pisze:ytanie czy ja musze polozyc nowe kable? czy jest opcja wykorzystania starych?
Ale co chcesz podpią;ć pod te kable? Nowe głośniki? Jeśli tak to połóż nowe kable, grubsze i lepszej jakości.

Awatar użytkownika
kylo99
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 991
Rejestracja: 23 sty 2008, 15:55
Imię: Adam
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.5TDI AEL 140KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Ipswich UK & Lublin PL
Kontakt:

Post autor: kylo99 » 11 mar 2008, 16:39

jezeli chodzi o zmiane radia bez kostek sie nieobejdzie,tu masz wszystko http://www.bartex-caraudio.com.pl/index.php?cPath=879

[ Dodano: 2008-03-11, 15:44 ]
jezeli chodzi ci o zmieniarke mp3 polecam cos takiego,tez bym to kupil gdybym zobaczyl wczesniej a tak 700funtow poszlo sie jeb... na pioneera avh-p5900dvd ale to cos dla ciebie http://cgi.ebay.co.uk/NEW-2008-Car-MP3- ... dZViewItem

Awatar użytkownika
aro
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 81
Rejestracja: 20 lut 2008, 22:01
Lokalizacja: krakow, reading

Post autor: aro » 12 mar 2008, 08:39

Dzieki .przydatna stronka,
narazie z tym radiem sobie odpuszczee, pogrzebalem cos przy radiu i chyba kabelki przez przypadek od sterowania tiptronika gdzies rozlaczylem :-? a tapicery rozbierac samemu mi sie niechce :-/

Awatar użytkownika
kylo99
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 991
Rejestracja: 23 sty 2008, 15:55
Imię: Adam
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.5TDI AEL 140KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Ipswich UK & Lublin PL
Kontakt:

Post autor: kylo99 » 14 mar 2008, 01:42

a tu fotka do wczesniejszego postu radia... viewtopic.php?t=224

Zablokowany

Wróć do „Car Audio”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga